Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Prvi dres kupljen u životu i to nisam imao kintu u sezoni nego sam morao da čekam da ga uzmem u outletu. Čuvao ga k’o oči u glavi, nosio samo na bitne utakmice, još mu se znaju prevoji kuda je bio složen.

 

Pjevali smo na basketu

 

“Hoću da pikam basket kao Neno Krstić,

hoću da kucam lepo kao Neno Krstić;

Kad sam bio mali moji su idoli bili

Divac, Grba, Palja, Sale sada samo Neno Krstić…”

 

Šta ja sad da radim s ovim?

 

Čuo sam u mladosti da čovjek treba da umre prije nego doživi da vidi svoje idole u blatu, sve češće se sjetim toga.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
38 minutes ago, Ted said:

jel Duejn u ovoj šaradi mora da putuje tamo......ili će to da se provuče kroz papire, a on da ostane ovde da namesti šut za tri......mislim dok se kao ne vrati pošto je kao otišao

 

Posle treninga u Sarlotu doci ce ko preporodjen - Duane Washington II..

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

Jel objasnio neko forumu u čemu je poenta cele zajebancije sa Vašingtonom?


Niksi i Vulvsi rade trejd oko KATa i Rendla. Niksi su probili onaj prvi apron salary capa i moraju da budu na nuli kada se gledaju poslate i primljene plate. Da bi to popeglali sad potpisuju neke slobodne agente i uključuju ih u trejd, a opet zbog aprona igrače koji su bili njihovi prošle sezone mogu da potpišu za veće ugovore, što im odgovara. A Dujan je bio na nekoliko dvosmernih ugovora sa Njujorkom prošle sezone.

U priču se uključio i Šarlot da primi neke ugovore i keš, da mi matematika bila ok.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

 

Posle treninga u Sarlotu doci ce ko preporodjen - Duane Washington II..

 

ne mora da se preporađa, što se mene tiče. generalno mi se sviđa dosta stvari koje sam kod njega video. osim dve. čini mi se da malo "vata krivinu" u odbrani, a druga stvar je očigledna, a to je da je van šuta. mislim, bilo mi je neobično to što je najavljen kao opak šuter, a da mu šutevi za tri nisu ni blizu da uđu. sad, jasno je da nije kamenjar, pa kapiram da mu treba malo vremena da se namesti.

 

inače je enegretski na mestu, deluje motivisano, čak i napaljeno......sveukupno mi je pozitivan filing oko njega

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:


Niksi i Vulvsi rade trejd oko KATa i Rendla. Niksi su probili onaj prvi apron salary capa i moraju da budu na nuli kada se gledaju poslate i primljene plate. Da bi to popeglali sad potpisuju neke slobodne agente i uključuju ih u trejd, a opet zbog aprona igrače koji su bili njihovi prošle sezone mogu da potpišu za veće ugovore, što im odgovara. A Dujan je bio na nekoliko dvosmernih ugovora sa Njujorkom prošle sezone.

U priču se uključio i Šarlot da primi neke ugovore i keš, da mi matematika bila ok.

Znači Vašington će da se ogrebe i za NBA ugovor i bude odmah vejvovan? Lepo ga usralo.

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Znači Vašington će da se ogrebe i za NBA ugovor i bude odmah vejvovan? Lepo ga usralo.

Ne samo on, i Partizan dobija do miliončeta

 

Kapiram da su napravili fin dogovor gde su i Dujan i KKP dobri 

Edited by garmonbozia
Link to comment

Da. I Partizan bi trebalo da se ogrebe za neko obeštećenje. U suštini, mnogo strana će tu da se nenadano opari, ali Niksi sklapaju posao za lika koji vredi 50 miliona godišnje, pa im par milki tamo-vamo ne znači puno.

Link to comment
Just now, garmonbozia said:

Ne samo on, i Partizan dobija do miliončeta

Opa, znači Partizan faktički dobio igrača na sezonu besplatano, možda i ostane neki kusur ako dobija manje od milion. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Opa, znači Partizan faktički dobio igrača na sezonu besplatano, možda i ostane neki kusur ako dobija manje od milion. 

Bukvalno, da ne odigra ništa celu sezonu već se isplatio 😀 neviđen user za sve uključene 

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Opa, znači Partizan faktički dobio igrača na sezonu besplatano, možda i ostane neki kusur ako dobija manje od milion. 

 

Realno covek sam sebe otplatio, i da odigra lose nema ko nista da mu kenja, "pa ti li me placas pa da me napinjes sad?" :D

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

 

Realno covek sam sebe otplatio, i da odigra lose nema ko nista da mu kenja, "pa ti li me placas pa da me napinjes sad?" :D

 

Pa to je idealno, pare uzeo, sad moze da igra iz ljubavi..

  • Wub 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...