Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 minutes ago, warp said:

Motiv u zluradom navijanju protiv KKP je za mene isti kao u navijanju da propadne bilo koji Vučićev projekat koji bi ga ostavio duže na vlasti, ne znam što se čudite ?

 

Jel navijaš i protiv Zvezde tako?

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Želimir je bukvalno kao Kralj Petar Ujedinitelj. Dobar grobarima, dobar Ciganima. Ja tu baš ništa ne bi menjao, nadam se da se uvažene kolege slažu.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
6 minutes ago, warp said:

Ja barem imam lični razlog (bivša riba, Kop, 1996) ne znam za ostale :coffee:

 

Samo ti otkrivaj njegove tajne. Robija je gazio i za manje od ovoga.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

 

Jel navijaš i protiv Zvezde tako?

Navijam ako pobede, ako izgube racionalizujem da je to klub mafijaša i ubice na čelu, sa fašistoidnim navijačima, dakle od situacije do situacije.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Kroz Filipa nas jebe Čović? Ma šta mi napriča. A ne vidite vaše Koprivice, Trifunoviće koji su svi odreda tatini sinovi, nepotizam 1/1.

Filip je barem imao značajnu ulogu u polufinalu ABA kada smo vas izbacili a Regland bio povređen. Tad vam je bio btw trener Trinkijeri kojeg sada ponovo priželjkujete.

Što se Robije tiče želim vam da do penzije bude vaš trener.

Edited by booyaka
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Trebalo bi da se ustanovi taj trofej Na Par Lopti Od F4. Ili šampion Nezavršene Kovid Sezone. Zlatnim slovima da bude upisano u istoriju kluba, i adekvatne zastave da se podignu pod svod Arene.


Dobro sad, ulazak u plejof EL jeste neki rezultat. Ima to i jednu ABA titulu za tri godine. Da li je to malo ili nije se može zaključiti pogledom na istorijski broj trofeja i budžet Partizana ovih godina. Van tih rezultata takvih kakvi su nema ništa. Sad da ode ostavio bi krater od rostera. Bez kičme, bez nadolazećih igrača, bez jezgra koje drži nove igrače na okupu.


Ali u širem kontekstu jeste ostavio dovostruko trag.
 

Normalizovao je trošenje desetine miliona na mediokritetske rostere sastavljene od NBA škarta bez ikakvog prostora za mlade igrače i koji se posle 2-3 godine potpuno resetuje. Kao Turci i Rusi što su nekad radili samo jadnija varijanta. 

 

Normalizovao je i potpuno nipodaštavanje regionalnog i domaćeg takmičenja (ako izgubi, ako pobedi onda je to najveći uspeh njegove karijere, ali ko se toga još seća).

  • +1 4
  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

 

Ne znam da li ste mali klub, ne znam ni kako se to meri, ali znam da vam je prezident vrhunski manipulator koji je uspeo da ubedi, po ovim upisima ovde, dobar deo navijačke baze kako je trofej Kupa Koraća i KLSa super rezultat, nebitno što se EL iz godine u godinu igra rekreativno za jako 16to mesto, samo da je bolje od ubogog komšije.

 

Čović vas sve jebe u zdrav mozak na hiljadu načina, što kroz Filipa, što kroz trenerske vrteške, raznorazne Raduljice, Kuzmiće i ostale fantomske ugovore, a ljudi puše tu priču do te mere da dolaze ovde da nama objašnjavaju kako je Željko loš trener.

 

ima i partizanovaca, ozbiljnih likova koji misle da zeljko nema vise to nesto

 

za mene je to apsolutna budalastina, posto je dovoljno ono sto sam video prosle sezone, kako partizan igra.

---

chovic je gnjida neopevana, koja uglavnom steti zvezdu, to ce ti svako sa dve daske u glavi reci.

 

a opet, ne treba mi chovke da bih znao da je uzeti tri titule u sezoni = uspeh, da je pobediti 7-8 puta glavnog rivala & favorita btw, = uspeh, to mi je nekako prirodnije da prihvatim kao uspeh, nego ono zeljkovo mi 11i, vi 16i, pogledajte semafor.

 

mnogo se blamira zeljko od finala kupa naovamo, bas je degute ali je svakako i dalje najveci euro trener svih vremena i jedan od najboljih 2024.

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Normalizovao je trošenje desetine miliona na mediokritetske rostere sastavljene od NBA škarta bez ikakvog prostora za mlade igrače i koji se posle 2-3 godine potpuno resetuje. Kao Turci i Rusi što su nekad radili samo jadnija varijanta. 

 

Zar nije ovo Čović normalizovao mnogo ranije? Koliko igrača je Zvezda dovela na početku prošle sezone? Po četiri nova stranca iz sezone u sezonu unazad, koliko, 7 godina? Kojim to mladim igračima je dala prostor da se razviju i zablistaju? 

  • +1 2
Link to comment

Ja predlažem jedan jurišni desant na KKCZVDIVAFMPBEOGRAD 2024 temu, da prenesemo borbu u njino dvorište.

Ono, kao u Maratoncima da popalimo jedni drugima kuće. :evil_purple:

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

 

Ne znam da li ste mali klub, ne znam ni kako se to meri, ali znam da vam je prezident vrhunski manipulator koji je uspeo da ubedi, po ovim upisima ovde, dobar deo navijačke baze kako je trofej Kupa Koraća i KLSa super rezultat, nebitno što se EL iz godine u godinu igra rekreativno za jako 16to mesto, samo da je bolje od ubogog komšije.

 

Čović vas sve jebe u zdrav mozak na hiljadu načina, što kroz Filipa, što kroz trenerske vrteške, raznorazne Raduljice, Kuzmiće i ostale fantomske ugovore, a ljudi puše tu priču do te mere da dolaze ovde da nama objašnjavaju kako je Željko loš trener.

Bukvalno niko nije rekao da je Želimir loš trener. I najbolji treneri kao on napuštaju klubove sami ili dobijaju otkaze što ih ne čini manje dobrim. Naročito ako se to desi posle tri cele sezone. Neki projekti ne uspeju iako ih vode veliki majstori svog posla, neki dožive prirodan kraj i dođe vreme za promenu i tako dalje. Veza Obradovića i navijača i finasijera Partizana je posebna pa je i očekivano što je odlučeno da se menja ceo roster umesto trenera koji je priznao da je izgubio kontrolu, ali to jeste neubičajen potez. Ne bi Obradović postao loš trener i da se drugačije uradilo. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, goofs said:

 

Zar nije ovo Čović normalizovao mnogo ranije? Koliko igrača je Zvezda dovela na početku prošle sezone? Po četiri nova stranca iz sezone u sezonu unazad, koliko, 7 godina? Kojim to mladim igračima je dala prostor da se razviju i zablistaju? 

 

ovo pišeš realno i pri zdravoj svesti?

 

što je najgore isti igrači su igrali i kod nas i kod vas /punter recimo/ pa se može uporediti koliko je ko plaćao.

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

hue hue necemo

to moze na partizan.net ili rsb.rsb

Ne znam kako se tamo piše, nisam nikad privirio. 

Al me zabole više da čitam jedno te isto na ovom topiku. Idite na neki drugi pa đubrite. Ja vaš držim na ignor pa imam pravo ovo da tražim.

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Ja predlažem jedan jurišni detant na KKCZVDIVAFMPBEOGRAD 2024 temu, da prenesemo borbu u njino dvorište.

Ono, kao u Maratoncima da popalimo jedni drugima kuće. :evil_purple:

 

ne dirajte manijaka kad padne u naše zarobljeništvo, moj je. ja ću ga u prkno, čuo sam da je dobar, pa da širimo ljubav.

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...