Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 hours ago, uini said:

 

inace, 21mins, 1/2 za 2, 3/5 za 3, bolji +/- od njega ima iskljucivo lundberg, koji je igrao samo 13mins, daklem, daleko manje nego top7 igraca koji su igrali izmedju 21-25mins + bonga 34mins

 

 

Cek daj jos malo statistike  AS/TO 1/1 i to na Vanjinu trojku u 1Q, skokovi DR 0  OR 0, na skok mu se nije islo FC 3 FD 0 taj nesrecni AND1 da igram fantasy i imam njega u timu tacno bi se upucao. 

Link to comment
19 minutes ago, ZokiAsov said:

Mene je niki iznenadio sa dva glupa faula za 2+1, jeste kepeco majstorcina al anticipacija mu je bila slaba. Bice on ok, tek je pocela sezona

 

2x nam je Kampaco prodao foru sa basketa, ako od Pokuševskog i očekuješ da mu Dek to uradi, onda ovo Hezonjino Nilikini je baš bilo ispod svake granice. Inače nije bio 2+1, bio je faul na zemlji prvo, ali sudije u Madridu. 

  • +1 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

deluje mi da je frenk još uvek pod ručnom, al mi je nejasno da ako mu je forte odbrana pa što je ne kidaš onda, za početak bar da kad je u stavu raširi te ruke od 3 metra i kako tako oda utisak nekakvog angažovanja

Link to comment
36 minutes ago, Choda said:

Cek daj jos malo statistike  AS/TO 1/1 i to na Vanjinu trojku u 1Q, skokovi DR 0  OR 0, na skok mu se nije islo FC 3 FD 0 taj nesrecni AND1 da igram fantasy i imam njega u timu tacno bi se upucao. 

 

samo sam hteo da istaknem kako stvari koje mu nisu forte radi trenutno preko bilo čijeg proseka a kamo svog.

za nešto više napadački ti treba veći usage a frank nikada nije bio high-usage batica, pa ne čudi da ga ni željko ne vidi tako

 

opet kažem, napad može da se improvizuje dok se ne posloži, dovoljno je da ballhandler krene u neku basketašku 2na2 igru i eto potencijalnih poena.

kod odbrane nema prečice, tako da će tek sklopljenoj ekipi, iako je tu u prednosti, trebati izvesno vreme da se posloži. a pojedinac može da igra super defanzivu i da se to ne oseti.

 

mislim, ako sam razumeo uopšte šta si hteo da mi poručiš. ako nisam, izvinjavam se

Link to comment
47 minutes ago, theanswer said:

 

2x nam je Kampaco prodao foru sa basketa, ako od Pokuševskog i očekuješ da mu Dek to uradi, onda ovo Hezonjino Nilikini je baš bilo ispod svake granice. Inače nije bio 2+1, bio je faul na zemlji prvo, ali sudije u Madridu. 

Pa gde od Pokua to da ocekujes, nece Dek istrcati iz stegera pa ga Poku facegarduje. Bas nula koncentracije. 

Link to comment

Ja od Pokua ne očekujem ništa, od kad sam pisao da je najlošiji igrač u NBA ligi u tom momentu, a vi me ubeđivali da je novi Krešo Ćosić :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Ne ocekujem ni ja, rekao sam da mu dajem prostora da me iznenadi. 
 

Razocarenje je koliko je Bonga mekan u kontaktu, ima problem na switchu kad brani visoke plus ume da bude mlitav na skoku.

Link to comment
59 minutes ago, theanswer said:

 

2x nam je Kampaco prodao foru sa basketa, ako od Pokuševskog i očekuješ da mu Dek to uradi, onda ovo Hezonjino Nilikini je baš bilo ispod svake granice. Inače nije bio 2+1, bio je faul na zemlji prvo, ali sudije u Madridu. 

 

nisam video taj faul ali prva stvar, prica se kao da su facu i hezonja neki livadski basketasi a na krem evrolige. 

 

druga stvar, faul na sutu je i dalje jebenih 2 ili 3 poena, koje mozes da primis i tako sto se promasi korektan sut i popijes kontru ili neko zakasni odbrambeno u rotaciji = stvari koje se desavaju svakih 5 do 7 minuta. 

 

franku ce (kao sto sam 5x napisao) trebati nesto tekmi da se prilagodi i na kriterijum i na kontekst - a najvaznije od svega je, da kao i svaki vrhunski defanzivac, pravi razliku onda kada odbrana kolektivno funkcionise.

 

do tada je bolje napraviti poneki glup faul nego imati nejebavajuci stav npr.

Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

a da ti ipak pogledaš situaciju i taj faul pre nego što napišeš 4 pasusa o istom? 

 

pa ako mi isporucis video da kliknem, rado cu pogledati. dotle jedino mogu da priznam da nisam video & da podsetim kako su to i dalje 2-3 poena, koja mogu da se prime na hiljadu glupih nacina.

 

nema potrebe praviti nezavisni sud za jedan glup potez, u tekmi u kojoj niste imali previse sanse da dobijete, da ne kazem nikakve.

Link to comment
9 minutes ago, Milošica said:

Kako smo u roku od nedelju dana od najčvršće postali najmekanija ekipa u EL :D

 

nismo mi mekani.....nego su drugi iznenađujuće tvrdi

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

pa ako mi isporucis video da kliknem, rado cu pogledati. dotle jedino mogu da priznam da nisam video & da podsetim kako su to i dalje 2-3 poena, koja mogu da se prime na hiljadu glupih nacina.

 

nema potrebe praviti nezavisni sud za jedan glup potez, u tekmi u kojoj niste imali previse sanse da dobijete, da ne kazem nikakve.

 

pa nije mi baš najjasniji koncept da pišeš o nečemu što nisi video. da si video možda ne bi pisao tako, ali nebitno. ja svakako nisam ekstrapolirao tu jednu situaciju na njegov ukupan učinak nego sam samo pisao kako je smešan tu ispao. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...