Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, SNARC said:

 

Da..hoce to da se usvoji kod pojava koje Covica nazivaju legendom...budi ozbiljan :)

 

a nisu svi oni takvi, mislim konkretno uini je bio prilično normalan, sad je možda malo pao pod uticaje raznih tumora koji navijaju za njegov klub i koji pišu ovde, ali recimo za njega smatram da poseduje to o čemu pričam

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

a nisu svi oni takvi, mislim konkretno uini je bio prilično normalan, sad je možda malo pao pod uticaje raznih tumora koji navijaju za njegov klub i koji pišu ovde, ali recimo za njega smatram da poseduje to o čemu pričam

 

kada pisem ono sto ti se dopada, onda sam prilicno normalan, ukratko.

  • Haha 2
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Postoji i zove se elementarna pristojnost.

 

gle ko se poziva na elemntarni pristojnity

  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

a nisu svi oni takvi, mislim konkretno uini je bio prilično normalan, sad je možda malo pao pod uticaje raznih tumora koji navijaju za njegov klub i koji pišu ovde, ali recimo za njega smatram da poseduje to o čemu pričam

 

Uini je najgori :)

 

Za razliku od ostalih koji jos uvek nisu savladali pravila koja su im ostavljali na stolicama, on zna o cemu pise. 

 

I onda upadne u neku petlju nadgornjavanja kao da ima 7 godina i nakuca 20 nepotrebnih postova

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

Au brt...

 

Mada, nije nezasluzeno..i blisko verovatnom

 

odlican primer kako ljudi ne haju kada treba podrzati njihovu chupri.

 

ja chovica mrzim koliko i vucica, kostunicu, anu brnabic, nastavi niz - ali teretiti ga za tako nesto je jedan od razloga zbog kojeg smo u debelom kurcu i nikada necemo izaci odatle.

 

a necemo jer realno ne zelimo.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

odlican primer kako ljudi ne haju kada treba podrzati njihovu chupri.

 

ja chovica mrzim koliko i vucica, kostunicu, anu brnabic, nastavi niz - ali teretiti ga za tako nesto je jedan od razloga zbog kojeg smo u debelom kurcu i nikada necemo izaci odatle.

 

a necemo jer realno ne zelimo.

 

Ok

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

gle ko se poziva na elemntarni pristojnity

 

2 minutes ago, kralj said:

 Evo kosmos se nakrivio.

 

get a room you two

 

Shy GIF

Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

O Robiji su ovde najbolje postove napisali Hevi i Uini. By far. Poslednja rečenica je tipičan šipkaški majndset. Ne bi možda verovao, ima ljudi koji vole košarku, prate čak i ovaj evropski mediokritetski nivo (u odnosu na američku košarku), gledaju utakmice, analiziraju i prate dešavanja generalno.

 

Ovo što nekolicina vas očekuje, piše se na navijačkim forumima, na temama gde se idealizuje čovek poput Žoca do nivoa gospodina, a banuje i briše dovođenje u pitanje takvih stavova. Sve kao što ovde neki priželjkuju. Sve je to ok, ali ovo nikad nije bio taj forum, naprotiv, Tičer je banovao za najmanje promovisanje u vidi slike koreografije na avataru, a ovde se to što se nakotilo podno šipke u nekim postovima koristi kao argument.

 

 

 

"Najbolji su oni postovi za koje ja to kažem, a svi ostali su šipkaški".

 

 

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, kralj said:

 

O Robiji su ovde najbolje postove napisali Hevi i Uini. By far. Poslednja rečenica je tipičan šipkaški majndset. Ne bi možda verovao, ima ljudi koji vole košarku, prate čak i ovaj evropski mediokritetski nivo (u odnosu na američku košarku), gledaju utakmice, analiziraju i prate dešavanja generalno.

 

Ovo što nekolicina vas očekuje, piše se na navijačkim forumima, na temama gde se idealizuje čovek poput Žoca do nivoa gospodina, a banuje i briše dovođenje u pitanje takvih stavova. Sve kao što ovde neki priželjkuju. Sve je to ok, ali ovo nikad nije bio taj forum, naprotiv, Tičer je banovao za najmanje promovisanje u vidi slike koreografije na avataru, a ovde se to što se nakotilo podno šipke u nekim postovima koristi kao argument.

 

Sta je tacno 'sipkaski majndset', kralju?

 

Poslednja recenica sigurno nije. A ako ucitavas da je ona oko otvaranja teme i imena gde bi ti i svita mogli da istovarate sve frustracije vezane za Zeljka Obradovica, hajde to da rascinimo, da bi mozda malo bolje razumeo, jer nisi jedini koji se pogubi u moru ucitavanja, insinuiranja i proizvoljnog donosenja uglavnom pogresnih zakljucaka, a sve misleci da gadjas(te) poentu -

 

Robija - nikakve veze sa sipkom, provlaci se po forumima, jos malo i po zutoj stampi

velikosrbi - poslednji primer oglasavanje nakon Kalinicevog povratka, ako ikakve veze ima sa sipkom, ima sa vasom sa

severa Marakane - indicija oko toga ko i kakvi tipovi imaju vremena, energije, zelje, motivacije i koristi da trose svoje vreme analizirajuci lik i delo najtrofejnijeg evropskog kosarkaskog trenera, trenera ne njihove ekipe.

Da ne ulazim dalje u to kome i zasto kampanja ovakve vrste ide u prilog, i ko je recimo interesent, inicijator i verovatno potpirivac iste, posto zaista nemam nameru da se nastavljam dalje.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...