Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

2 hours ago, kralj said:

 

Nikada nisam prevazišao pristrasnost spram naših igrača. Uvek ću da pre gledam utakmicu u kojoj naš igrač igra, uz komponentu da navijam za njegovu dobru utakmicu. Naročito kad je mlad i naročito u NBA, ali svejedno, volim više da vidim dobar potez Vanje Marinkovića nego Karlika.

 

Sa druge strane, percepcija Evrolige kao cilja svih ciljeva je totalno pogrešna i mislim da je generator dobrog dela zla koje Blizanci generišu. 100x bih više uživao u Evrokup sezoni gde su nosioci npr. Topić, Đurišić i Poku, Teo uđe ako nije mamuran, od ovog mačevanja sa Armanijevim i Barseloninim budžetom.

 

A dok god država drži te klubove u životu, nemam ništa protiv i da ih uslovljava domaćim talentima sa relevantnom ulogom.

Pa kako drzava da uslovljava domacim talentima, da prica trenerima ko i koliko ce da igra? 

Link to comment
5 hours ago, kralj said:

 

Najviše se upecao Žoc, čak je i mahao listom strelaca posle neke utakmice.

 

Ne znam zašto debili, tužno je da Partizan ima jednog našeg igrača sa minutažom u EL utakmici.

Ne znam za papire, nisam to ispratio.

Imaće dvojicu naših uskoro. Poku je dobar igrač, dobiće sigurno minute. Eto drago mi je zbog Vanje, da imamo još petoricu takvih kao Vanja sigurno bi igrali.

 

A Željku zameram što je odmah skratio rotaciju na 8 igrača kao da je već plej of. Poku bi verovatno bio delotvorniji od Sterlinga protiv Baskonije.

Biće to bolje sa Pokuom i Majkom kada se vrati ma teren.

Link to comment
28 minutes ago, Kreator said:

Ne znam za papire, nisam to ispratio.

Imaće dvojicu naših uskoro. Poku je dobar igrač, dobiće sigurno minute. Eto drago mi je zbog Vanje, da imamo još petoricu takvih kao Vanja sigurno bi igrali.

To je ono kad je Željko posle pobede nad Fenerom skroz bespotrebno istakao broj poena domaćih igrača.

 

Mada razumem ga, ponele ga emocije zbog zlonamernih i naručenih tekstova.

  • +1 2
Link to comment

Interesantno je da se za budućnost srpske košarke i broj domaćih igrača u Partizanu najviše brinu navijači kluba koji razigrava mlade nade domaće kosarke Teodosica, Lazica, Kalinica i njima slične. 

Jednaku korist ce u narednim godinama srpska kosarka imati od Karlika Dzonsa i od Lazica  ili Teodosica

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...