Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

nevezano za diskusiju, primetio sam da je ovde dobar dan pod plastom navijackog natkurnjavanja, omalovazavati i obelezavati cigane/rome kao narod.

 

ti si jos i stravinsky sa favelom, bilo je nesto tipa, "normalno da ce da kradu kada su cigani", pri cemu je u mojoj knjizi nebitno da li ce neko da napise cigani ili romi, vec sta implicira celokupna misao.

 

ne valja vam posao na temu, jebo idiotsko navijacko podjebavanje, ovo su malo ozbiljnije stvari i trebalo bi povesti racuna, posto se takvim misaonim konstrukcijama, unizavaju samo ganciji kao etnicka grupa a ne navijaci, sto zarko zelim da verujem da je bio cilj.

 

Druže, sa mnom mašiš fudbal, ja sam baš ono, hardkor drugosrb.

 

Kad budem hteo da vas vređam, bićete Delije. 

Cigani - to je već tradicija koju poštujemo.

  • +1 4
Link to comment
Just now, April said:

 

Kad budem hteo da vas vređam, bićete Delije. 

 

mashish ga zapravo ti; razlog mog upisa je upravo u cinjenici da tako ne vredjas navijace, vec ionako diskriminisanu etnicku grupaciju u srbijici.

 

ja sam all in za vredjanje navijaca, samo treba paziti da se ne karakterisu neki drugi zbog toga naopako, to je sve.

Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

mashish ga zapravo ti; razlog mog upisa je upravo u cinjenici da tako ne vredjas navijace, vec ionako diskriminisanu etnicku grupaciju u srbijici.

 

ja sam all in za vredjanje navijaca, samo treba paziti da se ne karakterisu neki drugi zbog toga naopako, to je sve.

 

Nema veze, čini mi se da nisi baš pažljivo pročitao, ali stvarno nema veze, moj je forumski staž dovoljno dug da ljudi znaju koje granice ne prelazim. Sve ok.

To je u vezi Cigana (na tu temu bih rado citirao mudru misao Uroša Đurića o razlici Cigana i ostalih Zvezdinih navijačkih grupa)

 

U vezi sa Delijama, Arkanom i svim pripadajućim udbočetničkim krindžom, rado ćemo vas jebati do sudnjeg dana.

  • +1 1
Link to comment

Uini, ako dozvoljavaš, mislim da je ovo mesto generalno lišeno te vrste rizika. Prosto, mislim da ovde pišu ljudi koji su senzibilisani na prava manjina i da posebno ove sportske teme mogu da budu relaksirane od te neke vrste verbalne političke korektnosti. Vučiću pederu, Uini cigane je više neka vrsta forumskog folklora bez dubljeg značenja.. Ja npr imam i drugare pedere koje zovem pederima ili što sam odrastao blizu ciganmale, pikao baskets Romima, ručao kod njih, neki od njih dolazili kod mene na ručak...a opet smo imali i to drkanje "brate, ti si dupli cigan" (kad navija za Zvezdu)

 

Mislim, ja ni ne koristim tu kvalifikaciju ali govorim generalno, sve su ovo OK momci.. I ta momak-devojka, Midgeta, kako se to kaže, trandža:gospode:

Edited by Vasilij Zajcev
  • +1 8
Link to comment

dobro uini ima najbolje namere samo april nije taj forumaš

 

bilo je ovde rasističkih upisa prema ciganima ali dobro, njima na čast

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

što nas

 

treba da nađeš nekog deliju pa da ga jebeš

 

Istina, my bad

 

Dakle, Uroš Đ.: 'Prvo, ja sam Cigan, nisam Delija'

Stara ekipa ima identitet

Edited by April
  • +1 1
Link to comment

u startu sam napisao da @April nije napisao nista preterano dramaticno, samo me je ovo sa favelama podsetilo na upise gde se isticao onaj koji sam otprilike citirao, "naravno da kradu kada su cigani", pa sam u totalno friendly fazonu da se uzme minimum paznje na takve foritze.

 

a i napisao sam kako zelim da verujem da su namere striktno navijacke

 

sve kul, cisto primedba

Edited by uini
  • +1 3
Link to comment

Uini, moram da ti vidim natal dok čekamo objavu novog pojačanja. Krije se tu neka Devica.

 

Jel palac dole zbog praznoverja ili Device :ohmy:

Edited by Milošica
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, April said:

 

Istina, my bad

 

Dakle, Uroš Đ.: 'Prvo, ja sam Cigan, nisam Delija'

Stara ekipa ima identitet

Vidi, ako nađeš te eksere na kojima možeš da karaš UĐua, pusti mi broj lika, ljubi te brt.

  • Haha 2
Link to comment

UĐ je imao atelje pored mog studija u Bigzu nekoliko godina.

 

Stvarno je lud, ali više pojavno. Čovek slika polugo u 2 popodne. inače nije bio problematičan. Nismo se družili. Meni tad delovao OK, mada je bilo pre 20 godina.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...