Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Navijam za što više minuta Bošnjakovića. Dečko mi izgleda neustrašiv na terenu - a talentovan. Idealna kombinacija za sjajnu karijeru.

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Kreator said:

 

Navijam za što više minuta Bošnjakovića. Dečko mi izgleda neustrašiv na terenu - a talentovan. Idealna kombinacija za sjajnu karijeru.

Baš mogu da ga zamislim kako ide po gradu izgasiran i tripuje neki kriminal.

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Baš mogu da ga zamislim kako ide po gradu izgasiran i tripuje neki kriminal.

 

Ja cim ga vidim, odmah predjem na drugu stranu ulice.

  • Haha 1
Link to comment

Да сад не претерујемо с Бошњаковићем и хвалоспевима али највише радује приступ и његов и Накићев. Умео је и Трифа да буде борбен и то, да се баци у рекламе али ова двојица ми делују као да ако их пустиш 36 секунди на паркет тих 36 секунди има да искидају као да су 36 минута у питању. Прави менталитет рекао бих за младе играче, налик Новици некада нпр.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Baš mogu da ga zamislim kako ide po gradu izgasiran i tripuje neki kriminal.

mogu da ga zamislim da se pojavi u spotu bibe

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Да сад не претерујемо с Бошњаковићем и хвалоспевима али највише радује приступ и његов и Накићев.

 

Ja bogami ne preterujem. Gledao sam sve dostupne utakmice Partizana od kada su se skupili. Svaki sekund koji je dobio sam ispratio.

Mali Bošnjaković ima muda do poda, gledao sam ga kako igra, kako NE DOZVOLJAVA da ga uzidaju u koš, takve zrele odbrane nisam viđao kod bilo kog našeg košarkaša u tim godinama.

 

Ozbiljno ću zameriti Želimiru ako mu ne bude davao više šansi. Isto važi i za Nakića iako je stariji od njega. Grizu opasno njih dvojica.

Edited by Kreator
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...