Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Ako ne dovedemo uskoro centra koji može da pokupi skok, pa pa evroliga (makar plej in) do nove godine. Brendon Dejvis je nažalost u rangu Frenka Kaminskog.

Link to comment

Mislim da bi ovo malo drugačije izgledalo da argentinskom štakoru nisu ukinuli kaznu. 

 

S druge strane razni neshvatljivi potezi sa naše strane. Treba da preskačem da gledam gostovanja ovim nakotima. 

  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

Mislim da bi ovo malo drugačije izgledalo da argentinskom štakoru nisu ukinuli kaznu. 

 

Ovo baš izgleda kako realno treba da izgleda. Sterling Brown je štetočina, nemamo skok jer osim Tajrika nemamo krštenog centra, Karliku će trebati vreme da se navikne na evroligu.

 

Sve Sterlingove minute dati Mariu Nakiću.

  • +1 1
Link to comment

same old, same old

 

sve se crta da se neću nagledati košarke ove sezone.....to posmatram sa vedrije strane, više slobodnog vremena, više duševnog mira, radikalno rezanje liste neodgledanih filmova i serija, koje čekaju i čekaju, neke i godinama 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Ted said:

same old, same old

 

sve se crta da se neću nagledati košarke ove sezone.....to posmatram sa vedrije strane, više slobodnog vremena, više duševnog mira, radikalno rezanje liste neodgledanih filmova i serija, koje čekaju i čekaju, neke i godinama 

 

A kad budeš tražio kartu da nas gledaš na F4, da te podsetim na ovo? :fantom:

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment

Dobro, ništa, teramo dalje, bilo je pozitivnih stvari ovde. 
 

Nadam se da je Ajzea Majk građen ko trokrilni šifonjer, pošto skok baš škripi

Link to comment
5 minutes ago, Kreator said:

 

Ovo baš izgleda kako realno treba da izgleda. Sterling Brown je štetočina, nemamo skok jer osim Tajrika nemamo krštenog centra, Karliku će trebati vreme da se navikne na evroligu.

 

Sve Sterlingove minute dati Mariu Nakiću.

 

Sterling zna da pogresi, ali nikako nije stetocina. Nije zapravo niko u nasoj ekipi.

  • +1 5
Link to comment
Just now, goofs said:

bilo je pozitivnih stvari ovde. 

 

Recimo kad je Brandon odvalio Deka na zakucavanju :happy:

  • +1 4
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Dobro, ništa, teramo dalje, bilo je pozitivnih stvari ovde. 
 

Nadam se da je Ajzea Majk građen ko trokrilni šifonjer, pošto skok baš škripi

Au, ja zaboravio na njega. Ne, građen je kao Rade Zagorac, da ti odmah razbijem iluziju. A i kvalitet igre mu je sličan. Možda malo bolji...

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

Mislim da bi ovo malo drugačije izgledalo da argentinskom štakoru nisu ukinuli kaznu. 

 

S druge strane razni neshvatljivi potezi sa naše strane. Treba da preskačem da gledam gostovanja ovim nakotima. 

 

Dobili bi ih mekano. Ovako smo tu negde bili tri cetvrtine,  a nismo bili nigde. Razlika je ipak ozbiljna u kvalitetu, kad neko moze da ti po par puta saspe 10 poena za minut i po. 

 

Nisam previse razocaran, ocekivao sam pobedu s obzirom u kakvoj su formi, ali nov je ovo tim treba to posloziti, sklopiti. Bar su se borili do kraja za razliku od onih mjekusaca proslosezonskih...

 

Treba sacekati jos koji mesec, pa videti da li su sterling, frenki i karlikce nindze ili mindze

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...