Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, Profesionalac said:

što se tiče rasporeda, mislim da za sve mečeve (koji nisu u naredna 2 kola) ABA lige se uzima petak kao dan početka kola jer još nije određen tačan raspored utakmica 

Sad sam pogledao raspored kod ABA lige, tako da je raspored mečeva na eurobasket.com prilično pogrešan, tj netačan.

Nekad taj sajt bio ažuran i precizan, više nije. :isuse:

Link to comment

posle današnjeg treninga će reći za ajzeu i ramba, mada je posle cibone obradović zvučao kao da nema dvojbe o nastupu dejvisa u madridu

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, uini said:

 

kapiraš da na ovaj način samo unižavaš žene, da ne kažem nešto grdnije. nije kao da vređaš zvezdu ili njene navijače :heart:

Od svega navijačkog prosutog sa obe strane, moram da priznam da na ovo gledam čisto gramatički. Taj Partizan i ta Zvezda kao i taj Real i ta Barselona i slično. Tako da malko preteruješ.

 

Ono Grobarima/Ciganima srećan 8 mart je naravno već nešto drugo.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, uini said:

 

kapiraš da na ovaj način samo unižavaš žene, da ne kažem nešto grdnije. nije kao da vređaš zvezdu ili njene navijače :heart:

Pitao sam tri žene iz firme, koje navijaju za komšinicu, da li su se osetila unižene kad su pročitale onaj post.

I grohotom su se nasmejale ... :covid19:

Link to comment
19 minutes ago, *edited by mod said:

Od svega navijačkog prosutog sa obe strane, moram da priznam da na ovo gledam čisto gramatički. Taj Partizan i ta Zvezda kao i taj Real i ta Barselona i slično. Tako da malko preteruješ.

 

Ono Grobarima/Ciganima srećan 8 mart je naravno već nešto drugo.

 

cekaj, ne kapiras da ako zelis nekog da uvredis, tako sto mu kazes da je devojcica, time vredjas samo devojcice

 

12 minutes ago, Filozof manijak said:

Pitao sam tri žene iz firme, koje navijaju za komšinicu, da li su se osetila unižene kad su pročitale onaj post.

I grohotom su se nasmejale ... :covid19:

 

 

pozdravi ih takve vesele. i reci im da im je mesto pored sporeta, kada zavrse to sto rade u ofisu hue hue

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 minutes ago, uini said:

 

cekaj, ne kapiras da ako zelis nekog da uvredis, tako sto mu kazes da je devojcica, time vredjas samo devojcic

 

 

Je l' sad troluješ ili? Pošto je Crvena zvezda ženskog roda, to su ti već objasnili. To je ime kluba, stvarno mislim da učitavaš nešto čega nema.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 minutes ago, uini said:

 

cekaj, ne kapiras da ako zelis nekog da uvredis, tako sto mu kazes da je devojcica, time vredjas samo devojcice

 

Objasni mi logiku ako vređaš muškarca kako ima ženske osobine, kako se time samo devojčice vređaju?

 

Confused Thinking GIF

 

iliti, natezanje radi natezanja :D

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, uini said:

 

cekaj, ne kapiras da ako zelis nekog da uvredis, tako sto mu kazes da je devojcica, time vredjas samo devojcice

 

 

 

pozdravi ih takve vesele. i reci im da im je mesto pored sporeta, kada zavrse to sto rade u ofisu hue hue

 

Pričamo o dve različite stvari. Ti pričaš o "Igrate kao pičke/žene" i ovo gore za 8 mart, za šta se slažem.

 

Ono o čemu ja pričam je da u jednom od paralelnih univerzuma stadion JNA je uz stadion Mladosti ili Vojvodine i oni su komšinica. U nekom drugom nalazi se uz stadion Radničkog ili Čukaričkog koji je komšija.

 

Ili u nekoj budućnosti gde delimo nacionalni stadion kao San Siro mi bi bili cimer a vi cimerka. Bez ikakve namere da je jedna reč vrednija ili manje vredna od druge.

  • Haha 1
Link to comment
15 minutes ago, uini said:

pitao sam koleginicu, zakikotala se ali uspela da dobaci kako je ovo ne vredja

Tačno je ovo ja sam ta kolegonica

Edited by ToniAdams
  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

 

Je l' sad troluješ ili? Pošto je Crvena zvezda ženskog roda, to su ti već objasnili. To je ime kluba, stvarno mislim da učitavaš nešto čega nema.

 

Ma troluje naravno. Cuj, termin komsinica vredja zene :laugh:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...