Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

21 minutes ago, *edited by mod said:

Vidim da se pominje dosta igraca koji su prvo igrali u zvezdi a onda u partizanu. Ono što je zanimljivo je da su u ogromnoj većini završili sa animozitetom prema klubu i nečim još jačim prema ćoravoj legendi kkcz.

 

Sad neki sa manjim kognitivnim sposobnostima bi mogli da se pozovu da je to zbog nekakve indoktrinacije ili ispiranja mozga, ali to su sve u pitanju iskusni igrači i jake ličnosti. Mi kao navijači možemo da mislimo ovo ili ono o Ćokiju ali na kraju krajeva ono što o njemu misle ljudi koji su se našli sa njegove na obe strane je najmerodavnije jer su oni ipak imali jedinstvenu perspektivu.

Pa oni koji imaju veće kognitivne kapacitete bi možda zaključili da bi kao neki primer mogli da budu jedino igrači koji nisu završili u partizanu.

Ovako tvrditi da nešto dokazuje to što bivši igrači zvezde koji igraju u partizanu pokazuju animozitet prema zvezdi je tegeltija/pantić nivo.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
27 minutes ago, lord_s said:

 

Sta je tacno 'sipkaski majndset', kralju?

 

Poslednja recenica sigurno nije. A ako ucitavas da je ona oko otvaranja teme i imena gde bi ti i svita mogli da istovarate sve frustracije vezane za Zeljka Obradovica, hajde to da rascinimo, da bi mozda malo bolje razumeo, jer nisi jedini koji se pogubi u moru ucitavanja, insinuiranja i proizvoljnog donosenja uglavnom pogresnih zakljucaka, a sve misleci da gadjas(te) poentu -

 

Robija - nikakve veze sa sipkom, provlaci se po forumima, jos malo i po zutoj stampi

velikosrbi - poslednji primer oglasavanje nakon Kalinicevog povratka, ako ikakve veze ima sa sipkom, ima sa vasom sa

severa Marakane - indicija oko toga ko i kakvi tipovi imaju vremena, energije, zelje, motivacije i koristi da trose svoje vreme analizirajuci lik i delo najtrofejnijeg evropskog kosarkaskog trenera, trenera ne njihove ekipe.

Da ne ulazim dalje u to kome i zasto kampanja ovakve vrste ide u prilog, i ko je recimo interesent, inicijator i verovatno potpirivac iste, posto zaista nemam nameru da se nastavljam dalje.

 

Ko voli košarku, naravno da će da ima stav o Źeljku Obradoviću i uopšte o prilikama o Partizanu, naročito ovog leta kada se događa potpuno bizarna revolucija u vidu liferovanja 7-8 najboljih igrača, bez da je promenjen trener, pa da to može da se pripiše novoj koncepciji i temeljnom remontu.

 

To što ti nisi razmislio o bilo kom drugim košarkaškom treneru 5 minuta, govori samo o tome koliko te košarka interesuje, a to da si u stanju da na ovu temu potrošiš sate, dane i mesece, koliko te interesuje ovaj topik. Taj raskorak je naźalost tipičan za savremenog navijača i to je sasvim legitimno. Jedino je pitanje da li će ovaj forum nastaviti da postoji bez toga, na kome će pisali ljudi koji imaju šta da kažu na temu košarke, ili će biti oltar za čuvare vatre koji će da se obračunavaju sa ovim prvim jereticima kao u klasičnom navijačkom obračunu.

 

Ovde se spočitava Nebojša Čović ljudima koji su tomove napisali o zlu koje generiše taj čovek, a spočitavaju ljudi koji o njemu slovo ne bi napisali da ovaj ne poseduje najveći greh - povezanost sa CZ.

 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
34 minutes ago, uini said:

znaci, neko zdravorazumski & racionalno smatra da je chovke, pored slobe, mire markovic, sheshelja (krvavi mart najava), tome nikolica (drug tito noga, recite mu), kostunice, biotaj koji je orgsnizovao ubisto premijera, jer je advokat rekao da ga zovu cjoki.

 

to je legit. pa taman da je hitler, ovo je mnogo zajebana konstrukcija i kosta nas toga sto su vucic i ana b good na vlasti feat sinisa little.

 

al okej, daj malo cjokija i robije i vrucjeg pechenija.

 

Ma meni je super što se ta mogućnost kod nekih automatski negira, samo zato što je stvorio novu inkarnaciju kluba za koji su navijali kao deca.

 

Pri tome mislim na one što mogu zdravorazumski i racionalno da razmišljaju, a ne na dementne dokazane ljubitelje ratnih zločinaca i ostalog šljama, koji rade na žeton.

 

Ovo boldovano jeste zajebana konstrukcija, ali ne onako kako ti misliš da jeste, mada bih, čisto zabave radi, mogao da te zamolim da obrazložiš.

 

 

Link to comment

mogucnost nije jednako cinjenici

 

postoji mogucnost i da sam ja narucio ubistvo djindjica ali je solidno manja od toga dy je narucio chovic, pa reciprocno vuchic, kostunica, sheshelj, toma, mira, slobo.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

mogucnost nije jednako cinjenici

 

postoji mogucnost i da sam ja narucio ubistvo djindjica ali je solidno manja od toga dy je narucio chovic, pa reciprocno vuchic, kostunica, sheshelj, toma, mira, slobo.

 

Da li si realan da odgovaraš na bolesnu šipkašku tezu koju je rodila samo mržnja prema kkcz 

  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

pa zasto da ne, hajde da probamo da ukljucimo bazicnu logiku, inace cemo zauvek seci mts kartice i misliti da vucic sam dolazi na vlast.

Link to comment
4 minutes ago, uini said:

mogucnost nije jednako cinjenici

 

postoji mogucnost i da sam ja narucio ubistvo djindjica ali je solidno manja od toga dy je narucio chovic, pa reciprocno vuchic, kostunica, sheshelj, toma, mira, slobo.

 

Super, sad objasni kako je to sastavljena optužnica, na osnovu koje je napravljena ona montaža, uticala na dolazak ovih na vlast?

 

I ne obaziri se na glabače kurca Hašima Tačija koji pokušavaju da te ometaju u tome, pls.

 

 

Link to comment

@uiniTotalno mašiš ciljnu grupu, ovde ima bukvalno tri čoveka koji ne misle da smo Ćokijevci i Vučićevci 

Edited by Eleniko
  • +1 1
Link to comment

Ne znam za ostale sipkase ali meni je broj jedan bio Srdja Popovic, onako krhk, sitan naozgled, dosta mator, ali kad zaurla sa sipke cuje se do padinjaka

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, ZokiAsov said:

Ne znam za ostale sipkase ali meni je broj jedan bio Srdja Popovic, onako krhk, sitan naozgled, dosta mator, ali kad zaurla sa sipke cuje se do padinjaka

 

pa to.

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

Ne znam za ostale sipkase ali meni je broj jedan bio Srdja Popovic, onako krhk, sitan naozgled, dosta mator, ali kad zaurla sa sipke cuje se do padinjaka

 

Kakva je voda na Sitoniji, soliš li buljsona 

  • Haha 1
Link to comment

Panter i Lesor. Sa druge strane nismo čuli ništa slično osim Kvinsija i to generalno usmereno ka navijačima. 

 

A ako nije jasno kako to da igrači koji su za života igrali kod Ćokija i koji su igrali za glavnog rivala i bili meta njegovih napada znaju kud i kamo više od onih koji su samo igrali za njega, onda stvarno ne mogu da pomognem...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...