Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

@Ted ovi su dobili real u prvom kolu +8

nisu oni kesa iz aldina

 

ne mislim da su kesa......ali Real je od početka sezone dobio nas i neki slabiji tim u Španiji, tipa Saragosa.....sve ostalo su pogubili i u el i u acb

 

nisu još mašina.....igrali smo sa njima u pravo vreme al jbg. ista priča ko večeras, igrali smo 3/4 i onda ušli u selfdestruct mod

 

ono što meni smeta je što smo u tom modu, evo već četvrta sezona

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ono što meni smeta je što smo u tom modu, evo već četvrta sezona

 

U kom smo to modu cetiri sezone?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

U kom smo to modu cetiri sezone?

Možda na pobedu od F4 i plejofa EL sezonu nakon toga, ne znam dal na to misli.

Link to comment

Apropo moje ranije primedbe da ne možeš istovremeno ubacivati klince isključivo u garbidž tajmu i očekivati da ti poveruju da imaš vere u njih - ovoga puta, i Poku i Nakić na terenu dosta dugo kad se lomilo :thumbup: Nakiću je to zapravo bila jedina sekcenca u utakmici, i bio je dobar. My sincere apologies to Željko.

 

Živo me zanima hoće li se ova ekipa ubaciti vremenom u mod dominatora, koji okreću druge ekipe u poslednjim minutima, ili će zadržati neku klecavost kolena koju KKP fura od Željkovog povratka. Ima nade u ovo prvo, puno je bolhendlera, a to smatram baš zdravom osnovom za clutch epizode.

  • +1 1
Link to comment

nema vodje

sve. lepo izgleda, leti se po terenu ali kad stane svi stanu, nema ko da povuce, smiri igru na terenu, ubrza ili sta vec. ne muslim na  izolacije. mozda mize to vosingron najbolje vec mi nemamo igraca koji je lider ove ekipe. mozda je rano govoriti o tome ali mi tako deluje 

vazna pobeda pa sad da sredimo makabi

  • +1 1
Link to comment

Rutinska pobeda, i kad su smanjili na 6, videlo se da nemaju gde dalje.

 

Fino dozirana minutaza, bice zadovoljni i borci za srpsku kosarku iz komsiluka, lepo vece na novom beogradu

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

^^ Nakić je odigrao ono što je Ðuša prošle godine igrao - svež ulazi u Q4 i na odmornost pokušava da napravi neku razliku. Naravno, delovao je 9000 puta bolje od Ðuše.

 

Nije nama pobeda ni u jednom trenutku dolazila u pitanje, ali je ružan osećaj kad prospeš toliku prednost, a i imamo traume iz prethodne dve utakmice.

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, bradilko said:

nema vodje

sve. lepo izgleda, leti se po terenu ali kad stane svi stanu, nema ko da povuce, smiri igru na terenu, ubrza ili sta vec. ne muslim na  izolacije. mozda mize to vosingron najbolje vec mi nemamo igraca koji je lider ove ekipe. mozda je rano govoriti o tome ali mi tako deluje 

vazna pobeda pa sad da sredimo makabi

Kada dođe ovoliko igrača odjednom teško je da se odmah uspostavi neka hijerarhija. Verovatno tek oko Nove Godine će se videti šta ko u kontinuitetu može da pruži. Što u teoriji može da bude super jer će svi da ginu da se nametnu.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Kada dođe ovoliko igrača odjednom teško je da se odmah uspostavi neka hijerarhija. Verovatno tek oko Nove Godine će se videti šta ko u kontinuitetu može da pruži. Što u teoriji može da bude super jer će svi da ginu da se nametnu.

Kada počnu da igraju Majk i Dujan, pa posle nekih 4 - 5 utakmica u EL svi zajedno, onda će se već iskristalisati koji igrači su lideri. Moje mišljenje je da neće biti jedan lider.

Ima tu dosta kandidata, Ife, Sterling a ako se brzo uklopi može biti i Karlik. Ali čekamo da se pojave Dujan i Majk, kao što rekoh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...