Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Da je rođen u Demokratskoj republici Kongo bio bih ubeđen da ima 40 godina, ali pošto je rođen u Nemačkoj reklo bi se da stvarno ima 25.

  • +1 1
Link to comment

Dokle ovo prozivanje nasih igraca na osnovu fizckog izgleda?

 

da ne budem bas skroz u off topicu, intervju sa Brendonom Dejvisom, saznao sam da je on zamenik kapitena ove godine, a takodje da rambo traku nosi i u obracanju medijima, tako da ko god se nadao da ce je skinuti moze da se pripremi da bude razocaran :D 

 

 

 

Edited by Lord Stef
  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Nikodije said:

Da je rođen u Demokratskoj republici Kongo bio bih ubeđen da ima 40 godina, ali pošto je rođen u Nemačkoj reklo bi se da stvarno ima 25.

 

Slična priča kao za Lukakua, slušali smo kako ko zna koliko ima godina, a em se rodio u Belgiji, em se rodio istovremeno kad i sin jednog našeg fudbalera koji je tada igrao tamo, majke bile krevet do kreveta.

  • +1 1
Link to comment
Just now, copkillah said:

em se rodio istovremeno kad i sin jednog našeg fudbalera koji je tada igrao tamo, majke bile krevet do kreveta.

U porodilištu ili pre? 

  • Haha 5
Link to comment
3 hours ago, Lord Stef said:

Dokle ovo prozivanje nasih igraca na osnovu fizckog izgleda?

 

da ne budem bas skroz u off topicu, intervju sa Brendonom Dejvisom, saznao sam da je on zamenik kapitena ove godine, a takodje da rambo traku nosi i u obracanju medijima, tako da ko god se nadao da ce je skinuti moze da se pripremi da bude razocaran :D 

 

 

 

 

Meni ne smeta traka a i volim film first blood. Meni je super, vraća me u tinejdž dane kada sam gledao te filmove.

Link to comment
7 minutes ago, Kreator said:

 

Meni ne smeta traka a i volim film first blood. Meni je super, vraća me u tinejdž dane kada sam gledao te filmove.

Nekako ide uz tvoj karakter, a i žanr muzike koji slušaš.

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Kreator said:

vraća me u tinejdž dane kada sam gledao te filmove.

I Milošicu isto, gledao juče prvog Ramba

Link to comment
22 minutes ago, garmonbozia said:

I Milošicu isto, gledao juče prvog Ramba

skoro sam ga odgledao

 

remek jebeno delo

 

:ziga:

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

Prvi Rambo i prvi Roki, ostalo bolje da nije snimao, eto to je neko moje mišljenje 

 

A onaj kad igra golmana sa Peleom i Majkl Kejnom?

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...