Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Slažem se

Ignor je najbolja opcija za infantilne debile.

i ovo je recnik pojave koja riportuje ovo ispod :laugh::ziga:

 

On 20. 6. 2024. at 9:13, Shaq said:

image.thumb.png.19a281bec9b81fff00f5b009bfa35013.png

:fantom:

 

plus je pojava juce drugog clana nazvala crnim govnetom.. i to je naravno taj nivo diskusije potreban za kvalitet pisanja na sportu, a problem su ovi postovi saljivog karektare, koji doduse bodu u srz..

ne kaze se dzabe da istina boli..:fantom:

Edited by Shaq
  • +1 2
Link to comment

Interesantan sociološki fenomen, to je. Jbte ja u životu nisam otišao na komšijski topic. Nije stvar u tome koliko znaš o partizanu, nego koliko ga voliš, to je mnogo bitnije. Ovo je mesto za nas koji ga volimo. Bar ja tako posmatram stvari. Ja ovde da pričam sa vama mi dođe isto ko sa narikacom da pričam o mrtvom na sahrani ili sa padobrancima na svadbi o mladoj i mladoženji. Koja je svrha, i da li mislite da neko može ozbiljno da vas shvati? Što se mene tiče, pls odjebite.

 

 

  • +1 9
Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Dvadeset minuta ti je trebalo ovo da sastavis  i otkucas svojom drhtavom rucicom... kapaciteti su  cudo

 

Jel to pri kraju malo zapelo?

Link to comment
2 minutes ago, hooyadahoo said:

Interesantan sociološki fenomen, to je. Jbte ja u životu nisam otišao na komšijski topic. Nije stvar u tome koliko znaš o partizanu, nego koliko ga voliš, to je mnogo bitnije. Ovo je mesto za nas koji ga volimo. Bar ja tako posmatram stvari. Ja ovde da pričam sa vama mi dođe isto ko sa narikacom da pričam o mrtvom na sahrani ili sa padobrancima na svadbi o mladoj i mladoženji. Koja je svrha, i da li mislite da neko može ozbiljno da vas shvati? Što se mene tiče, pls odjebite.

 

 

 

Nije sociološki fenomen da ljudi vole sport i mimo kluba za koji navijaju. Tvoj stav na ovom forumu nije bio nikada primenljiv. Ni na topiku o Vučiću, ni o ruskoj spec. operaciji ne pišu samo deklarisani fanovi.

 

Na stranu što Grobari na KKCZ temi itekako pišu, samo ti postovi naiđu kad Čović uzme da smatra na hepiju od sabajle, kad Tegi i Krtola izbace stori ili kad se Neb Ilić napije.  

O košarci i tamo i vamo pišu isti ljudi. 

 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ko će prvi da jebe uinija kad se ispostavi ono što svi znamo 

 

Da će Dilkana proći isto ili slično kao Peri Džej

 

Da je valjo toliko koliko se piški firnajz ne bi čeko da ga Želimirao lansira u Evropi 

 

Nego el vidite kako se pomenuti uskurčio. Kaže možete me jebete 25x ja i dalje ponosno stojim na 11. mestu. Pa:

 

Season 2 Lol GIF by Insecure on HBO

  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, Ted said:

a da napravimo mi Viber grupu "Topik u egzilu"

Plašim se da bismo prošli ko maloletni kralj od jugoslavije. Razne šakule, kraljevi, elenika, uiniji bi preuzeli temu a grobarima bi bio zabranjen povratak. Ili bi bio dozvoljen ali samo pod zvezda-srbija narativom. Tako da bi ostali zaglavljeni u Londonu/Viberu zauvek. Za povratak na temu bi trebali da očitavamo minimum 10 puta "čoviću oče naš...".

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Vratimo grobarski nakot/kozojeba krtolu tamo gde mu je mesto, da pućanstvo može da šamara delfina dok ne prsne internet. 3-2-1 sad:

13 hours ago, napadaj said:

Krtola psy-op

 

 

Screenshot_20240620-204329_Instagram.jpg

Screenshot_20240620-204336_Instagram.jpg

 

Edited by Eleniko
Link to comment
38 minutes ago, Filozof manijak said:

Normalnim ljudima lepo kažeš jednom, dva puta, tri...pa skapiraju kako treba da se ponašaju

Ali ovde ne vredi lepo, izgleda.

 

 

Edited by Filozof manijak
  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

Vratimo grobarski nakot/kozojeba krtolu tamo gde mu je mesto, da pućanstvo može da šamara delfina dok ne prsne internet. 3-2-1 sad:

 

ne razumes ti to, to je humor, avangarda..

 

ovakvi postovi su problem i za prijavu..:fantom:

On 20. 6. 2024. at 9:13, Shaq said:

image.thumb.png.19a281bec9b81fff00f5b009bfa35013.png

:fantom:

 

  • Tužno 1
Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

Ko će prvi da jebe uinija kad se ispostavi ono što svi znamo 

 

 

moraš da mi se dopadaš duhovno & svetovno ako hoćeš da se jebemo. 

nije seks kazna fyi.

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, uini said:

u ranu zoru zoru zooruu

kad svane daan

rasklopi frenki svooj wingspaaaaan

 

https://streamable.com/kueg5

hajde kad si već tako raspevan :) , nađi mi neke snimke gde lik nešto zapravo kreira, ali nemoj iz arhaičnog perioda NYK kad je sa klupe igrao 1. Evo gledam neke highlights od pretprošle sezone (pošto za prošlu nema ništa pravio se mrtav) , 90% poena mu dolaze sa strane pomoći. A tamo gde je on zavrteo pik to su neki flouteri u nebesa, runneri bez balansa načisto...

 

Taj će da cepa odbranu i da čeka kick na spot-upu 

 

Edit: jbg u Dalasu je igrao s Lukom, to je otežavajuća okolnost, mada i bez Luke  je uvek bio na 2 - nema tu kreacije. Jbt ovaj lik je bio nacrtan za Zvezdu otkud to kod nas da je završio

Edited by Scouser
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Shaq said:

ne razumes ti to, to je humor, avangarda..

 

ovakvi postovi su problem i za prijavu..:fantom:

 

ajd sto si duhovit ko rados bajic,, nego si i dosadan kao proliv.

  • +1 3
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment

Jebo ga uini, sad moramo da bacimo meleone na Tokoa da bi Dilkan imao na koga da igra odbranu. Nisu valjda trošili pare da se brane od Nedare.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...