Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

11 minutes ago, goofs said:

Ovde na PPPu se moglo videti kako ljudi čupaju kose na pomen dolaska Pokua, a sad je tragedija jer nije odigrao ni minut. Polako ljudi, tek je prva utakmica, još se traži ekipa, biće vremena i prostora za sve.

 

Da podsetim samo, prošle godine u prvom kolu nas je Makabi ispresavijao ko origami, a pre dve smo na otvaranju poklekli moćnoj Albi u utakmici u kojoj je pala i stotka (jedina u tom kolu).

 

Uvek je tako posle poraza. Kada se pobedi, onda se ne prica sto nije igrao ovaj, e znacio bi nam onaj sto smo ga pustili u Ameriku da nam donese dolare.

  • +1 3
Link to comment

Meni je najjaci utisak sa sinocne utakmice performans pre same utakmice. Toliko su dobre ribe da sam morao nekoliko puta da premotam i ponovo pogledam. Ukljucio sam se u direktan prenos kad je bilo 6 razlike za Baskoniju i onda sam jos jednom vratio na pocetak i pogledao performans. Au kakve ribe

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

 

Quote

 

Generalni menadžeri Evrolige: Dajte Partizanu licencu!

Partizan je klub koji najviše zaslužuje da dobije licencu za stalno učešće u Evroligi.

 

Ovo je ishod ankete koju je sajt basketnews sproveo među generalnim menadžerima ekipa koje učestvuju u elitnom evropskom košarkaškom takmičenju.

Za crno-bele je glasalo 46,2 procenata menadžera. Glavna preporuka je konstantno puna Beogradska arena, kao i najbolja atmosfera.

 

Na drugom mestu za dobijanje licence prema ovoj anketi su Crvena zvezda, šampion ABA lige i Monako sa 15,4 procenata glasova.

 

 

Ko bi rekao...

 

  • +1 1
Link to comment

Свакако није сјајно за Покуа што је добио кромпир минута у ситуацији када је једина здрава четворка у тиму. С друге стране Тајрик и Дејвис су одиграли нападачки сјајну утакмицу и провели по 31 минут на терену, дакле није било ни превише простора, мада је неки минут сигурно могао да добије.

 

Што се тиче текме јбг могли смо и да победимо, треба рећи да је Басконија одиграла стварно одлично друго полувреме, посебно четврту четвртину. Делује да су уболи солидно са појачањима и да опет неће бити лак залогај тамо никоме.

 

Свиђа ми се бројка од 20 асистенција, нешто што нисмо често виђали у претходним сезонама. Такође сарадња Карлика и Тајрика и генерално офанзивна доминација центара. Индивидуално упада у очи само 1 скок Дејвиса за 31 минут и 6 асистенција Карлика за 20 мин, мирише да имамо плеја коначно.

 

Све у свему није то било тако лоше, имамо огроман простор за напредак, Реал тамо ће бити зајебан нормално али после тога имамо 3/4 код куће и верујем у бар 3-3 након шест кола.

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Ovde na PPPu se moglo videti kako ljudi čupaju kose na pomen dolaska Pokua, a sad je tragedija jer nije odigrao ni minut.

 

Sumnjam da se radi o istim ljudima. Meni ne bi nimalo iznenadilo da Poku bude najbolji igrač Partizana, zapravo i teško da ima iko sa boljom referencom.

  • +1 1
Link to comment

Meni postaje kretenski da jubilarni 12.put niko Žocu ne sme da prigovori da ne može četiri četvrtine da prodaje jednu istu foru  i jednu istu rotaciju 

Dve godine su svi znali da zadnja lopta ide premorenom Panteru i prošlo mu je samo jednom - na kraju je otišao kao jedan od najvećih gubitnika u Partizanu ikada. 

Juče su Dejvis i Tajrik kidali tri četvrtine, a onda su crkli i Laso im se usrao u život. 

Bonga je i meni omiljeni novi, ali su ga realno polepili na zicerima u drugom i čini mi se da bismo od Pokua barem ofanzivno dobili više. Na kraju krajeva, Poku ima ozbiljno dobar cv, izgleda da ga samo jebe što je jeftini Srbin. 

  • +1 1
Link to comment

Kolko sam upratio u prve dve sezone, kad zeljko igraca ne uvodi ni sekund, a nije ni zelen ni povredjen, to obicno znaci da ili lose radi na treningu ili mu zeljko ne veruje, sto je manje vise isto

  • +1 4
Link to comment

Bilo kako bilo, mislim da imate strasan tim pun jakog individualnog kvaliteta, i da ove godine nikako ne treba da razmisljate o tome da li ce biti dovoljno za plasman u plej off... Samo trebaju jos da se malo uigraju, i ono najbitnije, da se zna ko je vodja tima.

Link to comment

Nece biti 1 neprikosnoveni vodja. Zeljko ce sigurno najvise zeleti da je lopta kod Iffea ili Carlika da nesto iskreiraju kada se lomi i odlucuje, Vanja i Brown ako su "vruci" da se odigra na njih i pod kosem Rambo kao prva opcija. Bonga je opet dobra rezervna opcija sto ce cesto ostajati sam jer ce paznja biti usmerena na pomenute, a usao je u sezonu sa visokim samopouzdanjem i ne libi se da sutne.

 

  • +1 1
Link to comment

Juce ceo dan sam sebi govorim da smo 'novi' tim, prvo kolo, neuigrani, Howard ce nas jebati, da je kvota 2.1 na Baskoniju poklon godine koji naravno nisam unovcio jerbo se ne moze kladiti protiv svojih nikada, i opet sam se smorio kao - ubaciti bilo koju 'smor' salu - kada je ona trojka u tablu usla i kad izgubismo.

Link to comment

ja ću da se uzdržim od bilo kakvih procena i ocena.....barem još neko vreme

 

ako Dule kaže da treba barem 4 meseca rada sa komplet novim timom da bi se uhvatio ritam, onda polazim da je to tako

 

žao mi je samo što smo bili u igri gotovo do kraja, a u kontroli celo poluvreme i mislim da bi ova pobeda psihološki dosta značila

Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 Samo trebaju jos da se malo uigraju,

 

37 minutes ago, lord_s said:

Juce ceo dan sam sebi govorim da smo 'novi' tim, prvo kolo, neuigrani,

 

 

@Ted reaguj

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

 

 

@Ted reaguj

 

izjave su na mestu, nema potrebe za reakcijama......terminologija je ok, ne pominje se kliktanje i paljenje mašine, pa je i sa tog aspekta sve u redu 

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...