Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

drago mi da vidim Spartak u Abi, a tu je i naš Vlade Jovanović.....i odlično izgledaju. nadam se da će da potraju

 

mi ćemo ovo da izgubimo, ako ne dignemo kvalitet igre u drugom poluvremenu, naročito odbranu i skok. defanzivni skok loš, šut loš, a sa penala skandalozan

Link to comment
6 minutes ago, Kreator said:

11% šuta za 3 i 42% sa penala u I pol.

1/10 trojke. Ife 0/3, vanja 0/2, Brown 0/2, Nilikina 0/2 samo je Bonga pogodio 1/1

Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Jel to pustaju Nas is like u dvorani ili mi se ucinilo?

 

Sad premotao, jeste Nas. Pred pocetak drugog poluvremena Gin & Juice. Drago mi je sto se plejlista u Dudovoj sumi nije promenila za poslednjih 25 godina..

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Tajrik ne može vola da ubode sa penala. Biće hek a džons ... Miletić nas teroriše 48 - 41 

 

Opa, evo ga i Gordić za 50 - 41. Miletić ima sjajne brojke, sad sam pogledao 7 skokova, 3 asistencije 1 ukradena lopta, 12 poena uz šut 6/7

Edited by Kreator
Link to comment

ne nerviraj se.....ne nerviraj se.....ne nerviraj se.....ne nerviraj se....ne nerviraj se.....ne nerviraj se.....ne nerviraj se

 

biće sve ok

Link to comment

Ово је баш антиклимакс у односу на прву утакмицу, јасно је да тренутно нисмо ни онолико добри ни оволико лоши.

Link to comment

ja bih se bas smorio da nije onog poraza spartaka od derbija

ovako, jasno je da je ovo u velikoj meri do pristupa partizana

jos spartak gotovo nista nije dobio od najboljeg igraca denijelsa

Edited by pbg12345
Link to comment

Kopriva se pojavio na skoku, ima 4. I šutira 3/3. Dok je Dejvis 3/5 šut i ima samo jedan skok. Evo sada i drugi skok....

 

Napokon dobra odbrana.

Edited by Kreator
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...