Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

U mome oku slike su jasne

 

nemoj mi to, bolje ove slike:

Sve mi je jasno, sad su slike kristali

Ko mi je prijatelj i ko mi to nikad bio nije

  • Wub 1
Link to comment

do sad je bio na pleju krater......sad na četvorci

 

mora negde da bude, ali bitno je da ne bude svake godine na istom mestu, lako nas pročitaju onda. malo šaramo i nikad neće znati gde smo jaki a gde ne

 

sledeće sezone na sme krater na 1 i 4.....može 2, 3 ili 5

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment

Ako je Zeljko pred Spartak rekao svi su zdravi sem njega, znaci da nece bas brzo zaigrati. U svakom slucaju ne ocekujem da debituje bas u EL..

  • +1 1
Link to comment

Tesko da je partizan favorit u vitoriji, iako oni jesu malo slabiji nego prosle godine. Majnd ju, tamo smo gubili i pretprosle sezone sa 90+ postignutih poena, a i prosle, doduse oba puta na pocetku sezone. Ova nasa ekipa je velika nepoznanica, ne bih se mnogo oslanjao na pripremne i aba utakmice, ovo je nesto drugo. 65-35 baskonija, dok se ne dokaze suprotno

Edited by MocaVukotic
  • +1 1
Link to comment

Nas je prošle godine Baskonija rešila tako što je imala 16 ofanzivnih skokova, naspram naša 2. Problem za nas je što se mučimo na defanzivnom skoku, pogotovo kad Bonga nije u igri, tako da je vrlo izgledno da će nas opet nadskočiti.

 

Šta se razlikuje u odnosu na prošlu sezonu? To što je Vanja sad na našoj strani i što su im streč visoki Moneke i Ndiaj. 

 

 

Link to comment
3 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ima li kakvih vijesti za ovog nesretnog Ajzeju, ionako nam je krater na četvorci?

Koliko sam imao prilike da pročitam o tome preko par različitih medija, povreda je takva da ne treba žuriti sa povratkom na teren jer veoma lako može da se vrati. Može da se vrati za mesec dana (to je otprilike sada) ali bi bilo poželjnije posle 2 ili 3 mseca (minimalna šansa za ponovni povratak povrede).

 

Ne razmišljam o Majku.

 

Uigrali smo ovo što smo uigrali, da vidimo plodove rada minimalnih priprema ove ekipe. Majk će se vraćati postepeno, sigurno prvo kroz lakše ABA mečeve. 

Link to comment
4 hours ago, Son_of_a_gun said:

Ima li kakvih vijesti za ovog nesretnog Ajzeju, ionako nam je krater na četvorci?

 

Sad kazu tesko protiv baska, realno protiv vukova s tuskanca u nedelju

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...