Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Свакако ће се осетити огромна разлика у приступу у Аби јер имамо неупоредиво шири састав у којем ће бити много боље распоређена минутажа (тешко да ће ико играти више од 25 мин у просеку у Ел) у односу на онај период где су носиоци гулили по 35 у Евролиги и онда хтели не хтели у Аби играли слабијим интензитетом, или су прилику да се искажу добијали Ђуша, О Џеј, Тристан, Трифа итд

Link to comment
17 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da borac nije reper za ono što nas očekuje u evropitm(i aba je evropa :fpalm:) ali može da bude reper za abu i to kako je prošlogodišnji tim igrao to takmičenje

 

a to je bar po ovoj utakmici nebo & zemlja

ma naravno sa ovakvom vasom energijom u aba kuci 3,4 ekipe se mogu nadati da odu ispod -25

mada nije realno ni da igrate ovako u aba svaku 40 min, kad krenu dupla kola, putovana i sl

ovo je bila prva utakmica pa su maksimalno naostrecni svi

nije ovaj borac ni izbliza losa ekipa kakvih ima u aba, sumnjam da ce nas jos neko ovako rutinirati

  • +1 2
Link to comment

mislim da je rekao da je sa arene

 

željku niko nije postavio pitanje

ni rada, ni rajko

da im se nije što god dogodilo?

 

Link to comment
13 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

Stoji da Borac u 1.tekmi u Areni nije referentan protivnik ali je fizionomija ove ekipe jasna kao dan. Fizionomija i psihologija. Definitivno upgrade u odnosu na prošlu, pre svega jer je agilna, timska, nenabeđena, iskrena i opasno gladna ekipa. Po meni za klasu viši pandan one ekipe o kojoj Trinki priča da nikome nije htela da dozvoli da je lako dobije.. Baš to, očekujem da budemo najžilavija ekipa EL. Dobijaće nas ali će morati baš da se oznoje za to.

Oce kurac da nas dobiju.

Dobijamo d0MRla.gif.6ec78438a8cdaa181fceff4811ddba1e.gif

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
25 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da je rekao da je sa arene

 

željku niko nije postavio pitanje

ni rada, ni rajko

da im se nije što god dogodilo?

 

 

Oni obicno preskacu ABA, za EL su redovni..

  • +1 1
Link to comment

Poletele sve crnje, garant misle da je svaka utakmica u ABA ligi ovakva, videću ih kad ih odvedu u Leona Štukelja ili podno Železnika :fantom: 

  • +1 1
Link to comment

U svakom slucaju lepo je otvoriti sezonu 1 rutinskim gazenjem. Ima naravno stvari koje treba ispeglati (slobodna bacanja khm khm) ali sve u svemu lepo rasporedjena minutaza i poeni (samo se Vanja nije upisao), dobra energija svih 40 minuta, dobar protok lopte, odlican procenat suta za 3. Ja zadovoljan

Link to comment
1 hour ago, hooyadahoo said:

Poku danas doktorski. 

 

meni je ovo utisak veceri. mozemo da pricamo sta nam padne na pamet, ali.. momak trenutno ima najveci pritisak u ekipi. nije  bio na oi, svi ga gledaju mrko. a on danas, ko sto reko, ko boban petrovic. bravo mali!

Link to comment

mnogo je promašivao, al da to pripišemo tremi. želja se videla, naročito kroz skokove 8(4+4)

da je šut bio malo mekši bilo bi za 5, ovako jaka 3

 

neće taj videti mnogo el

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...