Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Željko nije doneo rezultate!

:u sprečavanje dolaska glavnog igrača koji je već pristao na sve uslove se uključili vrh države i SPC:

 

 

Link to comment

^a ne bi trebalo tu teoriju furati kao činjenicu.

ja sam siguran da je na mirotića vršen pritisak, slično kao na milutinova onomad & da je on prosto bio u fazonu, ne treba mi to njesra.

 

mirotić je iz potpuno ljudskih i nenavijačkih namera stvorio nekakvu vezu sa zvezdinim navijačima, onda mu je klub pomalo usiljeno uručivao one plakete najveći srbin zvezdaš ne sećam se više. i u onim situacijama kao gaženje linije na šutu u poslednjoj sekundi, imao je opet ljudske izjave, pa su kapiram mandrili iskonstruisali taj ceo odnos sa mirotom kao da je otprilike igrao 10 godina u klubu.

 

drugim & kraćim rečima, ne verujem u umešanost mafijaške države i crkve, mislim da su prosti uličari-mafijaši doneli dovoljnu neprijatnost da nikola odustane od cele akcije.

 

jedino što mi je žao je to što nisam video na delu kako je to željko ubedio mirotića da igra centra, pošto je to jedina situacija u kojoj bi taj transfer imao smisla.

ono, full-time centar.

 

  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, napadaj said:

Željko nije doneo rezultate!

:u sprečavanje dolaska glavnog igrača koji je već pristao na sve uslove se uključili vrh države i SPC:

 

 

vucko glavom i bradom doveo robiju u kkp i predstavio ga pre svih, obecao mu garantovanih 60m za ciklus od 3 godine i onda uzeo da ga sabotira.. vazi :laugh:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Bez sarkazma i ironije, Želimir definitivno više nije u prajmu. Naravno da nije ni matori izlapetis.

 

Ono što percipiram kao glavni problem je njegova tvrdokornost, odnosno "My way or highway". Ja lično se slažem sa takvim prisustvom, ali gledajući širu sliku, što bi se reklo današnju košarku™, čini mi se da najviše uspeha postižu treneri koji na prvom mestu znaju posao, a visoko na drugom mestu je da umeju da se prilagode onome što imaju u timu i da to ishendluju kako bi postigli sinergiju.

 

Čini mi se da je Obradović upravo u tome najviše fejlovao, tj po svaku cenu je pokušavao da prilagodi igrače svojoj ideji odnosno konceptima, po svaku cenu, čak i kada je bilo prilično očigledno da to ne uspeva.

 

Tako da čak i sa promenom svih nosioca igre, nisam siguran da će taj koncept uspeti, sem ako ne dovede baš sve igrače za koje je siguran da može da ih uklopi u njega.

  • Haha 1
Link to comment

Nekako se previše zanemaruje druga sezona kada se priča o Želimiru.

 

Nego, Lorenco otišao u PAO. Bojim se da bi nam to mogao biti problem za Gosa, s obzirom da je Oli ozbiljno razgovorao sa Lorencom i planirao ga kao njegovu zamenu.

 

Link to comment

general dulo, partizan se dugo i planski urusava!

 

plansko urusavanje kolorizovano..:fantom: :

spacer.png

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

spacer.png

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 

spacer.png

 

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Nekako se previše zanemaruje druga sezona kada se priča o Želimiru.

 

Nego, Lorenco otišao u PAO. Bojim se da bi nam to mogao biti problem za Gosa, s obzirom da je Oli ozbiljno razgovorao sa Lorencom i planirao ga kao njegovu zamenu.

 

nije oly gadjao lorenza, vec je imao dogovor sa evansom i gadjaju dorsija..:fantom:

Link to comment
Just now, Shaq said:

nije oly gadjao lorenza, vec je imao dogovor sa evansom i gadjaju dorsija..:fantom:

Nakon Evansove povrede.

 

Dorsi je dvojka.

  • +1 1
Link to comment

Osnovni problem Olija su kamenjari na kecu i dvojci.

 

Javlja mi se da će neko od njih dvojice ako ne i obojica uskoro biti slobodni, daleko pre Gosa.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Nakon Evansove povrede.

 

Dorsi je dvojka.

dorsi je 2na1, a lorenza nisu gledali ni nakon povrede evansa..

 

lm, panter u barsi na godinu dana, da se ocisti™ preuzeti ugovor near 3m, pa ce videti sta ce dalje..

  • Haha 1
Link to comment
24 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Osnovni problem Olija su kamenjari na kecu i dvojci.

Stvarno ne znam kako je moguće da jebeni Vokap bude startni plej. Jes da ovo nije tema o Olyju, ali se svaki put iznerviram kada ga vidim kako igra, stvarno je Jaramaz za bogate. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

Stvarno ne znam kako je moguće da jebeni Vokap bude startni plej. Jes da ovo nije tema o Olyju, ali se svaki put iznerviram kada ga vidim kako igra, stvarno je Jaramaz za bogate. 

A Jaramaz je Jaramaz za bogate :D

Link to comment
Just now, Milošica said:

A Jaramaz je Jaramaz za bogate :D

 

ne patkometriši 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...