Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

A taman su se navikli na praznu halu. Prosle godine Makabi je imao svega 3 ili 4 poraza u Pioniru. Ove startovali sa 2 pobede. Iako su mnogi u fazonu da Makabi nema prednost domaceg terena zbog praznih tribina, oni su se navikli na taj ambijent za razliku od njihovih protivnika.

 

Kod nas se s druge strane stalno potencira energija sa tribina koja je vetar u ledja ekipi, da to moze da bude i kontraproduktivno Ja mislim da je Zeljkov najveci izazov za sutra kako da dobije istu energiju od igraca kao u utorak.

Link to comment
8 hours ago, Kreator said:

Zašto nad nama opet moraju kola da se lome?

Ok ako će dolaziti posle protiv svih protivnika a ne samo protiv nas.

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/sk-saznaje-makabi-ce-imati-navijace-protiv-partizana/

 

Neka uđu onda i 200 naših.

 

24 minutes ago, copkillah said:

Makabi sutra sa navijačima protiv nas :lol:

 

 

Vidim nema reakcije na vest. Navikli smo izgleda da budemo jebana strana pa i ne reagujemo.

Link to comment
10 minutes ago, Kreator said:

Vidim nema reakcije na vest. Navikli smo izgleda da budemo jebana strana pa i ne reagujemo.

 

nemam šta da regujem. da se ja pitam Makabi ne bi učestvovao u EL, niti bi Izraelska reprezentacija i klubovi učestvovali u bilo kom takmičenju. po principu koji je primenjen na jednu drugu državu. na različite aršine smo navikli na hiljadu raznih načina, tako da nemam šta da reagujem, niti da se iznenađujem zbog nečega što mi je poznato i očekivano.

 

što se navijača tiče, sve jedno je. to je samo 200 ljudi. mnogo bitnije je da se ne putuje nigde

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

mnogo bitnije je da se ne putuje nigde

 

lakše bi bilo da sa nbgd otputujemo u kaunas

ovako treba preći prvo raskrsnicu milentija popovića i mihajla pupina, pa novi kružni tok, brankov most, terazijski tunel, 29.

 

pakao

:evil_purple:

 

 

a zaalgirio, buć u avion i tamo si

Link to comment

nek dovede Ostoja svoje konje.....baš bi bilo kul da ujašemo pred Pionir, ko neki hajduci

 

samo nemoj da brendiraju i farbaju nesretne životinje u one pederske boje i da im nalepe na dupe Mozzart u žutom krugu

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

lakše bi bilo da sa nbgd otputujemo u kaunas

ovako treba preći prvo raskrsnicu milentija popovića i mihajla pupina, pa novi kružni tok, brankov most, terazijski tunel, 29.

 

pakao

:evil_purple:

 

 

a zaalgirio, buć u avion i tamo si

 

Idemo BG vozom do Vuka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...