Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

jbg, moramo bolje da branimo, imam utisak da smo popili trojku nakon svakog njihovog mauta. mi smo kao fajterska ekipa, braniči na svim pozicijama i opet 90 primljenih

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Mislim da smo jedno 5-6 blokada popili (skroz čistih) kada je trebalo da upišemo lake poene.

 

Hall ko Djula Mester..

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni isto nije jasno što poku ni sekunde nije dobio, pogotovo posle njegovih partija do sada, i potrošnje Džounsa i Dejvisa večeras. Karlík bio poprilično beskoristan poslednjih nekoliko minuta koje je odigrao, a Frenk I Bonga ko da su igrali na kašičicu, bar sam ja imao takav utisak. Bez obzira na sve, Gale je to dobro sažeo, sviđa mi se ovaj Partizan baš puno. 

  • +1 2
Link to comment

Slažem se. Morao je Poku igrati. Ako mu se ne veruje neka kupe 4/5. Ovako neće ići. Ajzeja Majk je iovako doveden da ulazi sa klupe + je klasični eurokup igrač. Od njega ne treba očekivati čuda i kada zaigra.

 

Ipak će Real izgubiti. Kepeco poludeo...tehnička samo za ovaj kretenluk. 

 

Ipak ga isključili.

 

Edited by Kreator
Link to comment

Izgubili smo utakmicu u kojoj smo sutirali 50% za dva i 45% za tri (!!!). Imali su 10 bacanja više na relativno isti broj faulova, što znači da smo dosta glupo faulirali. Mislim da smo u Q4 dali bacanja na 3 mala faula.

  • +1 6
Link to comment
2 minutes ago, hooyadahoo said:

Meni isto nije jasno što poku ni sekunde nije dobio, pogotovo posle njegovih partija do sada, i potrošnje Džounsa i Dejvisa večeras. Karlík bio poprilično beskoristan poslednjih nekoliko minuta koje je odigrao, a Frenk I Bonga ko da su igrali na kašičicu, bar sam ja imao takav utisak. Bez obzira na sve, Gale je to dobro sažeo, sviđa mi se ovaj Partizan baš puno. 

Meni se isto sviđa ekipa ali Žoc i dalje vodi utakmice kao pijan. Jbg, rotacija od 8 igrača u prvoj utakmici a već smo ostali bez jednog da se igramo trejda s Amerima. Poku bez sekunde, ma nemoj me zajebavati. Krenulo se jako sa izdrkavanjem i ubijanjem domaćih igrača u pojam. Čovek igrao u NBA a nema mesta jedan sekund u Kupu Lilijane Ronketi protiv moćne Baskonije 

  • +1 8
Link to comment

Ovo je moglo da se dobije, samo da smo par puta odradili pas više pod košem. Ali dobro, sta je tu je, verovatno startujemo sa 0-2 ali makar su ti dva teška gostovanja.

 

Neverovatno je da u ovim okolnostima OJ ima veću minutažu u Baskoniji nego Poku kod nas. Jedino ako nije nekakva povreda.

 

Nek se spremi Cibona.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...