Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Sviđa mi se što smo nesebični u napadu, neke stvari malo trapavo radimo, ali to će se popraviti. Dejvis je par puta zaglavinjao i Nikita jednom, ali biće i to ok.

 

Za odbranu ne znam šta da kažem, mnogo lako primamo poene, opet 50 za poluvreme, fali mesa u reketu

  • +1 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

Dejvis za sada podseća na Kaminskog.

 

Lepi potezi u napadu, odbrana i skok katastrofa.

 

I u napadu je uzeo diskutabilnih šuteva, ali ok, talentovan je on napadač. U odbrani je liability jbg, mada se trudi. Ne pamtim da sam ga gledao da juri presing i postavlja se za faul u napadu.

 

Šteta za ovu kontru. Može ovo da se dobije.

Link to comment

I koš u zadnjoj sekundi. Sve smo uspeli. I da zaseremo kontru i da primimo koš u zadnjoj sekundi. Bravo mi. Ipak samo +3 za njih što nije loše kako smo katastrofalno branili skok, prodore, asistencije pacova ....

  • -1 1
Link to comment

Ovakvi posedi su razlika između pobede i poraza. Šta je ovo bilo nikom nije jasno. Umesto mirnog napada za vođstvo bacaš im loptu u ruke i +3 poluvreme

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Može ovo da se dobije

Uzimamo ovo kralju!

 

Ušao Milošica u tebe

 

No homo

Edited by garmonbozia
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Uzimamo ovo kralju!

 

Ušao Milošica u tebe

 

No homo

 

Ako ni zbog čega drugog, Real nam je konkurent za vrh tabele. :fantom:

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment

Kako sam voleo fakua dok je igrao za nas tamo preko bare, a kako ga mrzim otkako se ciganise po Evropi. Pička preklapača

  • +1 1
  • -1 3
Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Sviđa mi se što smo nesebični u napadu, neke stvari malo trapavo radimo, ali to će se popraviti. Dejvis je par puta zaglavinjao i Nikita jednom, ali biće i to ok.

 

Za odbranu ne znam šta da kažem, mnogo lako primamo poene, opet 50 za poluvreme, fali mesa u reketu

 

S obzirom da sam unapred upisao poraz, mogu da trazim pozitivne stvari.

 

Imamo 14 asista za poluvreme. Toliko smo prosecno imali proslih sezona za celu utakmicu. Nemamo ni puno izgubljenih, isto pozitivno.

 

Odbrana puca, ali da li je neko ocekivao da cemo da svedemo Real na recimo 15-ak poena po cetvrtini? U ovom trenutku, u gostima, mi ne mozemo da dobijamo odbranom, pogotovo ovako mocan Real sa Fakuom kao dirigentom..

  • +1 5
Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

 

Imamo 14 asista za poluvreme. Toliko smo prosecno imali proslih sezona za celu utakmicu. Nemamo ni puno izgubljenih, isto pozitivno.

 

 

 

Ja bih smeo ozbiljan cash da stavim na to da nismo imali tekmu u EL sa dvocifrenim brojem asistencija prosle sezone...eto, pogresi covek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...