Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

da se ne lažemo, prošle sezone bismo gubili 15 na poluvremenu pa poveli sa pola koša pred kraj treće pa na kraju izgubili sa deset uz dodavanje pidžeja frenku tenku u aut na početku četvrte

Link to comment
6 minutes ago, Kreator said:

 

Pa sad ... nije da nezna, zna. Ali Braun je večeras bio toliko dobar ofanzivno da nam nije nedostajao. Moraće da se dokazuje Željku da je bolji od njega. Biće mu teško jer je u odbrani mućak.

 

Finansijski nam se itekako isplatio - apsolutno. Zlatna koka.


Više sam mislio da Ife i Frenk preuzmu Karlikove minute, a da onda Dujan upadne u spoljnu rotaciju na dvojci. I Karlik i Dujan su tu zbog ofanzive, pa možda se ovaj pokaže bolje.

Večeras nam tope 17 razlike nekom serijom 10:2, a Karlik baca pas o pod u reket pun Bavaraca.

 

Možda i lupam, rano je za presude, tek par utakmica je prošlo, samo mi se nešto ne dojmi.

  • +1 1
Link to comment

Definitivno Karlik ispod očekivanja u drugom, ali dobro ima vremena, nekako mi od svih igrača najviše igra za sebe. On i Sterling Braun. 

Link to comment

Dobro je ovo izgledalo danas, kakav divan poklon najboljem sportskom radniku na balkanu za istorijako vracanje poreza. 
 

Mora jedna ozbiljna 4/5 i pali se masina. 

  • +1 2
Link to comment

Kad vec pricamo ko na koga podseca, mene Tyrique strasno asocira na Alija, ono "float like a butterfly, sting like a bee" fazon. Fasciniran sam njegovom pokretljivoscu, obozava da gestikulira, sve vreme se lozi da vodi mini borbe 1na1, bilo u odbrani, bilo u napadu.

 

Valjda nece nikog nokautirati :D Kapiram da bi u Madridu pre 2 sezone delio udarce i levom i desnom..

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, goofs said:


Više sam mislio da Ife i Frenk preuzmu Karlikove minute, a da onda Dujan upadne u spoljnu rotaciju na dvojci. I Karlik i Dujan su tu zbog ofanzive, pa možda se ovaj pokaže bolje.

Večeras nam tope 17 razlike nekom serijom 10:2, a Karlik baca pas o pod u reket pun Bavaraca.

 

Možda i lupam, rano je za presude, tek par utakmica je prošlo, samo mi se nešto ne dojmi.

Ne, ne, Karlik će da bude dobar a pre mislim odličan, čim se navikne na igranje u evroligi. A kada se navikne preuzeće plejmejkersku ulogu No.1. Kod Karlika me ne iznenađuje (očekivao sam) da kupi ovoliko skokova, lepo procenjuje u defanzivi gde ide lopta.

Iznenadio me Franki jako mudrom igrom, pogotovo ofanzivno. Lepo čita igru. Ne bih imao problema (ljutnju na njega) i da je imao lošije procente. Ife je klačer, mudonja, takav nam treba. Generalno spoljna linija puna mudonja dok je prošlogodišnja bila puna sisica, pogotovo u defanzivi.

 

@Ted odmah da ti izbijem tu iluziju oko Majka i skokova. Neće doneti neko vidno poboljšanje u tom segmentu jer ga kroz karijeru nije ni donosio. On je više 3/4, skromnije je građe (mršav) i uglavnom je ofanzivan evrokup igrač. Da bismo taj segment (skok) poboljšali, potrebna nam je neka prava 4/5.

Ali tanko je tržište.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, johan nagel said:

@Midžeta
 

Не знам мене подсећа на Bubbles-а из Жице, тај неки клошарски вајб има :D

disappointed the wire GIF

Sad ću da izbacim tu sliku iz glave tačno nikad 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kad vec pricamo ko na koga podseca, mene Tyrique strasno asocira na Alija, ono "float like a butterfly, sting like a bee" fazon. Fasciniran sam njegovom pokretljivoscu, obozava da gestikulira, sve vreme se lozi da vodi mini borbe 1na1, bilo u odbrani, bilo u napadu.

 

Valjda nece nikog nokautirati :D Kapiram da bi u Madridu pre 2 sezone delio udarce i levom i desnom..


Hteo Žoc da ga zadavi jer je hvatao ono dodavanje iz auta jednom rukom, kao za neko kucanje, pa mu ispala lopta, umesto da je uzme normalno sa dve :D 

Link to comment

lepo veče u bloku 25, za početak mi se sviđa širina ovog rostera. jebozovno smo delovali sa onom small ball postavom gde je tajrik bio na postu, gašparovci nisu znali  gde je levo

u četvrtak beogradski jevreji, bilo bi divno kad bi brendon došao i počastio nas prisustvom

 

a do tada

 

giphy.gif?cid=9b38fe91q0ro4tf9e3q8nir1kv

 

 

 

 

 

 

 

 

@Ted ovi su dobili real u prvom kolu +8

nisu oni kesa iz aldija

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
50 minutes ago, garmonbozia said:

image.png.f72a2b93b5fdd3346fecbfaf90e497e4.png

 

skroz dobra minutaža svih 

 

Odlično ako dobijemo Makabi. Ako ne dobijemo, džaba smo krečili. 

 

Inače, ko ne zna, mali Harčenkov je 2006. godište a mali Poku i mali Balša su 01 i 00. 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...