Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Ovo može da gane jbt, ova komšijska briga za Ledejom i Panterom, ko je malo osetljiviji

Link to comment

Dobro bre grobari, dobro bre

 

Jesmo rekli da im se ne daje ništa na semaforu, sad ne možeš da ih skineš sa haube

  • +1 3
Link to comment

A nije briga za Ledeja i Pantera, oni po svemu sudeći idu u veće klubove i lepše gradove. Komentarišemo u smislu kurioziteta da se svesno pravi košarkaški diskontinuitet liferovanjem svih nosilaca igre.

 

Briga je više u smislu da projekat sve više podseća na pumpanje para u filmove Laze Ristovskog.

 

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

A ovamo kukanje kako Radoš Bajić ne dobija više novca za svoje grandiozne projekte :sad:

Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Opet emocije neke, stvarno ste zarobljeni u svom svetu mašte.

 

ne brinem se uopšte nego iznosim svoje mišljenje o prelaznom roku jednog evroligaša prema kome sam potpuno ravnodušan 

Bilo bi lepo kad bi konačno shvatio da ovde sve boli savršeno kurac za tvoje mišljenje i to da li si ti ravnodušan ili nešto osećaš, te da si samo dosadan kao proliv i toksičan kao polonijum.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Bilo bi lepo kad bi konačno shvatio da ovde sve boli savršeno kurac za tvoje mišljenje i to da li si ti ravnodušan ili nešto osećaš, te da si samo dosadan kao proliv i toksičan kao polonijum.

 

bilo bi noice i da ti konačno razumeš da ljude savršeno boli kurac što tebe savršeno boli kurac i usput imaš potrebu da govoriš u ime svih onih koji imaju taj neki savršen bol u kurcu.

 

 

9 hours ago, Heaviside said:

Meni je svejedno, nema šta da budem miran ili uznemiren, ali svakome ko nije zarobljen u vrtlogu emocija i halucinacija je jasno da je za partizan bilo bolje da su zadržali Ledeja i Pantera i doveli novog trenera više evropske klase. Al jbg, kad pogledamo druge entitete koje vode Vučićevi apartčici Partizan je još i odlično prošao.

 

 

da ne citiram sad tri posta; pomenuo si i u nekom od prethodnih kako je problem što partizanovci misle da je željko iznad* kluba

- ja mislim da nažalost nije tako, da većina misli da je partizan veći od željka (teorijski & aspirativno možda i jeste, but bear w/me) ali kada bi totalno praktično & cold-harted trebalo da pronađeš jednako dobru ili bolju opciju od željka, ja sam ubeđen da ne bi mogao a to nije stvar željkovog impresivnog portfolia, već onoga što on ume & razume. 

evo, uključi i nba trenere, garantujem da nećeš naći (ako neko sad pomene trinkierija, onesvestiću se).

 

*inače, najveći uspeh partizana u istoriji kluba je vezan za željka, tj učestvovao je u uspehu nazadnom statistikom rečeno, cca 15-20% (psd, prof nikolić, kića, sale đ + ostali čine ostatak uspeha). željko je pokazao prošle sezone da nije stvar impresivne stare slave, već da ume da napravi izuzetnu mašinu. željko je razlog zašto igrači biraju partizan kada su kinta & uloga u ekipi slične između dve ponude. na kraju krajeva, željko je u svetloj i velikoj istoriji partizana, prvi među nekolicinom jednakih, svidelo se to dujinim dervišima ili jok.

 

u tom smislu, pored praktičnih razloga (nema boljeg trenera, taman i da nije potekao u partizanu i doneo mu najveći trofej), postoje i te tzv intangibles, koje su važan aspekt tako iracionalne stvari kao što je podržavanje i ljubav ka košarkaškom klubu.

 

željko nije doneo očekivane rezultate ali mislim da pravi zaljubljenici u kkp, znaju da na koncu ni ne mora, iako bi bilo puno lepše.

obradović ima nekolicinu mana, za jednu nisam verovao da će biti tako jako akcentovana ali mislim da je baš ovaj trenutni status fini test za partizanovce, za koji verujem da će većinski položiti. a mi zvezdaši možemo da ih zajebavamo, zaslužili smo to, samo ne treba zbog toga ozbiljno tvrditi da bi im bilo bolje bez željka a sa punterom i ledayom. imo.

Edited by uini
  • +1 1
  • Hvala 3
  • Tužno 1
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

bilo bi noice i da ti konačno razumeš da ljude savršeno boli kurac što tebe savršeno boli kurac i usput imaš potrebu da govoriš u ime svih onih koji imaju taj neki savršen bol u kurcu.

 

 

 

 

da ne citiram sad tri posta; pomenuo si i u nekom od prethodnih kako je problem što partizanovci misle da je željko iznad* kluba

- ja mislim da nažalost nije tako, da većina misli da je partizan veći od željka (teorijski & aspirativno možda i jeste, but bear w/me) ali kada bi totalno praktično & cold-harted trebalo da pronađeš jednako dobru ili bolju opciju od željka, ja sam ubeđen da ne bi mogao a to nije stvar željkovog impresivnog portfolia, već onoga što on ume & razume. 

evo, uključi i nba trenere, garantujem da nećeš naći (ako neko sad pomene trinkierija, onesvestiću se).

 

*inače, najveći uspeh partizana u istoriji kluba je vezan za željka, tj učestvovao je u uspehu nazadnom statistikom rečeno, cca 15-20% (psd, prof nikolić, kića, sale đ + ostali čine ostatak uspeha). željko je pokazao prošle sezone da nije stvar impresivne stare slave, već da ume da napravi izuzetnu mašinu. željko je razlog zašto igrači biraju partizan kada su kinta & uloga u ekipi slične između dve ponude. na kraju krajeva, željko je u svetloj i velikoj istoriji partizana, prvi među nekolicini jednakih, svidelo se to dujinim dervišima ili jok.

 

u tom smislu, pored praktičnih razloga (nema boljeg trenera, taman i da nije potekao u partizanu i doneo mu najveći trofej), postoje i te tzv intangibles, koje su važan aspekt tako iracionalne stvari kao što je podržavanje i ljubav ka košarkaškom klubu.

 

željko nije doneo očekivane rezultate ali mislim da pravi zaljubljenici u kkp, znaju da na koncu ni ne mora, iako bi bilo puno lepše.

obradović ima nekolicinu mana, za jednu nisam verovao da će biti tako jako akcentovana ali mislim da je baš ovaj trenutni status fini test za partizanovce, za koji verujem da će većinski položiti. a mi zvezdaši možemo da ih zajebavamo, zaslužili smo to, samo ne treba zbog toga ozbiljno tvrditi da bi im bilo bolje bez željka a sa punterom i ledayom. imo.

Itudis.

Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Itudis.

 

eto, itudis bi bio jednako kompetentan kao i željko sa te surovo-racionalne strane, tu mogu da se složim. 

ne bi bio u startu bolji, niti garant boljih rezultata ali da, jednako kompetentan trener.

Link to comment

Za Robiju sad u 64-toj godini je najbolje da preuzme neku reprezentaciju Gruzije ili Kine, to je posao po njegovoj meri.

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

A ovamo kukanje kako Radoš Bajić ne dobija više novca za svoje grandiozne projekte :sad:

 

Oni su Radoš Bajić i Gaga Antonijević u jednom 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...