Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

znač t se ne čuje.....pamtimo dva poznata pojma Nil (reka) i Kina (država).....Nilikina

 

sažvakao sam ovo

 

valjda

Link to comment

Druze ja sam mislio da Saveznikovu opsednutost Branimirom Bajicem niko nece moci da nadmasi ali ti ga sijes za 3 koplja :D

  • Haha 4
Link to comment
45 minutes ago, Lord Stef said:

Klajburn mi je vlazni san jos od Darusafake. Daj ga i sa 34, sta ga jebem, imamo sad vec dovoljno sljakera, neka covek samo cuti i trpa

Ozbiljna njuška ali je upitan njegov voljni momenat u ovim godinama, pre svega u odbrani, kapiram da bi nas svi napadali preko njega kao preko Pantera ove sezone..

Link to comment

čekaj jbt. pa ovaj lik je plej :ohmy:

 

gasi mi se komp.....izašla poruka "A fatal error has occured event ID 1 level 2"

 

ode sistem.....čujemo se ako/kad ga podignem opet

Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

čekaj jbt. pa ovaj lik je plej :ohmy:

 

 

njet, već igrač koji može da organizuje napad, 2na2 ili kolektivan.

ali nije zato doveden, već zbog toga što može da zatvori svakoga od mike jamesa do monekea.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ozbiljna njuška ali je upitan njegov voljni momenat u ovim godinama, pre svega u odbrani, kapiram da bi nas svi napadali preko njega kao preko Pantera ove sezone..

 

Ma jasno, ja to vise kao licne zelje. Usotalom, eto mitsko bice Frenk moze da cuva 2 beka odjednom, sve smo pokrili, Klajburn da trpa, Frenk da brani :D

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

čekaj jbt. pa ovaj lik je plej :ohmy:

 

Zapravo je došao u NBA kao plej, nešto slično recimo kao Exum na svojim počecima. Pa onda kad su videli da je ciglar, a da ima fizikalije kakve ima, hajde dečko ti da ulaziš kao specijalac za odbranu, na SG i ponekad SF

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Scouser said:

hajde dečko ti da ulaziš kao specijalac za odbranu, na SG i ponekad SF

 

igrao je i na pg, makar u mavsima (knicksima), u hornetsima nisam gledao treninge

Link to comment

U NY gotovo uvek PG to su mu počeci, kasnije mi se čini da mu je uloga ipak bila nešto drugačija. Inače on ima super telo za to što Željko voli, Diamantidis/Exum like PG. Samo deluje mi da je baš izrastao u neku vrstu defensive specijalca, i to ne dovoljno da bi ostao iznad vode u NBA. Videćemo, Exum se pokazao fenomenalno. Takođe je dobro što nije Amer pa da padne s Marsa kad dođe u evropsku košarku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...