Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Ali onako, najnormalnije, ljudski, kolegijalno-forumaški umoljavam i apelujem na vašu savest, da se sva ova rasprava o Želimiru i ostale teme razdora obave na onom topiku Košarka u raljama politike, koji ja za to i namenjen, a da ovaj topik malo iskulirate, jer bi mi forumski grobari voleli da imamo čitljivu temu na kojoj ćemo palamuditi i kolektivno imati deluzije o veličini. Jel to toliko puno da tražimo?

 

ja cu ispostovati molbu, kada se desi mirakul, da zamolis kolegu partizanovca da ne otvara ili ne produbljuje takve teme.

 

ovako je samo smesno, uvek je neko drugi kriv za nesto sto vam se desava.

  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, uini said:

 

ja cu ispostovati molbu, kada se desi mirakul, da zamolis kolegu partizanovca da ne otvara ili ne produbljuje takve teme.

 

ovako je samo smesno, uvek je neko drugi kriv za nesto sto vam se desava.

Pa i neka je, pusti nas da zavaravamo i racionalizujemo. Nije mi jasno zašto to tebi smeta?

Jedno su forumska folklorna prepucavanja i sitne zajebancije, ali ovo je otišlo predaleko, samo pršte gigavati negativne energije na sve strane. Besmisleno je nastavljati ovako

 

esid: neko mora napraviti prvi korak ka normalizaciji, ajde budite veliki i povucite ručnu malo.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Paralela bi imala smisla da u KKP igra Ostojin sin. Ovako...

Nepotizam je i kod Filipa, i kod Balše i kod Uroša. I kod Đurišića je nepotizam u pitanju. I kod Rebračinog sina, imaš primera koliko hoćeš.

Link to comment

@Filozof manijak, da dodam jos nesto:

zeljko je imao veliki intervju o svemu i svacemu, za n1 - od partizana, do zvezde & evro/aba/kls liga ali mi je apsolutno jasno da je u pitanju tabu tema, iako je aktuelna i tice se vrlo partizana na vise aspekata.

 

juce mi cenjeni kolega partizanovac, pise poruku da prikochim sa hajpovanjem ntilkine - daklem, osim sto obozavam tog igraca, zavitlavam se i sve - ali krajnje afirmativno i lighthearted -> gdin bi voleo da prikocim, jer ima neku percepcija, kada, koliko i o kome treba da se pise.

 

potpuno je okej da vi zamisljate ovaj topik kao neki spomenar, u koji se upisuju oni kojima vi to dajete & diktirate teme i cvetice i srcad. ali realnos [na koju se ne obazirete] je ipak malko drugacija, tako da bi bilo mozda (mozda) bolje da revidirate svoju percepciju izgleda topika, pa ce (ko zna) mozda biti i kvalitetnije sve skupa & overall.

  • Hvala 1
Link to comment

Ali nije na tebi da nam nasilno revidiraš naš doživljaj realnost, kapiraš. U najmanju ruku je nepristojno ako niko to od tebe ne traži. Zašto ste toliko intruzivni?

 

 

Sad ću ja vama da objasnim kako stoje stvari!

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

 

juce mi cenjeni kolega partizanovac, pise poruku da prikochim sa hajpovanjem ntilkine - daklem, osim sto obozavam tog igraca, zavitlavam se i sve - ali krajnje afirmativno i lighthearted -> gdin bi voleo da prikocim, jer ima neku percepcija, kada, koliko i o kome treba da se pise.

 

Čovek te je najnormalnije zamolio da prikočiš malo jer su fludovao topik, kapiram i tvoje oduševljenje tim igračem i sav hajp koji imaš, ne mora odmah gard ako te neko zamoli da iskuliraš jer hajdžekuješ temu.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ali nije na tebi da nam nasilno revidiraš naš doživljaj realnost, kapiraš. U najmanju ruku je nepristojno ako niko to od tebe ne traži. Zašto ste toliko intruzivni?

 

 

Sad ću ja vama da objasnim kako stoje stvari!

 

pa naravno da nije na meni da revidiram tvoj dozivljaj realnosti, samo sto je to dvosmerna ulica; nije ni na tebi (uslovno receno) da mi pises odjebi sa topika ili (ejj!) da mi saljes friendly sugestiju da previse hajpujem igraca kojeg ste potpisali prekjuce.

 

daklem, to sto navijate za partizan vam ne daje za pravo da moderirate sadrzaj & birate kad-ko-sta-kako; simple as that.

Link to comment

Ne moderiram temu, već molim da se upristoji. Složičeš se da trenutno ni na šta ne liči?

 

ovo je gore od arnautske večere.

Molim @Eleniko da nam obajsni pojam :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Čovek te je najnormalnije zamolio da prikočiš malo jer su fludovao topik, kapiram i tvoje oduševljenje tim igračem i sav hajp koji imaš, ne mora odmah gard ako te neko zamoli da iskuliraš jer hajdžekuješ temu.

 

eto vidis kako lepo razumes partizanovca koji me ljudski moli a ja hajvan imam nejebavajuci stav ( :

 

usput ste saznali od mene o frenkiju sve sto treba da se zna ali zasto bi to cenili, bolje je biti samoproklamovani editor topika jer volis partizan (( :

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Čovek te je najnormalnije zamolio da prikočiš malo jer su fludovao topik, kapiram i tvoje oduševljenje tim igračem i sav hajp koji imaš, ne mora odmah gard ako te neko zamoli da iskuliraš jer hajdžekuješ temu.

 

Mozda radi za one skemere sa vocapa pa ga placaju po otkucanom postu ili mu je samo neopisivo dosadno

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...