Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, Eleniko said:

 

ovo pišeš realno i pri zdravoj svesti?

 

što je najgore isti igrači su igrali i kod nas i kod vas /punter recimo/ pa se može uporediti koliko je ko plaćao.

Panteru je cena porasla upravo zbog igara kod nas. Mi smo ga pokupili za sitniš, Šakotin iskop.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Zar nije ovo Čović normalizovao mnogo ranije? Koliko igrača je Zvezda dovela na početku prošle sezone? Po četiri nova stranca iz sezone u sezonu unazad, koliko, 7 godina? Kojim to mladim igračima je dala prostor da se razviju i zablistaju? 

Počeo je to da radi u Saša Obradović sezoni, doduše falio je deo u kome se radi o desetinama miliona. Svejedno, Ćoki je nemač pojma u stručnom sportskom smislu, svuda je kritikovan zbog toga i prosto nema autoritet u usko košarkaškom smislu kao Željko™ da bi uopšte mogao da normalizuje stvari iz tog domena. 

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Ne znam kako se tamo piše, nisam nikad privirio. 

Al me zabole više da čitam jedno te isto na ovom topiku. Idite na neki drugi pa đubrite. Ja vaš držim na ignor pa imam pravo ovo da tražim.

 

imas prava, kao sto i drugi imaju prava, tako da, tough luck.

Edited by uini
Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

ne dirajte manijaka kad padne u naše zarobljeništvo, moj je. ja ću ga u prkno, čuo sam da je dobar, pa da širimo ljubav.

 

 

:covid19:

Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Panteru je cena porasla upravo zbog igara kod nas. Mi smo ga pokupili za sitniš, Šakotin iskop.

 

šakotin iskop, a on čovek bio u olympiacosu i virtuse pre zvezde. nije došao s filipina.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

imas prava, kao sto i drugi imaju prava, tako da, tough luck.

Ali onako, najnormalnije, ljudski, kolegijalno-forumaški umoljavam i apelujem na vašu savest, da se sva ova rasprava o Želimiru i ostale teme razdora obave na onom topiku Košarka u raljama politike, koji ja za to i namenjen, a da ovaj topik malo iskulirate, jer bi mi forumski grobari voleli da imamo čitljivu temu na kojoj ćemo palamuditi i kolektivno imati deluzije o veličini. Jel to toliko puno da tražimo?

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Sundance Kid said:

 

šakotin iskop, a on čovek bio u olympiacosu i virtuse pre zvezde. nije došao s filipina.

Panteru je bila karijera u strmoglavom padu pre dolaska u KKCZ, Virtus je u to vreme bila prosečna EC ekipa a u Olimpijakosu se nije zadržao ni šest meseci.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

teraš nas sa topika 

 

:vesala2:

 

umoljavam da se dobrovoljno povučete, udaram vam na čojstvo, jači ste i moćniji, i imate veće patke. Do vas je

 

 

 

Link to comment
25 minutes ago, booyaka said:

Kroz Filipa nas jebe Čović? Ma šta mi napriča. A ne vidite vaše Koprivice, Trifunoviće koji su svi odreda tatini sinovi, nepotizam 1/1.

Filip je barem imao značajnu ulogu u polufinalu ABA kada smo vas izbacili a Regland bio povređen. Tad vam je bio btw trener Trinkijeri kojeg sada ponovo priželjkujete.

Što se Robije tiče želim vam da do penzije bude vaš trener.

 

Ovo bukvalno samo Čovićev bot može da napiše.

Nadam se da će neko od kolega Zvezdaša da ti objasni, mene mrzi.

  • +1 5
Link to comment

Moram da pitam - vama nisu neprijatne ove izjave izgubila sve sam bitke al još vodim rat (oko 11. mesta)?

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, goofs said:

 

Ovo bukvalno samo Čovićev bot može da napiše.

Nadam se da će neko od kolega Zvezdaša da ti objasni, mene mrzi.

Ajde ti objasni, ako umeš. Samo ako može sa argumentima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...