Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, Midžeta said:

Hahaahaahhhahahaahahahahaaaa eo je Rada, Želimiru pulsira slepoocnica iz momemta

 

:laugh:

 

Tacno sam znao da ce joj to biti pitanje i da ce joj Zeljko ovako odgovoriti. A i svako bi na njegovom mestu..

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
1 minute ago, Midžeta said:

Hahaahaahhhahahaahahahahaaaa eo je Rada, Želimiru pulsira slepoocnica iz momemta

dao joj odgovor u tri reči, tako i treba 

Edited by garmonbozia
  • +1 2
Link to comment

Opet grdna Q4. Karlik mi se sve manje sviđa, utisak mi je da mnogo drvi loptu i daje prazne poene (ili kad dosta vodimo ili kad dosta gubimo). Vodio je igru u poslednjoj četvrtini kad su nam topili rezultat.

Mislim da žoc mora drugačije da rotira, da manje igra u finišu, a više da se oslanja na Ifea. Valjda i taj Dujan zna nešto.

 

Tajrik je crni Štimac, majka svih ložana. Braun odličan danas. Balša i Poku tornjevi blizanci, lol.

 

Sudija što liči na Hauarda iz Better Call Saul nas mrzi od malena, neka drugog objašnjenja.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

dao joj odgovor u tri reči, tako i treba 

 

Ma i to je mnogo za ona "pitanja", ali faca bola koju je slozio kad je krenula je bila vrhunska ( i razumljiva)

 

  • Wub 1
Link to comment

jebemu na prvo gledanje, voljni momenat u ovom timu je jedo 50 puta veći nego prošle godine kod onih mrtvih puvala pi dzejke, frenka tenka, pantera i ostalih kabokla

  • +1 6
Link to comment

ajd videćemo u četvrtak.....Makabi je bolji od ovih Nemaca, a još su doveli nekog ludaka koji je i danas izdivljao sa, tipa, 25 poena. sreća pa se ne igra u Tel Avivu, to bi izgubili sa 20 razlike najmanje

 

mislim da će biti bolje kad se u rotaciju uključe Duejn i Majk, i bilo bi dobro da se to desi što pre.....tekme se samo nižu, ne smemo doći u situaciju da zaređemo sa nekakvim porazima

 

uzdam se nešto u tog Majka, mada nemam pojma ko je i nikad ga nisam gledao. ali se nadam da može da doprinese defanzivnom skoku. danas smo, kao i 7589 puta do sada, samo mogli da gledamo kako protivnik hvata gotovo sve pod našim košem i kako prečesto ima drugu i treću šansu da ubaci. bukvalno, kako se lopta odbije od naš obruč ja tražim gde mi je Brufen, da si olakšam

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

ajd videćemo u četvrtak.....Makabi je bolji od ovih Nemaca, a još su doveli nekog ludaka koji je i danas izdivljao sa, tipa, 25 poena. sreća pa se ne igra u Tel Avivu, to bi izgubili sa 20 razlike najmanje

Saben Lee, dal je kršten trening odradio s timom. Završio lik u Manisi u Turskoj inače :D Pa je FMP-u u Ligi Šampiona dao 43 poena pre neki dan i tek ga onda uzeo Makabi. Imao je potpuno spektakularno kucanje večeras 

Link to comment

Ako smo prava opozicija, a Gari/a Bog marketinga, u četvrtak bi istrčali u crnim fantomkama, sa palestinskim ešarpama oko vrata i zelenim zelenim znojnicama oko čela. 

  • Wub 1
Link to comment
24 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Carlik je simpa, onaj teddy bear koga sentimentalno cuvas cak i kad se malo ofucao.

 

Sad zamisljam kako cesljam ofucalog Karlika sa izbledelim tetovazama i stavljam ga na policu :isuse:

  • Haha 1
Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

Saben Lee, dal je kršten trening odradio s timom. Završio lik u Manisi u Turskoj inače :D Pa je FMP-u u Ligi Šampiona dao 43 poena pre neki dan i tek ga onda uzeo Makabi. Imao je potpuno spektakularno kucanje večeras 

 

pa kako.....zar mu ne treba vreme da se privikne na EL :nonono:

 

jedno pola godine do godinu.....nisu to čista posla, da ti ja kažem ;)

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

Opet grdna Q4. Karlik mi se sve manje sviđa, utisak mi je da mnogo drvi loptu i daje prazne poene (ili kad dosta vodimo ili kad dosta gubimo). Vodio je igru u poslednjoj četvrtini kad su nam topili rezultat.

Mislim da žoc mora drugačije da rotira, da manje igra u finišu, a više da se oslanja na Ifea. Valjda i taj Dujan zna nešto.

 

Tajrik je crni Štimac, majka svih ložana. Braun odličan danas. Balša i Poku tornjevi blizanci, lol.

 

Sudija što liči na Hauarda iz Better Call Saul nas mrzi od malena, neka drugog objašnjenja.

 

Pa sad ... nije da nezna, zna. Ali Braun je večeras bio toliko dobar ofanzivno da nam nije nedostajao. Moraće da se dokazuje Željku da je bolji od njega. Biće mu teško jer je u odbrani mućak.

 

Finansijski nam se itekako isplatio - apsolutno. Zlatna koka.

Edited by Kreator
Link to comment
4 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Ako smo prava opozicija, a Gari/a Bog marketinga, u četvrtak bi istrčali u crnim fantomkama, sa palestinskim ešarpama oko vrata i zelenim zelenim znojnicama oko čela. 

 

i baner da nosimo "Mi plaćamo porez! A vi?"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...