Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

10 minutes ago, Milošica said:

Kampaco suspendovan za treću rundu :lolol:

Pa to je bilo jasno od starta. Nisu mu ukinuli kaznu, nego su sačekali zadnji mogući trenutak da pošalju žalbu, čime su je samo odložili.

 

Nešto kao mi i revanš sa Zrinjskim.

  • +1 1
Link to comment
Just now, *edited by mod said:

Pa to je bilo jasno od starta. Nisu mu ukinuli kaznu, nego su sačekali zadnji mogući trenutak da pošalju žalbu, čime su je samo odložili.

 

Nešto kao mi i revanš sa Zrinjskim.

Meni nije, jer sam glup kao tri kurca.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Vratio se Vašington

Ono što i te kako raduje jeste da je na odrađenom treningu popularni Žoc mogao da računa na svih 16 igrača.

Posebno je važno da je trenirao i Ajzea Majk, odnosno Brendon Dejvis i Vanja Marinković.

"Što se nas tiče, dobar trening smo imali danas, posle onog trenutka kad smo se skupili, imali smo svih 16 igrača na treningu. Mitar Bošnjaković i Aleksa Dimitrijević koji su bili sa juniorima su bili s nama, Majk je počeo da trenira. Igrači koji su imali probleme posle Madrida, Dejvis, Vanja, Tajrik i Sterlinga, svi su bolje. Imaju neke sitne probleme, ali su sposobni da treniraju. Želim da se zahvalim svima jer su želeli da pomognu timu na meču sa SC Derbijem", dodao je.

Imao je poruku i za navijače.

"Prva utakmica u Beogradu, voleo bih da navijači shvate da igramo proti tima koji je priredio izuzetno gostoprimstvo, da navijaju za nas kako insitiramo, da nas bodre i da pokažu poštovanje prema prvom protivniku u Areni ove godine. Svi vole da igraju kod kuće, nema putovanja. Ali, mislim da imamo utakmicu u Zadru, sve ostalo smo u Beogradu. Verovatno zbog duplog programa ne možemo da radimo u velikon intenzitetu, neuporedivo je bolje kad si tu", jasan je Obradović.

Na kraju, osvrnuo se na Dvejna Vašingtona, sutra pada odluk da li će igrati protiv Bajerna.

"Vratio se na trening, sutra ćemo znati u toku dana", zaključio je Obradović.
 

Link to comment
24 minutes ago, Milošica said:

Čujem da Obradović odavno nije bio toliko zadovoljan zalaganjem na treningu kao danas.


to znači samo jedno

  • +1 1
Link to comment

Gledam malo raspucavanje nasih posle treninga, Tyrique prilicno dobar van 6,75. Ne znam da li ce dobiti dozvolu Zeljka da i na utakmicama pripali koju, ja bih ga pustao kao i Daviesa ako je sam..

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Milošica said:

Dvejn Vašington potpisao za Partizan.

Čuo sam da nije loš igrač. Spominjao se pre dva - tri meseca da će čak i doći kod nas. Welcome to Partizan bro!

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
39 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Gledam malo raspucavanje nasih posle treninga, Tyrique prilicno dobar van 6,75. Ne znam da li ce dobiti dozvolu Zeljka da i na utakmicama pripali koju, ja bih ga pustao kao i Daviesa ako je sam..

Nek on namesti šut sa slobodnih bacanja kao što je i Matijas. To će mu se više isplatiti nego trica.

Wash registrovan i zvanično. Kao i Saben Lee za Makabi i Loyd za Monako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...