Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 minutes ago, Ryo said:

Ne postoji trener koji ga ne ceni i ne poštuje.

 

Sa kim god od struke da sam pričao, nikada ružnu reč o Željku nisam čuo. Baš naprotiv, ljudi od njega žele da nauče, da ga isprate, da vide kako priprema ekipu, treninge i utakmice.

 

Na rukama jedne ruke, za ovi trideset i kusur godina, mogu da se nabroje igrači sa kojima nije ostao u dobrim odnosima. 

 

U Turskoj je legenda Fenera. U Grčkoj Panatinaikosa. Osvajao je trofeje i u Španiji, sa Huventudom i Realom.

 

Aplaudira mu ceo region, Zadar, Split, Zagreb, Ljubljana, Podgorica, Bar...

 

Na svetu ga jedino ne poštuju dva mala kluba: kkcz i fmp. I, jedino ga vređaju mali navijači, ta dva, mala kluba. Navijači kluba koji je pre 10 godina prodao ime, srce, grb, i zastavu, nikome drugome, no Nebojši Čoviću.

 

Da verujemo navijačima kluba koji su "opozicija" svakoj vlasti. Kojima je Dule Vujošević bio najveće zlo. Da verujemo vama, koji ste godinama brojali krvna zrnca igračima Partizana, a onda kada vam je država sipala pare, niste počeli da razvijate srpske mlade igrače kao što ste pričali, nego ste brže bolje počeli da dovodite strance, i šakom i kapom.

 

Da verujemo navijačima koji prošle godine trube o budžetu, a na pola sezone dovode Kampaca. Koji pominju KK Kamerun i Marš na Drinu, a ove godine imaju 8 stranaca.

 

Lažete o platama igrača Partizana. Lažirate broj navijača u Areni. Lažete o broju sezonskih karata.

 

Pevali ste uvredljive pesme vašim igračima, Teodosiću, i Kaliniću. Drmali ste koševe i bacali urin.

 

I mi sad treba vama da verujemo. Da ne verujemo svojim očima i Željku Obradoviću, nego vama i vašim malim klubovima, dokazanim lažovima i prevarantima.

Opet post pun mrznje i radikalstine.

 

Zeljka Obradovica postujem maksimalno za sve uradjeno, samo mislim da gubi malo kompas u Partizanu, i trenerski i ljudski. I toeto.

 

I jbg, kad je dobro, dobro je, kad je lose, lose je.

 

I to je jedini nacin za napredak. I svako pametan ce prihvatiti kritiku.

 

Pravljenje sveca od Zeljka je opasno i po Partizan i po njega kao trenera.

 

Evo tebi se odmah prividjaju neki FMP, Covic, pesme, laziranja... sve sto ja uopste nisam ni spominjao.

 

Ima tako jedna grupa ljudi u Srbiji, od jednog coveka su napravili sveca, a kad im nesto zamerite, oni odgovaraju tako sto prebacuju loptu u vas teren, ne prihvataju kritiku nego se samo bave time kako je bilo za vreme zutih...

 

A zbog toga ispastamo svi.

 

Isto kao sto i zbog Zeljka ispasta srpska kosarka, Zeljko nije samo Partizanov, Zeljko je nas.

 

Naravno, covek je i dalje sto puta vise dao srpskoj kosarci nego sto je nekim glupim potezim naskodio, ali opet, zdravo je da se kaze.

  • Hvala 1
  • -1 2
Link to comment
1 hour ago, ZokiAsov said:

Jebeni zeljko, sve je bilo drugacije dok su partizan vodila gospoda, filipovski, muta, canak, trinkijeri...

 

Ne i ovaj poslednji je bio djubre namazano

Opasna patološka mržnja ka Želimiru. Zovu ga raznim pogrdnim imenima. I posle dolaze ovde da nam kenjaju, dušebrižnici. 

Jednog dana kada bude otišao Želimir obavezno potpisati petogodišnji ugovor sa Trinkijerijem.

  • +1 7
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

nije ni slobo precednik cetvrt veka a gnev srbina prema spoljasnjim i unutrasnjim neprijateljima je all-time high. kada se nesto brizljivo neguje 15ak godina, onda dovijes ovo, na bilo kom planu u srbiji.

 

to nista ne abolira chovica/vuchica, ako me razumes.

 

druže, pa nisi ti kung fu ce pa da te ne razumem. samo se uopšte ne slažem s tobom.

  • +1 2
Link to comment
11 minutes ago, Sundance Kid said:

 

to sigurno vama zvezdašima. ali okej, vama je ćoki najveća legenda kluba.

 

Meni nije sigurno.

Link to comment
Just now, BlackGeorge said:

Opasna patološka mržnja ka Želimiru. Zovu ga raznim pogrdnim imenima. I posle dolaze ovde da nam kenjaju, dušebrižnici. 

 

to je taj dobro poznati modus operandi, moj blackgeorge.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

Samo da ode Dule i imaćemo ozdravljenje srpske košarke.

 

 

 

Ah da, zaboravio sam Duleta. Ako budem zdrav i sve ok, posle Želimira Dule a posle Duleta Trinki. 

Pa onda ponovo Želimir i tako u krug.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, BlackGeorge said:

Opasna patološka mržnja ka Želimiru. Zovu ga raznim pogrdnim imenima. I posle dolaze ovde da nam kenjaju, dušebrižnici. 

Jednog dana kada bude otišao Želimir obavezno potpisati petogodišnji ugovor sa Trinkijerijem.

 

Evo u manje od dva minuta objašnjen crno beli svet do poslednjeg zareza.

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, goofs said:

 

Pa ono, uspeo je i da dođe na par lopti od final4 Evrolige, no razumem zašto Čović ekipu ne interesuje takav rezultat, ne loži vas taj top8.

Trebalo bi da se ustanovi taj trofej Na Par Lopti Od F4. Ili šampion Nezavršene Kovid Sezone. Zlatnim slovima da bude upisano u istoriju kluba, i adekvatne zastave da se podignu pod svod Arene.

Link to comment
7 minutes ago, BlackGeorge said:

Opasna patološka mržnja ka Želimiru. Zovu ga raznim pogrdnim imenima. I posle dolaze ovde da nam kenjaju, dušebrižnici. 

Jednog dana kada bude otišao Želimir obavezno potpisati petogodišnji ugovor sa Trinkijerijem.

 

e ovde moram da ispoljim duboko neslaganje sa napisanim

 

samo sale đorđević može da dođe posle željka, samo je njegovo ime dovoljno veliko da ponese takvo breme

 

a ako neko treba da zatvori jedan krug, i otpočne novi onda je to on

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Evo u manje od dva minuta objašnjen crno beli svet do poslednjeg zareza.

 

 

Cekaj, ovo nije tvoj tvit 🥺

  • Haha 8
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

Opasna patološka mržnja ka Želimiru. Zovu ga raznim pogrdnim imenima. I posle dolaze ovde da nam kenjaju, dušebrižnici. 

Jednog dana kada bude otišao Želimir obavezno potpisati petogodišnji ugovor sa Trinkijerijem.

Ja barem imam lični razlog (bivša riba, Kop, 1996) ne znam za ostale :coffee:

 

Naravno da ima mnogo više grobara što ne zalaze na našu temu jer ih ne interesuje naš klub, news flash ne interesuje i cigane očigledno (mene sigurno ne, poneki majstor tipa Teodosića, plasman između 12-14 mesta i to je to). Motiv u zluradom navijanju protiv KKP je za mene isti kao u navijanju da propadne bilo koji Vučićev projekat koji bi ga ostavio duže na vlasti, ne znam što se čudite ?

 

Kome smeta ima ignor dugme.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

@Dankan Ajdaho

Nisam pogledao niti ću gledati to što si okačio. Pretpostavljam da je neka mržnja ka zvezdi a to me ne interesuje. Samo ljubav ka Partizanu i to mi je sve. Mučno mi je da čitam vaše dušebrižništvo oko Partizana i razna druga spemovanja, trolovanja. A moderacija ništa ne radi po tom pitanju, šta više prave se ludi.

  • +1 1
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
32 minutes ago, uini said:

za sve ostalo mogu da se slozim; mali klub smo, sta sad. mora neko i mali da bude

 

Ne znam da li ste mali klub, ne znam ni kako se to meri, ali znam da vam je prezident vrhunski manipulator koji je uspeo da ubedi, po ovim upisima ovde, dobar deo navijačke baze kako je trofej Kupa Koraća i KLSa super rezultat, nebitno što se EL iz godine u godinu igra rekreativno za jako 16to mesto, samo da je bolje od ubogog komšije.

 

Čović vas sve jebe u zdrav mozak na hiljadu načina, što kroz Filipa, što kroz trenerske vrteške, raznorazne Raduljice, Kuzmiće i ostale fantomske ugovore, a ljudi puše tu priču do te mere da dolaze ovde da nama objašnjavaju kako je Željko loš trener.

  • +1 3
Link to comment

Ma dobro je zezanje, nije okačio ništa gadno.

 

I u pravu je dečko sa klipa za sve što je rekao o nama.

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...