Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

image.png.601381f60897f0cdeff523c67d442210.png

 

Samo da objasne, da narod razume..

 

Jos malo pa ce ici sa flajerima po ulazima

  • Haha 9
Link to comment
4 hours ago, Hele said:

Zeljko Obradovic je ogromno, ali ogromno ime.

 

Nazalost, do sada, veci pozitivni uticaj na nasu kosarku je imao Mutin povratak u Srbiju i preuzimanje Radnickog.

 

To koliko Zeljko moze kada bi hteo ne moze ni da se izmeri. On je takva velicina da bi mogao da utice i pokrene promene u celoj nasoj kosarci, a on to nije uradio ni u Partizanu.

 

Rezultati su mu na svakom polju - nula.

 

Ne osvaja trofeje, ne razvija igrace, nije pomogao generalno srpskoj kosarci, ligi... nije doprineo smirivanju tenzija, sta vise... promovise primitivizam i bahatost umesto da je uneo jednu novu atmosferu i sve nas zarazio prenoseci nam duh jedne ostvarene osobe, svetski priznatog coveka.

 

Igramo lige bez brige, pljujemo se, pretimo, tucemo, napustamo utakmice... i na kraju oba tima igraju svejedno EL u kojoj ne naprave nista.

 

Umesto da je covek napravio nesto, on em siri mrznju, em primitivizam i radikalstinu glupim izjavama, na koje onda Cigani reaguju, uglavnom vise saljivo, a Grobari se sektase i ne daju ni da se sali.

 

Kad vec oboje idemo u EL pa idemo, ne vidim sto ne bi zajedno ucestvovali u svemu, podrzavali jedni druge, jurili licence...

 

Pa sto bih ja imao problem, kada bi odnosi ovde bili zdravi, da Partizan ide na F4, pa navijao bih sa punim srcem za vas. Jos da vidim mlade i domace igrace u timu kako doprinose ostvarivanju tog rezultata.... Milina.

 

Zeljko ne staje sa tupavim izjavama, Cigani prirodno reaguju na to, malo se i podjebava, sto je sasvim normalno, i onda Grobari pisu da odjebemo.

 

Zeljko je imao sansu da napravi to da Cigani pisu na ovom topiku, ali da to ne izgleda ovako i da nikome to ne smeta. Logicno je da je ovde 99 posto komentara grobarskih, ali do sada je to vec trebalo da izgleda tako da ja dodjem ovde i napisem, bravo braco, odlican potez, odlicno pojacanje, odlicno ste nam razvili ovog klinca za reprezentaciju, sve najbolje u EL, ajmo oboje da uzmemo licence pa nek uvek pobedi bolji, ajmo zajedno ovde da nastupimo u interesu srpske kosarke, da vidimo koje poteze mozemo vuci...

 

Ali eto, Zeljko ljakse je stvorio atmosferu da bathrt Grobari pisu da se odjebe sa teme i slucajno ne narusava iluzija koju su stvorili u glavi gde je Zeljko savrsen.

 

Ne vidim problem u gostima na obe teme, to je kao u stara vremena da malo skoknem na susedne terene na Kalemegdanu, podignem sesir i otpozdravim vas, malo sednemo zajedno i odgledamo neki trening/utakmicu, prozborimo koju, pozelim vam srecu i rastanemo se u miru.

Kapiram da je sve otislo u kurac posle ovog posta, pa bih samo da ukazem na dve klasicne zamke u koje se uhvatio autor.

 

Prva je ova predpostavka da je Obradovic svojom "ostvarenoscu" (u belome svetu) trebao i mogao da promeni ovo blato ovde + nacin na koji pisu navijaci Zvezde na ovom forumu (sto je hit svoje vrste). Prosto,ovo blato ovde se uspostavljalo vekovima, bas koliko traje i zamazivanje blatom svakog "reformatora" koji uspesan dodje iz beloga sveta da nas menja. Od Vuka Karadzica do Djindjica. Pod mac...tj. u blato, bato!

Btw, ovaj potonji je blacen pa pod mac dosao u akciji ciji je organizator (po tvrdnji zasticenog svedoka) rekao "Sad ne prekidamo dok Coki ne kaze", cisto natuknica apropo porekla cuvenog nadimka..

Bilo kako bilo, taj Coki je samo poslednji lik sa crevom (mada je adekvatnija metafora smrkom) u rukama, koji poliva ovo drustvo i produbljuje sloj blata. I to je jedini "sistem" ovde, blato i mulj, u kome se ti najbolje snalaze. Nema tu Zeljko Obradovic sanse, ma koliko se dokazao u belome svetu, ovo je kaljuga u kojoj se igra jedna sasvim druga igra.

 

I tu dolazimo do druge zamke u koju se uhvatio autor - odkud ti ideja da je Obradovic tu da bi menjao "sistem"? 

Njemu je ugovor dat od ljudi koji su deo tog sistema, samo navijaju za drugi klub, ali to - imaju skrge za plivanje i lov u mulju i blatu. Coki ima snorkel, oni su jos na skrgama, ali slicne su sorte 1 ekosistema.

 

Meni epski ide na vrsnjaka bilo kakva idealizacija i idolopoklonstvo, a bas na ovom topiku sam zbog toga dobijao uvrede od nekih zilota i samozvanih znalaca. Ali ono sto mi jos epskije udara do prostate je taj palanacki eskapizam a la "bili bi mi bolji da nas najbolji nije ucinio gorim". Pisem "palanacki" jer neodoljivo podseca na ono o cemu je pisao Radomir Konstantinovic u Filozofiji palanke. Mala knjizica u kojoj je savrseno sublimiran taj nas palanacki mentalitet, gde za bas sve svoje mane krivimo drugog, a konstantno gledajuci preko tarabe u komsijsko, zavidno i licemerno, imajuci urodjen refleks da u blato povucemo bas svakog ko tu dodje da nas nesto menja.

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 7
  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Za robija umesto Želimir ili Željko bih uveo ban od 7 dana minimum. @Krošek @bags

 

Možemo se ljucki dogovoriti da ban bude onoliko koliko je Robija robijao 

 

 

Cracking Up Lol GIF by Rodney Dangerfield

  • Haha 1
Link to comment

Vidim da se pominje dosta igraca koji su prvo igrali u zvezdi a onda u partizanu. Ono što je zanimljivo je da su u ogromnoj većini završili sa animozitetom prema klubu i nečim još jačim prema ćoravoj legendi kkcz.

 

Sad neki sa manjim kognitivnim sposobnostima bi mogli da se pozovu da je to zbog nekakve indoktrinacije ili ispiranja mozga, ali to su sve u pitanju iskusni igrači i jake ličnosti. Mi kao navijači možemo da mislimo ovo ili ono o Ćokiju ali na kraju krajeva ono što o njemu misle ljudi koji su se našli sa njegove na obe strane je najmerodavnije jer su oni ipak imali jedinstvenu perspektivu.

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
56 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_9386.thumb.jpeg.cfbc9aec46bfd7ec3d6ca94260461387.jpeg

 

kolorizovano

 

IMG_8647.thumb.jpeg.50c1adbd232dc62b0931ec97d79a4a3d.jpeg

 

 

 

 

Bitan post, ova Pandorinu kutiju sada ni Dilkana više ne može zabraviti

Link to comment

pa jeste bitan ali ne toliko za partizan-zvezda natkurnjavanje, vec za zivot u srbijici.

Edited by uini
Link to comment

znaci, neko zdravorazumski & racionalno smatra da je chovke, pored slobe, mire markovic, sheshelja (krvavi mart najava), tome nikolica (drug tito noga, recite mu), kostunice, biotaj koji je orgsnizovao ubisto premijera, jer je advokat rekao da ga zovu cjoki.

 

to je legit. pa taman da je hitler, ovo je mnogo zajebana konstrukcija i kosta nas toga sto su vucic i ana b good na vlasti feat sinisa little.

 

al okej, daj malo cjokija i robije i vrucjeg pechenija.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Dva kluba sa svim pricama sto postoje, onaj klasiko derbi i engleske fudbalske vodice su beni hil losije epizodde spram ovoga, a nema nijedne tekme vec je pauza, jos traje prvenstvo u najvaznijoj sporednoj stvari, haha, u proslom veku mejbi

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

pa jeste bitan ali ne toliko za partizan-zvezda natkurnjavanje, vec za zivot u srbijici.

 

Bitan je za forum i generalizaciju Cigana kao zla. Kao navijači smo Milan Kalinić, kao igrači smo Zvezdan Jovanović.

 

Pritom kums nema poremećaj hipotalamusa zbog overdoza hormonima rasta, zdrav je i prav.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Eleniko said:

 

Bitan je za forum i generalizaciju Cigana kao zla. Kao navijači smo Milan Kalinić, kao igrači smo Zvezdan Jovanović.

 

Pritom kums nema poremećaj hipotalamusa zbog overdoza hormonima rasta, zdrav je i prav.

 

mene boli pimpek za zle cigane.imam problem sa tzv mislecim ljudima, kojima cim viknes partizan/zvezda, bace logiku u shpajz i krenu da ojhaju ovakvim glupostima. kao sto rekoh, nikada od nas narod a ja sam glup sto sam ostao.

  • Tužno 1
Link to comment
23 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Kapiram da je sve otislo u kurac posle ovog posta, pa bih samo da ukazem na dve klasicne zamke u koje se uhvatio autor.

 

Prva je ova predpostavka da je Obradovic svojom "ostvarenoscu" (u belome svetu) trebao i mogao da promeni ovo blato ovde + nacin na koji pisu navijaci Zvezde na ovom forumu (sto je hit svoje vrste). Prosto,ovo blato ovde se uspostavljalo vekovima, bas koliko traje i zamazivanje blatom svakog "reformatora" koji uspesan dodje iz beloga sveta da nas menja. Od Vuka Karadzica do Djindjica. Pod mac...tj. u blato, bato!

Btw, ovaj potonji je blacen pa pod mac dosao u akciji ciji je organizator (po tvrdnji zasticenog svedoka) rekao "Sad ne prekidamo dok Coki ne kaze", cisto natuknica apropo porekla cuvenog nadimka..

Bilo kako bilo, taj Coki je samo poslednji lik sa crevom (mada je adekvatnija metafora smrkom) u rukama, koji poliva ovo drustvo i produbljuje sloj blata. I to je jedini "sistem" ovde, blato i mulj, u kome se ti najbolje snalaze. Nema tu Zeljko Obradovic sanse, ma koliko se dokazao u belome svetu, ovo je kaljuga u kojoj se igra jedna sasvim druga igra.

 

I tu dolazimo do druge zamke u koju se uhvatio autor - odkud ti ideja da je Obradovic tu da bi menjao "sistem"? 

Njemu je ugovor dat od ljudi koji su deo tog sistema, samo navijaju za drugi klub, ali to - imaju skrge za plivanje i lov u mulju i blatu. Coki ima snorkel, oni su jos na skrgama, ali slicne su sorte 1 ekosistema.

 

Meni epski ide na vrsnjaka bilo kakva idealizacija i idolopoklonstvo, a bas na ovom topiku sam zbog toga dobijao uvrede od nekih zilota i samozvanih znalaca. Ali ono sto mi jos epskije udara do prostate je taj palanacki eskapizam a la "bili bi mi bolji da nas najbolji nije ucinio gorim". Pisem "palanacki" jer neodoljivo podseca na ono o cemu je pisao Radomir Konstantinovic u Filozofiji palanke. Mala knjizica u kojoj je savrseno sublimiran taj nas palanacki mentalitet, gde za bas sve svoje mane krivimo drugog, a konstantno gledajuci preko tarabe u komsijsko, zavidno i licemerno, imajuci urodjen refleks da u blato povucemo bas svakog ko tu dodje da nas nesto menja.

Jednom Zeljku Obradovicu neki bilmez sa sipke govori sta da radi, ej, bre

 

 

 

 

Ako oni nas vredjaju, vredjacemo i mi i njih, nemoj da izigravamo gospodu 🤦‍♂️

 

Daj, bre, jbt.

 

Zeljko je trebao ovde da vrati duh jugoslovenske kosarke i ono sto su njega njegovi kosarkaski oci ucili, a ne tu da nastavlja sa muljem koji je vec postojao.

 

Umesto da stvara nase igrace, kao nekad, on kuka sto mu nisu kupili Mirotica, jednog od najskupljih igraca u Evropi. Tj. sto se politika umesala da ne dodje, ista ta politika zbog koje se i daju tolike kretenske cifre da uopste jure Mirotica.

 

Pravi se ovde Turska i Grcka, a mi imamo manje para od njih i hocemo tako da se takmicimo sa njima.

 

A kosarkaski smo daleko talentovanija nacija, sa vecom tradicijom i boljom strukom i umesto to da koristimo, on se ponasa kao da vodi PAO.

 

A i atmosfera je na ko na grckim i turskim derbijima.

 

Ja da sam Zeljko Obradovic, bilo bi me sramota da me neko stavlja u recenicu sa Covicem.

 

Prvi bih rekao da ce moj tim da napusti teren ako moji navijaci nastave sa vredjanjem, a ne da podrzavam pricu da ako vredjaju nas i mi cemo njih.

 

Zeljko treba da uradi sta je do njega, a kako se Cigani ponasaju, to je do njih. On je imao i ima autoritet da naredi da se Zvezdini igraci ne vredjaju.

 

I eto, tu je vec par godina i sve je isto. 

 

Vama je Zeljko sansa, mi smo zaglavljeni sa Covicem. I on je trebao da stvori pricu da ti meni ne pises da gledam u komsijsku dvoriste vec da do sada gledam na Partizan i kao svoje dvoriste.

 

To je klub iz moje zemlje i mog grada i zelim mu dobre rezultate u Evropi i sve povede i u ABA ligi i kupu i u KLS-u, osim protiv Zvezde.

 

Zelim Partizanu da stvara igrace za reprezentaciju, reprezentaciju za koju svi navijamo.

 

Zelim da Partizan bude avangarda u kosarci i doprinosi njenom razvoju jer je to sport koji svi ovde volimo.

 

Da se ne ponasa kao ljombor zadnji, ne bi meni ovde niko zamerao sto gledam u tudje dvoriste vec bi se navikli da je gledanje u tudje dvoriste normalno. Pa sta fali tome, da nismo zatrovani?

 

Da je zdrava atmosfera, da Partizan igra dobro, razvija igrace... pa mozda bih cak i sezonsku kupio i isao da uzivam u vrhunskoj kosarci, atmosferi... da vidim nekog novog Jokica, Bogdanovica...

 

Ne gledam ja u Partizan da bi time opravdavao Zvezdu, to su dve razlicite price i svaka je za sebe. Zvezda ima svoje probleme koji su jako tesko resivi, Partizanu se sa Zeljkom ostvarila sansa, ali sve je ostalo isto. I zao mi je, stvarno mi je zao, bez sarkazma, srpska kosarka ispasta.

 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...