Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

3 minutes ago, smooth.Op said:

Samo sam dovoljno veliki paćenik da i ovo pratim.

:lolol: There, there. 

I pomislila sam da ste digli histeriju euforiju na najviši nivo, ali nemoj da nazivaš paćenicima moje crno-bele forumaše.

 

 

Link to comment

Nego Hapoel već krenuo da se osipa, ne zna se ko je u Beogradu ko u Sofiji ako u Izraelu. Sad kad legne milionče, moglo bi se tu probrati nešto, zanimljiv im je onaj centar iz Brazila...

  • Haha 7
Link to comment

jel Duejn u ovoj šaradi mora da putuje tamo......ili će to da se provuče kroz papire, a on da ostane ovde da namesti šut za tri......mislim dok se kao ne vrati pošto je kao otišao

Link to comment

Valjda će Šarlot da ceni našu ulogu u ovome pa kad padne cut da nam daju nekog ko im ne treba. Onaj Kaminski je polu Srbin, deluje da bi se dobro uklopio...

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Valjda će Šarlot da ceni našu ulogu u ovome pa kad padne cut da nam daju nekog ko im ne treba. Onaj Kaminski je polu Srbin, deluje da bi se dobro uklopio...


četvorka, inteligentan igrač, idealno

pakuj

 


frenk zabol kaminsky

 

IMG_9917.thumb.jpeg.3e25cef32bcc2329ba6041f765cf155a.jpeg

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
12 minutes ago, Ted said:

jel Duejn u ovoj šaradi mora da putuje tamo......ili će to da se provuče kroz papire, a on da ostane ovde da namesti šut za tri......mislim dok se kao ne vrati pošto je kao otišao

Pa pisali smo o tome do sada. Čovek je već otputovao za usa. Prvi sledeći meč koji će igrati za Partizan je protiv studentskog centra u aba ligi. Nađi raspored mrzi me da tražim.

Edited by Kreator
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...