Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

4 minutes ago, BlackGeorge said:

Očekujem da iz Partizana odu/ne produži im se ugovor : Aleksa (pustiti ga ako hoće da ide), Ponitka, Smajli, Kaboklo, Smith. Lakić umesto Anđušića na poziciji domaći igrač/malo manja neznalica. 

 

ja mislim da bi bilo dobro da Ponitka ostane. prva sezona je bila takva kakva je bila i nije se snašao/pronašao, mada skoro niko nije jer je situacija bivala sve haotičnija kako je sezona odmicala. posao stručnog štaba je da mu pomogne da se pronađe i da mu nađe ulogu. nije on tamo neko levo smetalo

 

a Ponitka preko leta malo da vežba zicere i igru jedan na nula :D

Edited by Ted
Link to comment

Liči da će nam trebati čist skorer na spoljnim pozicijama. Čitam da smo zainteresovani za Brauna iz Albe, po brojevima liči da je to to. Ima dobar staž u NBA i imao je sezonu u Nemačkoj da se aklimatizuje malo na evropsku košarku. Ne znam koji igrači su nam uopšte dostupni osim njega a da imaju mogućnost da trpaju...

 

Bilo bi dobro i da unutrašnje pozicije zakrpimo sa igračima koji igraju odbranu i kontrolišu skok. Moneke i Brendon Dejvis bi se recimo odlično preklapali. Ovaj drugi zna i da šutne i dobar je napadač.

 

 

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

ma to je video na voxu, nije on izmislio taj zonfić star 5-6 godina i usput bezveznjikav

 

edit @kralj a razlike su bukvalno u svemu, nema jedne jedine slicnosti izmedju njih dvojice

U smislu da su obojica primarno fizikalci, sa solidnom kreacijom u rukama, na nivou sekundarnog plejmejkera. Frenki Smokes ima dosta čistiji šut, meni je top fit sa Lunbergom. Ako dođe influenser iz Baskonije, imaće wing span kao Minesota.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, freemason said:

Liči da će nam trebati čist skorer na spoljnim pozicijama. Čitam da smo zainteresovani za Brauna iz Albe, po brojevima liči da je to to. Ima dobar staž u NBA i imao je sezonu u Nemačkoj da se aklimatizuje malo na evropsku košarku. Ne znam koji igrači su nam uopšte dostupni osim njega a da imaju mogućnost da trpaju...

 

Bilo bi dobro i da unutrašnje pozicije zakrpimo sa igračima koji igraju odbranu i kontrolišu skok. Moneke i Brendon Dejvis bi se recimo odlično preklapali. Ovaj drugi zna i da šutne i dobar je napadač.

 

 

Da, treba trpač na 3.

Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

 

ja mislim da bi bilo dobro da Ponitka ostane. prva sezona je bila takva kakva je bila i nije se snašao/pronašao, mada skoro niko nije jer je situacija bivala sve haotičnija kako je sezona odmicala. posao stručnog štaba je da mu pomogne da se pronađe i da mu nađe ulogu. nije on tamo neko levo smetalo

 

a Ponitka preko leta malo da vežba zicere i igru jedan na nula :D

Može da ostane Ponitka ali samo kao opcija 2 na trojci. Gotivan mi je, borac je veliki ali ne možemo da zavisimo od njegovih velikih nedostataka u igri. Plus gubi loptu kada prevodi loptu. 

Edited by BlackGeorge
Link to comment
13 minutes ago, freemason said:

Liči da će nam trebati čist skorer na spoljnim pozicijama. Čitam da smo zainteresovani za Brauna iz Albe, po brojevima liči da je to to. Ima dobar staž u NBA i imao je sezonu u Nemačkoj da se aklimatizuje malo na evropsku košarku. Ne znam koji igrači su nam uopšte dostupni osim njega a da imaju mogućnost da trpaju...

 

Bilo bi dobro i da unutrašnje pozicije zakrpimo sa igračima koji igraju odbranu i kontrolišu skok. Moneke i Brendon Dejvis bi se recimo odlično preklapali. Ovaj drugi zna i da šutne i dobar je napadač.

 

 

Bice sterling izgleda

  • +1 2
Link to comment

I ja bih ostavio Ponitku. Da mu se da bolja uloga i da se ne pravi od njega nešto što nije.

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

super je zabavno što gospodin želimirao ostavlja osigurač u timu za moguće fejlove, uvek će 1 aleksaaaatm moći da bude kriv što se nije pravio faul kad je trebalo ili lopta dodala u uigranom napadu.

 

uostalom ko ga jebe, kao da i sam ne zna za taj umišljaj ali dečko ima nešto jako mazohističko u sebi da ostane da igra za one koji ga otvoreno mrze. umesto da pređe kod onih koji bi cenili njegovu posvećenost pravoslavnoj veri, bogu pa samim tim i srbiji.

  • -1 3
  • Tužno 1
Link to comment

meni se sviđa što se menja krvna slika ekipe drastično......vrlo često je i lakše i bolje i učinkovitije kupiti novo nego krpiti staro. a može da bude i jeftinije

 

ono čemu se nadam jeste da ova grupa igrača neće abu-u da tankuje ili preksače i da ćemo izbeći prošlosezonski scenario gubljenja pozicije gotovo na samom startu. odnosno, nadam se drugačijem pristupu

 

u EL top 10 je cilj, sve ostalo je extra bonus.....u regionu aba titula......što se tiče kls, to odjaviti do daljeg.....a bilo bi lepo i da se osvoji taj kup napokon. eto, to bi bila jedna lepa sezona

Edited by Ted
  • +1 5
Link to comment

Moja želja je da se ove sezone formira ekipa a.k.a defanzivna klinika - a u napadu šta bog da.

Da se vratimo izvornoj partizanštini.

  • +1 6
Link to comment

Skorer jeste potreban, ali verujem da ce se ici sa nekim ko je vise catch&shot nego covek koji mora da ima loptu u rukama poput Puntera.

 

Nego mi na 4 i 5 bukvalno nemamo nista, sem Smailagica i Koprivice za koje takodje nema infoa da li ostaju ili ne. Ledaya racunam u bivseg.

Edited by lord_s
Link to comment

@Lord Stef

 

tu je Kaboklo, barem za sada.....neke informacije govore da ostaje. nisam siguran šta da mislim u vezi njega. generalan utisak prethodne sezone je nedisciplina i neinteligencija. sad, moguće da je i on bio žrtva "šire slike" i da nije snašao u haosu. siguran sam da bi bio bolji i korisniji ako mu u sistemu igra pronađu ulogu. verovatno mu treba i neko sa kim bi igrao, taj čuveni plej itd

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
  • Krošek unpinned this topic

Izgleda da stvarno dolazi Čime, uf uf

 

Treba nam još jak centar, Kaboklo na rezervnu 4ku, Aga na 5icu, fino to deluje, ali fali mesa

  • +1 1
Link to comment

Chime more samo ako ce na krilo, nema tog centra koji ce nas pokrpiti ako se on planira na 4.

 

Daj onog centra iz San Antonia, Bassey ili tako nesto

Zelimirov rebranding strikethrough Kamerunci insert Nigerijci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...