Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 hours ago, garmonbozia said:

Kako se lako prima Ćokijev narativ o Željku i srpskim igračima, slično kao o  Đilasovim 619 miliona.

Tamo domaća osnova a nijedan u prvoj petorci.

  • Haha 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, garmonbozia said:

Kako se lako prima Ćokijev narativ o Željku i srpskim igračima, slično kao o  Đilasovim 619 miliona.

Pecaju se samo debili a izgleda da ih mnogo ima. Kao da se poeni koje postigne srpski igrač računaju dvostruko. Imamo jednog odličnog, Vanju, pa onda još jednog koji će sigurno igrati kasnije - Poku a prognoziram i da će Nakić uspevati da uzme nekih 5 minuta po meču. Sve je to sasvim dovoljno.

 

Ko hoće još malo da doda nekog kvalitetnog srpskog igrača za EL neka gleda u ergelu kod zalizanog i pita ga zašto ne dolazi u Partizan.

Edited by Kreator
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
13 minutes ago, sasailic said:

Tamo domaća osnova a nijedan u prvoj petorci.

Nebitno je i da su svih pet iz Srbije, tema je deplasirana i tako i treba da ostane. Ovo je evroliga a ne reprezentacija. Kao što rekoh noćas koliko je bilo španaca u ekipi Baskonije? Nijedan. I ovi koji se bave šovinizmom odmah poturaju da su to baskijci a ne španci - i gle čuda - nema nijednog baskijca takođe.

 

  • +1 5
  • -1 2
Link to comment

Ја сам увек за квалитетну домаћу основу (нешто као Жалгирис нпр) плус рецимо 4-5 што квалитетнијих странаца али не може на силу јбг кад нема домаћих играча. Пробали смо и са Анђушићем и Јарамазом и није ишло јер немају потребан квалитет. Било је и клинаца Смајли, Трифа, Тристан, сад су опет ту неки други. Па је био и Алекса, ево сад је Вања ту, то нам је што нам је. Штета што Лучић није дошао рецимо али јбг нећемо га молити, очито има другачије планове.

Edited by johan nagel
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
25 minutes ago, Kreator said:

 I ovi koji se bave šovinizmom odmah poturaju da su to baskijci a ne španci - i gle čuda - nema nijednog baskijca takođe.

 

 

pa nije ni rekao da ima baskijaca, nego je napravio foru sa tvojim "španskim zastavicama"

dobar štos je bio, kakav šovinizam

  • +1 3
Link to comment

Middle nije sovinista. On je iskreni baskijski nacionalista.

 

Sad mi se vratila  na grlo kontra sterlinga brauna od juce, pu!

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, johan nagel said:

Ја сам увек за квалитетну домаћу основу (нешто као Жалгирис нпр) плус рецимо 4-5 што квалитетнијих странаца али не може на силу јбг кад нема домаћих играча. Пробали смо и са Анђушићем и Јарамазом и није ишло јер немају потребан квалитет. Било је и клинаца Смајли, Трифа, Тристан, сад су опет ту неки други. Па је био и Алекса, ево сад је Вања ту, то нам је што нам је. Штета што Лучић није дошао рецимо али јбг нећемо га молити, очито има другачије планове.

Zasto je Aleksa bio?

Link to comment

 

Mogao bi se zakleti da sam pre sat vremena okacio ovo, ali izgleda da nisam (ili sam greskom negde drugde postavio)

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Meni je malo krivo što Željko nije pokušao sa Pokuom. Poku ima mozak, lepo se snalazi odnosno čita igru i u odbrani i u napadu, makar ovo što smo videli na pripremama. Mogao je makar 5 minuta da bude na četvorci, ima širinu, moglo je tu dosta da se kombinuje. E sad ja stvarno ne znam šta se dešava na treninzima. Možda nije uspeo na treninzima da ubedi Željka da bi bio od koristi i na meču.

Link to comment
15 hours ago, Kreator said:

Pecaju se samo debili a izgleda da ih mnogo ima. Kao da se poeni koje postigne srpski igrač računaju dvostruko. Imamo jednog odličnog, Vanju, pa onda još jednog koji će sigurno igrati kasnije - Poku a prognoziram i da će Nakić uspevati da uzme nekih 5 minuta po meču. Sve je to sasvim dovoljno.

 

Ko hoće još malo da doda nekog kvalitetnog srpskog igrača za EL neka gleda u ergelu kod zalizanog i pita ga zašto ne dolazi u Partizan.

 

Čitaš dijagonalno, Nije se pričalo o zapostavljenoj Srbadiji, već o skraćenoj rotaciji koja nas je 12.put koštala četvrte četvrtine. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...