Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

ja sam ubedjen da takav ne postoji u el, s'tim sto ni ne gledam previse

 

ako ima nekoga ko razvaljuje kada brani tri pozicije a moze i cetvrtu ponekad, zna da organizuje bazicno napad i ponekad metne tricu, taj lici.

Spoiler

ZVEZDA-REAL_177-410x230.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

branko ne moze da spusti loptu na parket osim kada se nesto zatrci na basketu a kamo da organizuje nesto. mogao je da brani dve pozicije u prajmu a sada ume da metne u odlicnom procentu iz coska.

 

uglavnom, nije to -to.

Link to comment
12 minutes ago, uini said:

branko ne moze da spusti loptu na parket osim kada se nesto zatrci na basketu a kamo da organizuje nesto. mogao je da brani dve pozicije u prajmu a sada ume da metne u odlicnom procentu iz coska.

 

uglavnom, nije to -to.

Može, može Branko i na čeoni ulaz, i da baci floater levom rukom, i da iznudi 2+1 kao u poslednjoj utakmici ove sezone u prvom napadu. A brani četiri, nekad i svih pet pozicija.

  • Haha 1
Link to comment

Ова тема је стварно баш отишла у курац, зашто се овде расправља о кошаркашким и било којим другим квалитетима Бранка Лазића?

 

Немам ништа против конструктивног уплитања комшија али претерасте га, нечитљиво је буквално.

  • +1 9
Link to comment
Just now, johan nagel said:

 

Немам ништа против конструктивног уплитања комшија али претерасте га, нечитљиво је буквално.

 

lord s je partizanovac valjda

Link to comment

Како год, траје ово доста дуже од сецирања Бранкелиних дефанзивних капацитета.

Link to comment
28 minutes ago, johan nagel said:

Како год, траје ово доста дуже од сецирања Бранкелиних дефанзивних капацитета.

 

Istina, dobar primer je bio neki dan kada se na vest koja je povezivala Luku Vildozu i KKP, govorilo na način kao da ulazi u Zadrugu, a ne da dolazi u košarkaški klub.

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment

Novembar, decembar i januar u ABA samo dva puta van BG. Banja Luka i Ćačak. Odlično za uigravanje. 

Link to comment

Ja sam pogresio sto sam se uopste nastavljao na pitanje o onom francuzu sto mu prezime ne znam ni iskucati a ne izgovoriti, no stoji da je tema u peni*u obzirom da je pauza, da nema proverenih informacija iz kluba vec gomiletina traceva a ponajvise zbog toga sto su u poslednje vreme komsije provele vise vremena prateci karijere Obradovica, Puntera i Ledaya nego sto su gledali svoj tim pa jelte gde bolje deliti info-e oko sad vec bivseg igraca nego na temi njegovog bivseg kluba

Edited by lord_s
Link to comment

@љкра
 

Бар се говорило од стране навијача Партизана, на теми КК Партизан, о потенцијалном доласку играча у КК Партизан.

 

Ниђе везе с константним ђубрењем теме углавном неколицине навијача Звезде којима је ваљда досадно јер на њиховој страни нема превише дешавања, плус воле и да тролују.

  • +1 3
Link to comment

Moguće, ali ne bi trebalo da se pravi podela na osnovu toga ko za koga navija, nego ko troluje, a ko ne. Ovo sa Ntilikinom je skroz benigno.

 

Link to comment
7 hours ago, kralj said:

 Ovo sa Ntilikinom je skroz benigno.

 

 

partizanovac me pitao za frenkija, drugi partizanovac ponudio lazica kao poredjenje, treci partizanovac u fazonu, sta-nam-rade zvezdasi :mellow:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...