Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

ja sam najpre pomislio da oni imaju draft prava na njega 

nikako mi nije bilo jasno ako je imao ugovor sa niksima kako je potpisao za partizan

 

kako sad razumem, on je regularno potpisao za partizan, niakakvog ugovora sa niksima nema

nego su ga niksi ukljucili u trejd da bi se ispunili uslov trejda, a opet on je ispunjavao neke druge uslove jer je prosle godine potpisivao nekoliko kratkorocnih ugovora sa njima

pa genijalno, ako je tako

u tom slucaju, da je partizan (a mozda je mogao i sam vasington) odbio ovaj trejd bi propao? bar u ovom obliku?

milion dolara (ako je tacna cifra) je milion dolara i sa te strane mi je jasno zasto se upustaju u sve ovo, ali nije ovo dobro ni za igraca ni za ekipu, posebno sto je pocetak sezone potpuno novog tima

i to u slucaju da sve prodje bez nekih dodatnih zackoljica, potpuna propast bi bila da hornetsi ili neko drugi uvidi da im vasington treba ove sezone u nba

 

 

btw, sto su njega pejsersi otpustili prve sezone? statisticki deluje da je imao jako dobro ruki sezonu (skoro 10p, solidni procenti narocito za rukija)

Edited by pbg12345
Link to comment

Nema potrebe za komšijskom brigom i patetikom. Igrač može da bude uključen u ovu kombinaciju samo uz saglasnost kluba. Tako da niko ne raskida ugovor Partizanu ako Partizan nije zainteresovan za obeštećenje 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Uskebasi said:

Nema potrebe za komšijskom brigom i patetikom. Igrač može da bude uključen u ovu kombinaciju samo uz saglasnost kluba. Tako da niko ne raskida ugovor Partizanu ako Partizan nije zainteresovan za obeštećenje 

 

Pa ko to dovodi u pitanje, legendo?

  • Haha 1
Link to comment

Ostoyah rodjen pod srecnom zvezdom, drugog objasnjenja nemam. Da je ova neka prica ranije bila sa starom upravom dobili bi nekih 150000 na rate da se sutamo u guzove

Cuj milion tako iznebuha, ako sad ne pojure neku cetvorku sa post up i solidnom igrom ledjima..

Edited by lord_s
Link to comment
5 minutes ago, Papovac said:

realno, neka njega tu, zlu ne trebalo, a dobrodosla je i cetvorka.

To je najbolje 😁

 

Jedno pitanje, zasto se podrazumeva da ga Sarlot otpusta? 

 

On solidan, oni bezveznjaci, a platili su ga... Da nekog platim, bar bih ga ispobao koji dan.

Edited by Hele
Link to comment
3 minutes ago, Hele said:

 

Jedno pitanje, zasto se podrazumeva da ga Sarlot otpusta? 

 


negde sam ispratio da oni sa tim platama probijaju salery cap, pa zbog toga

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...