Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 minutes ago, Filozof manijak said:

Dete Dalo? :D

 

nije....drugo slovo je slovo kojim počinje naziv jedne od najpopularnijih Ramštajnovih pesama, mislim da se na srpskom to prevodi kao "Želim"

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
28 minutes ago, goofs said:

Glede Alekse, neko ga je već jednom odlično secirao i sa tim se slažem - on je igrač za prvu opciju neke Evrokup ekipe. Plej bez pregleda igre i završnog pasa, dobar je samo sa loptom u rukama i kada puni ko nenormalan, što ume da se dešava, viđali smo to, ali nije konstantan.

I nervira me što se u odbrani non stop kocka na račun čega možda iščačka jednu-dve lope po utakmici, ali i prečesto uvodi tim u defanzivnu rotaciju koju nismo u stanju da ispratimo. Ok, možda sad okružen boljim defanzivcima to bude bolje.

 

Uglavnom, ako na njega računamo kao rešenje za plejmejkera crno nam se piše.

 

aleksa je, imho, super da bude to sto jeste - microwave scorer sa klupe. u eurocupu moze i da startuje ali sigurno to nije opcija u partizanu. 

 

frankie-smith-aleksa

lundberg-vanja-frankie

vanja-frankie

 

je neka rotacija od ovih sto posedujete za sada. to je vrlo korektno ukoliko na pf-c dodju neki bad mothafuckas ali ocekujem i jos nekoga spolja

 

svakako cete imati wingspan krew feat krvava kolena, to je jasno, samo da vidimo ko je glavni umetnik kojeg dovodite.

Edited by uini
Link to comment

Mnogo je veca sansa da Aleksa poput Iffea zameni crno beli dres, nego da ostane..

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
12 minutes ago, uini said:

aleksa je, imho, super da bude to sto jeste - microwave scorer sa klupe. u eurocupu moze i da startuje ali sigurno to nije opcija u partizanu. 

 

Da, može da bude dobar kao vođa second unita, s tim što mi nismo imali jasnu hijerarhiju u ekipi pa nije bilo klasičnog second unita. I mislim da bi mu to malo redukovalo minutažu, ne znam koliko bi on bio zadovoljan time.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Da, može da bude dobar kao vođa second unita, s tim što mi nismo imali jasnu hijerarhiju u ekipi pa nije bilo klasičnog second unita. I mislim da bi mu to malo redukovalo minutažu, ne znam koliko bi on bio zadovoljan time.

 

On meni ne deluje zadovoljno. Bice da je prilicno poleteo posle odlicnog turnira u manili. Deluje odsutno  na klupi, gundja nesto sebi u bradu, kad udje u igru siluje, ne gleda saigrace, gestikulira, u odbrani agresivan na prenosu posle dize ruke...  ne deluje kao da mu odgovara uloga.

 

Bio bih iznenadjen da ostane

 

Link to comment

i ja mislim da bi on da ide i da bi ga klub lagano pustio, ali problem je što će teško naći evroligaški angažman. za startera ga bukvalno niko neće uzeti, može eventualno negde da se udene za sličnu ili još manju ulogu nego u partizanu, a i to teško.

  • +1 6
Link to comment
10 minutes ago, ZokiAsov said:

 

On meni ne deluje zadovoljno. Bice da je prilicno poleteo posle odlicnog turnira u manili. Deluje odsutno  na klupi, gundja nesto sebi u bradu, kad udje u igru siluje, ne gleda saigrace, gestikulira, u odbrani agresivan na prenosu posle dize ruke...  ne deluje kao da mu odgovara uloga.

 

šta uradi religija od čoveka

Link to comment
58 minutes ago, uini said:

 

i madar je kombo, samo sto je nizak pa lici na pleja ( : shoot first, pass maybe later

 

s'tim sto ja mislim da bi zeljko rado uzeo jako dobrog pleja, kada bi takav bio dostupan.


Ма да слажем се зато сам и написао најближи.
 

Да би узео нисам баш сигуран, пара бар кроз ових пар сезона имамо ко блата а није баш да ни у једном моменту није било на тржишту одговарајућих опција. Јако доброг плеја који опет није примарно разигравач већ скорер верујем да би узео.

 

Опет се враћам на то да смо прошле сезоне били на последњем месту по асистенцијама у Евролиги а претпрошле такође при дну иако смо дефинитивно били међу најбољим нападима. Дакле постижемо гомилу неасистираних поена што нам је стил игре очито. Е сад с обзиром да вршимо тоталну реконтрукцију можда се и ту нешто промени али лично не верујем да ће то бити случај.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

Ваљда су три сезоне довољан узорак да скапирамо да Жељко не жели класичног плеја, нити да конципира игру тако. За ове три сезоне најближи тој улози је био Мадар, све остало су били неки комбо играчи који покривају више позиција (1-3 углавном). Ниликина и Лундберг се опет уклапају у тај сценарио.

Tražimo jednog klasičnog.

  • +1 1
Link to comment

Пакуј НВГ-а што се мене тиче, делује ми да би се одлично уклопио.

Link to comment

 @Ted

Znaš da ćeš, ako dođe i odigra sranje sezonu, često biti spominjan zajedno sa rečima jebo, te, Dimitrijević :D

Edited by freemason
  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...