Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Just now, kud u maglu Simoviću said:

 

pa da, ali si ovde na svom terenu, na koševima na kojima treniraš...

Zato ste trojke sutirali 90%valjda

Jesu sve bile otvorene, al bice i kad dodje neka krka/split pa cete ubacivati svaku 4tu

Tako i prosle godine

Sta smo vam mi zgresili?

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Naravno, i mi krenuli sa reklamama i na sortsu.

 

Uzas..

Da se ja pitam reklame bi bile i po bicepsima, potkoljenicama pa nešto diskretno i na licu.

Srećom, ne pitam se.

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

 

pa da, ali si ovde na svom terenu, na koševima na kojima treniraš...

Ako peglaju ovakvu odbranu bice dovoljno da se podigne procenat za nekih 10% i bice to ok. Uglavnom su bekovi promasivali po jedno veceras.. I Balsa 3 komada

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

Zato ste trojke sutirali 90%valjda

Jesu sve bile otvorene, al bice i kad dodje neka krka/split pa cete ubacivati svaku 4tu

Tako i prosle godine

Sta smo vam mi zgresili?

Krka ti i nije neki primjer.

Podsjeti se tih rezultata.

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

kao što sam već napisao, neće biti problem da se zavoli ovaj tim

 

 

ono što se već primećuje kao izvesna neprijatnost, izdvajaju se slobodna bacanja

jbg nesmeš kući da ih šutiraš ispod 60%

 

samo povrede da zaobiđu

 

što se bacanja tiče, mali mi je ovo uzorak, svakako će to biti na većem nivou od 60%......al da, može da bude presudno u tesnim tekmama

 

sa ovakvom širinom i kvalitetom rostera, stvarno ne bi trebalo da bude aba kikseva u količini od prošle sezone. videćemo na tradicionalno nezgodnim gostovanjima, tipa Zadar, Ljubljana

 

najviše bih voleo da oderemo Cedoli sa jedno 40 razlike......više bih to voleo nego da pobedimo u Madridu i Barseloni

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment
Just now, bradilko said:

@Ted

kad pobedis cedevitu to ne znaci mnogo. fmp ih je dobio.

dobijes barsu ili reala u spaniji to znaci da mozes svakog da dobijes

 

ma govnari su mi dve godine života uzeli.....želim da ih razbijemo, više puta....i svaki put ružno i gadno 

  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, cartman said:

Ako peglaju ovakvu odbranu bice dovoljno da se podigne procenat za nekih 10% i bice to ok. Uglavnom su bekovi promasivali po jedno veceras.. I Balsa 3 komada


ja gajim nadu da ako su od leosra napravili one sezone respektabilnog izvođača, da će uspeti i od ovih

 

sa matijasom je radio matović bacanja

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, BWA said:

Da se ja pitam reklame bi bile i po bicepsima, potkoljenicama pa nešto diskretno i na licu.

Srećom, ne pitam se.

 

Vi iz marketinga samo na reklame mislite...

  • +1 1
Link to comment

Борац у Арени свакако није меродаван противник али види се одмах нека нова енергија у односу на прошлогодишњи тим. Такође је у старту јасно да ће се играти неупоредиво боља одбрана, једино ћемо под кошем потенцијално имати проблема са неким физички доминантнијим центрима.

 

Индивидуално је рано за некакве дубље анализе, оно што ми за сада делује сјајно су проценти за три Бонге и Ниликинице. Јесу то све скроз отворени шутеви али то је и битно да погађају, нико и не очекује да убадају преко руке уз све оно што доносе на другом крају паркета.

 

Мој пулен Вош гледа само кош хехе, то ми се баш и не допада, плус делује да ћемо га мало трпети у одбрани што ајде и није толики проблем ако испоручи своје у нападу јер бар ту споља има ко да хапси. Видећемо како ће то све у Евролиги да изгледа, оно што ми се свиђа код њега је што има доста добар продор генерално, дакле не ослања се само на шут а кад крене и он да упада могао би да буде зајебан.

 

Дејвис на 4 ми се дефинитивно не свиђа, Поку с друге стране даје неке назнаке да ће потенцијално бити прилично употребљив, но да ипак сачекамо бар неколико утакмица у Евролиги за такве закључке.

 

Све у свему за сада делује да има разлога за оптимизам, Басконија ће свакако бити први прави тест (ајде).

  • +1 7
Link to comment
29 minutes ago, BWA said:

Da se ja pitam reklame bi bile i po bicepsima, potkoljenicama pa nešto diskretno i na licu.

Srećom, ne pitam se.

 

da se ja pitam, u Krivičnom zakoniku bi pisalo sledeće

 

Krivično delo "Bavljenje marketingom"

 

Ko se, u nameri sticanja imovinske koristi za sebe ili drugoga, koristeći internet, medije, bilborde ili bilo koje drugo sredstvo, agresivnim nametanjem neproverenih, neistinitih i obmanjujućih činjenica kao istinitih, proverenih i pouzdanih, bavi nuđenjem proizvoda ili usluga, ili u istoj nameri stvara kod drugoga uverenje da će kupovinom određenog proizvoda ili korišćenjem određene usluge nastupiti kakva korist za to lice,

 

kazniće se zatvorom od 1 do 10 godina i novčanom kaznom u iznosu koji predstavlja stostruku vrednost ponuđenog proizvoda ili usluge

Edited by Ted
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

naravno da borac nije reper za ono što nas očekuje u evropitm(i aba je evropa :fpalm:) ali može da bude reper za abu i to kako je prošlogodišnji tim igrao to takmičenje

 

a to je bar po ovoj utakmici nebo & zemlja

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

 

da se ja pitam, u Krivičnom zakoniku bi pisalo sledeće

 

Krivično delo "Bavljenje marketingom"

 

Ko se, u nameri sticanja imovinske koristi za sebe ili drugoga, koristeći internet, medije, bilborde ili bilo koje drugo sredstvo, agresivnim nametanjem neproverenih, neistinitih i obmanjujućih činjenica kao istinitih, proverenih i pouzdanih, bavi nuđenjem proizvoda ili usluga, ili u istoj nameri stvara kod drugoga uverenje da će kupovinom određenog proizvoda ili korišćenjem određene usluge nastupiti kakva korist za to lice,

 

kazniće se zatvorom od 1 do 10 godina i novčanom kaznom u iznosu koji predstavlja stostruku vrednost ponuđenog proizvoda ili usluge

Tede..., nemoj da vas počnem smarati.

Već godinu dana odmaram.:D

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...