Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

22 minutes ago, April said:

 

Zbog tog tantuza je Miloje stigao dve godine kasnije. Najveći Duletov kiks.

 

Kako bre? Miloje je trebalo da dođe u F4 sezoni, tj došao je pa se penzionisao, pa je na kraju umesto njega došao Roberts, a Đekić je došao te iste sezone?

 

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, kralj said:

Čini mi se da su došli u istoj sezoni, ovoj u kojoj se Miloje penzionisao. I bila je priča da se vraća više kao mentor za Đekića nego da igra.

 

Ćoki uzeo 150 kila obeštećenje za tog Đekića. A to je otprilike sića koliko je uzimao za sve ostale transfere u to vreme. Znam da je Alikante platio 400k za Nikolu Vasića, kojeg se verovatno niko i ne seća.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

Ćoki uzeo 150 kila obeštećenje za tog Đekića. A to je otprilike sića koliko je uzimao za sve ostale transfere u to vreme. Znam da je Alikante platio 400k za Nikolu Vasića, kojeg se verovatno niko i ne seća.

 

Đekić nije potpisao seniorski ugovor sa FMP-om, to je bila fiksna klauzula, ne bi ga dao za te pare sigurno. 

Link to comment
Just now, kralj said:

 

Đekić nije potpisao seniorski ugovor sa FMP-om, to je bila fiksna klauzula, ne bi ga dao za te pare sigurno. 

 

Znam, zato i jeste bila sića. Toliko je uzeo i za Mačvana.

Link to comment
10 minutes ago, copkillah said:

 

Kako bre? Miloje je trebalo da dođe u F4 sezoni, tj došao je pa se penzionisao, pa je na kraju umesto njega došao Roberts, a Đekić je došao te iste sezone?

 

 

Goof je u pravu, mislio sam Mačvan, a napisao Miloje. Starac Fočo prespojio

 

Vreme kad smo poslovali sa gospodinom Čovićem.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Goof je u pravu, mislio sam Mačvan, a napisao Miloje. Starac Fočo prespojio

 

Vreme kad smo poslovali sa gospodinom Čovićem.

 

Mačvana ste hteli ali je Dule odustao rekavši da nije lepo da se otimaju igrači koje je neko drugi napravio, na čemu se Čović zahvalio. Gospodsko vreme.

 

Dve godine kasnije ste "oteli" Đekića.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...