Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

 

Klasični evrokup igrač, mršav, visina četvorke a građa/pokreti/igra trojke, dobar ofanzivno, pokretan, ume i neki otpadak da pokupi, ništa naročito u skoku... Solidna trojka takoreći. Ali to je bio evrokup jbg.

Edited by Kreator
Link to comment
21 minutes ago, copkillah said:

 

A kad budeš tražio kartu da nas gledaš na F4, da te podsetim na ovo? :fantom:

 

nećem da tražim kartu ako se to desi.....poodavno ne idem u halu, a pri ovim cenama mi ne pada na pamet....navijaću od kuće, najjače sto mogu

 

samo za fudbal hoću da calnem.....ako voskresnemo jednom

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Preostri ste u kritikama, igrali ste protiv jedne od tri najbolje ekipe van NBA a ne protiv jebene Albe.

Ovde Real igra cekalicu jer imaju 12 igraca a vi i mi po 7 i samo cekaju da se umorimo i pregaze nas a mi sve mislimo tu smo blizu ali mucak.

Edited by Moća
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
42 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Sterling zna da pogresi, ali nikako nije stetocina. Nije zapravo niko u nasoj ekipi.

Zna uzastopno da pogreši i da siluje u napadu. A voli i u svom sporom prodoru ka košu da primi rampu. Štetočina je za sada. Videćemo za dalje. Ali ipak nije gori od Nilikine.

Edited by Kreator
Link to comment
11 minutes ago, Moća said:

Pa ovo nije samar, izgubili ste od Reala u Madridu 7 razlike.

 

KKP nema takav majndset. Real je upravo najveći rival od svih evropskih timova, i tu se uvek ide na pobedu, ma kako iracionalno bilo

  • +1 1
  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
51 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Dobili bi ih mekano. Ovako smo tu negde bili tri cetvrtine,  a nismo bili nigde. Razlika je ipak ozbiljna u kvalitetu, kad neko moze da ti po par puta saspe 10 poena za minut i po. 

 

Nisam previse razocaran, ocekivao sam pobedu s obzirom u kakvoj su formi, ali nov je ovo tim treba to posloziti, sklopiti. Bar su se borili do kraja za razliku od onih mjekusaca proslosezonskih...

 

Treba sacekati jos koji mesec, pa videti da li su sterling, frenki i karlikce nindze ili mindze

 

Naravno. Ali moramo obavezno nabaviti jednu 4/5 koji će da pokupi neki skok. Samo da ne upadnemo u panik mod pred novu godinu pa pokupimo nekog Parakonjskog.

Link to comment

Svi do jednog su u nekim trenucima igrali kao retardi, neki na mahove neki na više mahova, aj ok ima tu vremena da se štošta posloži ali brejn fog lagano postaje trejdmark u našoj igri. Jbg za razliku od nas sferova ekipa ni u jednom momentu nije pogubila konce i krenula da se juri sa protivnikom bezglavo, bojim se da je nemalim delom problem u žocu.

A mjesa u reketu nam treba pa nam treba, nemoš gsw taktiku uspešno odraditi ako tvoj Grin nije čak ni Grin sa aliekspresa.

  • Hvala 2
Link to comment

Šta je bio brain fog večeras? Ovo je izgledalo sedam puta bolje nego utakmica u Madridu od prošle sezone u kojoj smo gubili 25 nakon tri četvrtine i u kojoj je naš najkorisniji igrač bio Balša Koprivica (ne zajebavam se).

 

Nova je ekipa, tek se slažu kockice, nije ni realno ni očekivano da sve odmah klikne, kao što nije realno da iko odnese pobedu iz Madrida.

 

Brine me jedino skok, ne znam kako ćemo to popraviti, sve ostalo deluje da je na dobrom putu, dali smo skoro 90 poena u gostima, a još imamo u rezervi onog dileju čiji je glavni forte napad. Čak i mnogo bolje šutiramo nego što sam očekivao.

  • +1 5
Link to comment

Onaj pad na početku četvrte

 

I da, zajebite taj "menjali smo celu ekipu" alibi, što je kog kurca menjao celu ekipu koju je sam selektirao, mislim valjda zna šta radi

 

Realno i ja serem a zbog onog Reala onomad sam dobio nervni slom, tako da neću neko vreme da mudrujem, nek vreme pokaže :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...