Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Jezivo kako kod Pokua varira samopouzdanje bukvalno u toku jedne četvrtine.

Jeziv tajmaut Obradovića i još jezivije obraćanje (domaćim) igračima. Neka brat uzme nešto pre tekme, ovo ne može biti prihvatljivo ponašanje. Najiskrenije, jedva čekam da ode... nemam više gram strpljenja i razumevanja 

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, arheolog1981 said:

Jeziv tajmaut Obradovića i još jezivije obraćanje (domaćim) igračima. Neka brat uzme nešto pre tekme, ovo ne može biti prihvatljivo ponašanje. Najiskrenije, jedva čekam da ode... nemam više gram strpljenja i razumevanja 

Ajde bre nije kao da je davio nekoga. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Jezivo kako kod Pokua varira samopouzdanje bukvalno u toku jedne četvrtine.

 

Umesto da odemo na +15, oni su spustili na ispod 10. Klasicno ubijanje momentuma. Srecom Kiza Nikolic promasio oba bacanja.

 

S pozitivne strane, usli smo sa dobrim pristupom, proslogodisnja ekipa bi startovala sa -10, Carlik vrlo raspolozen, kao i Davies i Iffe. Nasi uglavnom ocajni,..

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, arheolog1981 said:

Jeziv tajmaut Obradovića i još jezivije obraćanje (domaćim) igračima. Neka brat uzme nešto pre tekme, ovo ne može biti prihvatljivo ponašanje. Najiskrenije, jedva čekam da ode... nemam više gram strpljenja i razumevanja 

 

pazi.....pun je YT klipova sa opštenjima naših trenera.....koja su u principu ovakva......sećaš se ćelavog Obradovića.....shut the fuck up, pička vam materina bezobrazna......etc

 

očekujem od igrača da nisu balerine.....neće niko da ih ubije ili prebije

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Milošica said:

Mnogo mi ih je žao :D

Gde su branioci srpske nejaci kad su najpotrebniji.

 Da broje minute srpskih igraca, da osude teror koji nad njima sprovode...

Link to comment

poku je decko koji je zalutao u kosarku i realno ga je opasno usralo dosad u zivotu - da je ostao u srbiji umesto sto je zapalio u grcku, maksimalni domet bi mu bio mladost zemun. ovde se ne radi o samopouzdanju, vec o licnosti - decko prosto nije sportista, a cini se da zeljko vec ocima ne moze da ga gleda - bice cudo ako se zadrzi kod nas do nove godine, a kakav je karakter, ne bi me cudilo da i sam dotad zatrazi transfer.

nazalost, koprivica je izgleda identican slucaj - toliko sansi je dobijao dosad, skoro nijednu nije iskoristio, pa mi je pravo cudo da zeljko uopste ima vise strpljenja za njega. sto se mene tice, svaki njemu planiran minut ove godine moze da ustupi dimitrijevicu - od balse nema nista, dosta smo se zavaravali.

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 3
Link to comment

definitivno poku nije zalutao u košarku. Ozbiljan je talenat, koncentracija mu je veliki problem, kao i motivacija. Baš deluje kao da ga nešto tišti u životu. Mislim da ga Željko baš voli i da mu daje dozirano minutažu sa razlogom

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Napušio Želimir Nakića - ali odmah mu dao priliku u drugom poluvremenu.

I ovaj fino reagovao. Nakić mi se mnogo sviđa, nadam se da će da resurrectuje karijeru kod nas

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...