Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Супер је да их разиграва и сви смо у фазону да Накић нпр добије више минута али нису морали баш сва тројица у исто време. Не бих рекао да је било баш толико безазлено, били су на шест разлике три мин пре краја (након -19), могло је то беспотребно да се закомпликује и мало више.

Link to comment

^^ Pa i presekao je na kraju, vratio je prvu petorku koja je malo stabilizovala rezultat, ne previše, ali dovoljno.

 

Prošle godine grdni skok smo rešili sa Trifom i Portiklom na tri koji su borbeniji i gabaritniji, i imali zadatak da idu na skok, ali nam je onda napad škripao jer je Nanula maher, a ova dvojica to nisu. (gde je btw taj čovek, neverovatno da nema tim još uvek).

Link to comment

meni je logičnije da ih ubacuje na početku tekme, u prve dve četvrtine, a ne kako se bliži kraj. sve i da ne krene kako treba, a ne mora da znači da će tako krenuti, ima vremena da se pegla.

 

a i psihološki, ne verujem da baš blagorodno deluje na igrače saznanje da, čim su ušli, topi se razlika, nastaje frka i panika i mora da se vraća neko na teren da ne bude belaj. na početku tekme bi možda bili i opušteniji, pa samim tim i bolji. još kad se kući igra pa i atmosfera malo ponese.

Edited by Ted
Link to comment

apropo skoka i učestvovanja igrača u istom, sunoć naletim na neki tw gde kaže da smo sa vanjom na parketu imali 75% uhvaćenih lopti, a bez njega neku sirotilju

Link to comment

izvinjavam se sto ovako padobranisem, kapiram da je komentarisano vec nekoliko puta, ali zaista slabo pratim evroligu

 

u cemu je fora sa ovom nekom srednovecnom zenom sto na konferencijama postavlja kretenska pitanja zocu?

cini mi se da rece da je sa sportkluba

 

pre nekad je to bilo aktuelno nesto smo komentarisali ovde, ali sam pozaboravio, malopre na tviteru naletim opet na nju

jbt jel to jos traje?

neka zajebancija u pitanju sta?

  • Haha 2
Link to comment
26 minutes ago, pbg12345 said:

izvinjavam se sto ovako padobranisem, kapiram da je komentarisano vec nekoliko puta, ali zaista slabo pratim evroligu

 

u cemu je fora sa ovom nekom srednovecnom zenom sto na konferencijama postavlja kretenska pitanja zocu?

cini mi se da rece da je sa sportkluba

 

pre nekad je to bilo aktuelno nesto smo komentarisali ovde, ali sam pozaboravio, malopre na tviteru naletim opet na nju

jbt jel to jos traje?

neka zajebancija u pitanju sta?

Pa to je notorna Rada, dakle Rada...jako je teško u par rečenica objasniti njen opus.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, hooyadahoo said:

Brat Tepara je nosom raznosio sve pred sobom, isto kao i Bongica 

Jes da je Danguba za njega bio svilen šuter ali niko nije savršen.

Link to comment
32 minutes ago, BWA said:

Pa to je notorna Rada, dakle Rada...jako je teško u par rečenica objasniti njen opus.

 

ne zapostaviti ni rajka

takav dinamicni duo se ne razdvaja

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...