Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, garmonbozia said:

Mitar ne jebe živu silu. Jedva čekam da dobije veću šansu. 

 

On sa 18 ima vise herca nego Lakic sa 24.

 

Nekada bi bio luksuz da Balsa igra skoro 20 minuta u gostima protiv SC-a, ali ni oni nisu vise opasni kao nekada. Sem prenervozne 3/4, nismo se previse glupirali, minuti ravnomerno rasporedjeni, podgoricka misija ispunjena..

  • +1 1
Link to comment

ovo mi ostavlja vrlo dobar utisak.....u smislu da eventualno brljanje i mučenje po EL neće ostavljati tragične posledice po abu. ako je tako, onda je ovaj tim svetlosnu godinu ispred prošlosezonskog

 

naravno da ćemo jednom negde i da "kleknemo".....al ne sme 8 puta

Link to comment

"Stigli smo iz Madrida, što nije laka situacija. Nismo imali vremena da pripremimo meč na adekvatan načina. Brendon Dejvis još uvek ima problema sa povredom, kao i Vanja Marinković. Tajrik Džons nije mogao da nam pomogne, dok je Sterling Braun igrao na svoju odgovornost. Hvala mu na tome.“, naglasio je Željko Obradović, pa nastavio:

 

„Pristup utakmici je bio na visokom niovu, svi igrači zaslužuju čestitke jer su pokazali ogromnu odgovornost. SC Derbi ima izuzetno mladu ekipu, igra odličnu košarku, čestitam im na tome, kao i kolegi Petru Mijoviću koji radi zaista sjajan posao. Ponavljam, prezadovoljan sam ponašanjem svih igrača. Ne znam kada se vratiti Majk na parket, a Vašington se vratio, neophodno je da ga registrijumo, kako bi mogli da računamo na njega. Očekujem da bude u timu naredne nedelje“.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...