Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

24 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Moram da pitam - vama nisu neprijatne ove izjave izgubila sve sam bitke al još vodim rat (oko 11. mesta)?

Ne, nama je neprijatno sve sto ti napišeš 

  • +1 6
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

 

pa naravno da nije na meni da revidiram tvoj dozivljaj realnosti, samo sto je to dvosmerna ulica; nije ni na tebi (uslovno receno) da mi pises odjebi sa topika ili (ejj!) da mi saljes friendly sugestiju da previse hajpujem igraca kojeg ste potpisali prekjuce.

 

daklem, to sto navijate za partizan vam ne daje za pravo da moderirate sadrzaj & birate kad-ko-sta-kako; simple as that.

PS:

Najiskrenije hvala za info i utiske koje si napisao o Ntilikililikiju, takve postove sam čitao s uživanjem.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Samo ti otkrivaj njegove tajne. Robija je gazio i za manje od ovoga.

Za robija umesto Želimir ili Željko bih uveo ban od 7 dana minimum. @Krošek @bags

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Za robija umesto Želimir ili Željko bih uveo ban od 7 dana minimum. @Krošek @bags

 

Druže, to je legit nadimak koji se primio u narodu, to stvarno nije za kažnjavanje. To ti je isto kao Ćoki.

  • +1 1
  • -1 4
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

PS:

Najiskrenije hvala za info i utiske koje si napisao o Ntilikililikiju, takve postove sam čitao s uživanjem.

 

sto bi rek'o igi, igi pop

*So I take a little bad with the good
It ain't just black and white
(It still ain't black and white)
You've got to deal with the real
Woo, living on the edge of the night

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

Druže, to je legit nadimak koji se primio u narodu, to stvarno nije za kažnjavanje. To ti je isto kao Ćoki.

Ne, to nije legit nadimak i možda se primio kod vas mrzitelja Partizana ali je realno uvreda. Ja Čovića zovem Čović a Čoki kože biti samo tepanje a robija nije tepanje već uvreda.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

 

Druže, to je legit nadimak koji se primio u narodu, to stvarno nije za kažnjavanje. To ti je isto kao Ćoki.

 

Primila se i jedna pesmica o gospođi iz Železnika :fantom:

  • +1 3
Link to comment

Robija je zvezdaški izum, a Ćoki je legit nadimak kojim su ga zvali njegovi poslovni saradnici.

 

 

  • +1 4
Link to comment

Sve je legit, a opet je do tebe i tvog shvatanja komunikacije kako ćeš ga nazvati.

 

Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ne, to nije legit nadimak i možda se primio kod vas mrzitelja Partizana ali je realno uvreda. Ja Čovića zovem Čović a Čoki kože biti samo tepanje a robija nije tepanje već uvreda.

 

robija mu je nadimak iz igračkih dana, tako su ga zvali saigrači iz partizana

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

Primila se i jedna pesmica o gospođi iz Železnika :fantom:

 

U vezi toga se ispraznjava hala, prekida utakmica i poklanja titula, a ovde bi makar mogao topic da se procisti, jebote daj napravite im temu Robija u ocima VelikoSrba sa severa Marakane ovo je bukvalno neobjasnjivo.

Ne mogu da zamislim taj mindset da provedem 5 minuta svoga vremena pisuci, razmisljajuci, biti opsednut, ej, trenerom, ej, tima za koji ne navijam

 

Edited by lord_s
  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

 

Primila se i jedna pesmica o gospođi iz Železnika :fantom:

 

Slobodno otpevaj, ja zbog toga neću da kukam da te banuju, kao što Karađorđe kuka zbog Robije.

Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Primila se i jedna pesmica o gospođi iz Železnika :fantom:

 

Primila se među primatima sa šipke i njihovim sledbenicima.

Samo dajte.

 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, levi said:

 

robija mu je nadimak iz igračkih dana, tako su ga zvali saigrači iz partizana

 

Ne obaziru se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...