Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

7 minutes ago, Kreator said:

 

Jel vidiš ovde dole makar jednu špansku zastavicu?

Ne?

Hvala, prijatno i laku noć.

 

 

Screenshot_2024-10-04-01-03-25-947_com.brave.browser-edit.jpg

1. Njihov problem

 

2. Tako ce i da prodju (nece ni u plej-in)

 

3. Mi smo talentovaniji od Spanaca

 

4. I dalje njihov problem

  • -1 4
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Jutro posle, samo ponavljam sebi ono što i Vanja kaže, dobro je da je tek prva utakmica.

 

Kako se uzme. Mozda bi valjalo da je poslednja, pa da udarimo ponovo kompletan remont, osim Bakice naravno..

Link to comment

dobro smo izgledali. nema nervoze dok gledam, nema mnogo nelogicnih poteza kao prosle sezone. ici ce sve na bolje.

ubacise onu prokletinju o tablu, malo vise opreza u kontri.nova ekipa, veoma gledljiva.

zao mi je sto ode duan vasington. 

delovao mi da moze mnogo 1 na 1 kad zatreba. ali jebiga.

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kako se uzme. Mozda bi valjalo da je poslednja, pa da udarimo ponovo kompletan remont, osim Bakice naravno..

sad će morati i marija da ostave, jer je žoc igrao i sa ivom

  • +1 1
  • Haha 3
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
23 minutes ago, kralj said:

A ne vraća se Vašington?

Od naših samo Vanja uzeo minute. Džaba ostaju posle treninga. Poku 0 min je zločin.

Nije da branim Želimira, ali Moneke je igrao 35-36 minuta, to bi baš bio opasan mismeč. Brži je i snažniji od Pokua. Mene čudi kako je ovaj Sedekerskis i dalje u Baskoniji, baš odličan sidekick, dobar šut, dobra odbrana, odličan u skoku, dobar u odbrani.

  • +1 2
Link to comment

Ovde na PPPu se moglo videti kako ljudi čupaju kose na pomen dolaska Pokua, a sad je tragedija jer nije odigrao ni minut. Polako ljudi, tek je prva utakmica, još se traži ekipa, biće vremena i prostora za sve.

 

Da podsetim samo, prošle godine u prvom kolu nas je Makabi ispresavijao ko origami, a pre dve smo na otvaranju poklekli moćnoj Albi u utakmici u kojoj je pala i stotka (jedina u tom kolu).

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...