Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

zoc na +30 vrsi pritisak na sudije, celindzuje :rolleyes:

eno jebu mu mater po cacanskim portalima :D 

ja nemam nista protiv, na neki nacin to je cak i neka vrsta respekta prema borcu da se igra jako do kraja bez popustanja

jedino sto zeljko nema nekako takta, da to sprovede, ali da ne ostavi utisak da to radi da ugazi borac 60 razlike, vec radi samopouzdanja svoje ekipe itd

 

 

i druga primedba

ne znam dal je uvek ovakva struktura navijaca, ulaznice su vam poskupe, juce bilo besplatno gore i bukvalno je bilo prepuno

pretpostavljam da je bilo mnogo onih koji ne dolaze redovno

ja sam poslednji covek koji ista dobro misli o covicu, nemam nista ni da se peva protiv porodice covic

ali brate

bukvalno sam bio okruzen debilima kojima je to bio vrhunac uzivanja dva sata

neka budala iza mene je bukvalno vristala pred kraj sto ne krece opet "covic vesna jebe se ko besna"

a pevalo se pre pocetak, tokom utakmice, na kraju, prilikom izlaska...

jedino jos da nije otpevana nijedna pesma u kojoj se slavi partizan, vec iskljucivo da se pevalo covic vesni, pitanje dal bi takvi i tad bili zadovoljni

 

odnosno, zelim reci, nevezano samo za vesnu, osecao sam se kao da velik broj ljudi dosao da izbaci frustracije, ali na pogresan nacin

a mnogo manje da uziva u kosarci 

partizan je tu samo sredstvo da se makar verbalno jebe zvezda/vesna ko god, iako se igralo protiv borca 

  • +1 6
Link to comment
17 minutes ago, pbg12345 said:

osecao sam se kao da velik broj ljudi dosao da izbaci frustracije, ali na pogresan nacin

jedan od razloga zašto više ne idem na utakmice, pored tih vesna besna debila. Možeš to gledati i kroz opšte stanje u društvu

  • +1 5
Link to comment

Što se publike /navijača tiče, utakmice i služe prvenstveno da se izbace frustracije nastale svakodnevnim stresom

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, garmonbozia said:

jedan od razloga zašto više ne idem na utakmice, pored tih vesna besna debila. Možeš to gledati i kroz opšte stanje u društvu

 

Jeste drugačije u odnosu na Pionir. Sada imaš bukvalno tri puta više ljudi i tu stvarno ima svakakvih, što je uvek posledica komercijalizacije (što prelazakk u Arenu i jeste bio na neki način).

 

Naravno, uvek je bilo tih svakakvih™ u publici, osim što ih je sada količinski daleko više nego ranije. Ja to gledam malo drugačije zbog tebe, idem zbog KKP, ne zbog publike, ali potpuno te kapiram.

 

 

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Filozof manijak said:

Što se publike /navijača tiče, utakmice i služe prvenstveno da se izbace frustracije nastale svakodnevnim stresom

 

Bas tako. Svega toga ima na pretek i na utakmicama mladjih kategorija, u nizim rangovima, jedino sto tu ne postoje navijacke grupe pa se uglavnom ne skandira/peva horski..

Link to comment

Moze se to izraziti na razlicit nacin, npr navijanjem/pevanjem za svoj klub

sinoc, iako nisam navijac partizana ne mogu reci da nije bila odlicna atmosfera kad cela hala peva pred pocetak utakmice vase pesme

sa druge strane na prvo, drugo... vesna sam bio potpuno ravnodusan

ali kad je krenulo n-ti put, pritom kazem lik iza mene bukvalno vristi u ocaju sto ne krece po ko zna koji put, e jbg, to mi je vec bzvz

 

 

vucicu pederu se culo jednom (makar sam ja tako zapamtio mozda gresim) i sa tim nemam bas nikakav problem, ali to je jasno (makar ja tako dozivljavam) nesto drugo

Link to comment

Jasno sve... @copkillahapsolutno se slažemo, ima trenutka kada mi je baš prijalo da odem, ali počinju da me guše takvi ljudi, jbg, babl je zeznuta stvar kada izađeš iz istog :D 

  • +1 2
Link to comment

videh tamo gde su grobari samo stoji veliki transparent "juzna tribina"

na fudbalskom derbiju vidim prazan jug

 

zna li se ko stoji iza te JT? jesu oni redovni na kosarci?

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

videh tamo gde su grobari samo stoji veliki transparent "juzna tribina"

 

 

oni su iza tog transparenta, bili su juče prisutni iz nekog razloga

 

  • +1 1
Link to comment

@pbg12345

 

Meni deluje i na osnovu priprema da je Željko odlučio da bude žustriji sa sudijama od ove sezone u odnosu na prethodne tri kod nas.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...