Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

5 minutes ago, Heaviside said:

Eventulano Trifa. Ne ide da se na kapitena najviše drkaš, a Aleksa i on već godinama imaju takav odnos i to je nemoguće promeniti na stisak dugmeta.

Pao mi je npmt Trifa ali mislim da on dečko manjka sa bilo kakvim autoritetom. Prošlo mi je kroz glavu to kad je njega poslao da se na mikrofon obrati ovim majmunima na tribini, sad na poslednjoj, ali je čak i to izgledalo jadno. S druge strane, čuo sam da je Aleksa mutivoda u svlačionici, a takve troublemaker-e najbolje hendluješ kad im daš neku odgovornost/ulogu/funkciju. 'bem li ga..

  • +1 1
Link to comment

Meni je Vanja nacrtan za kapitena, osim ukoliko se u ovom pr roku ne vrati neko drugi sa slicnim pedigreom poput njega, tipa Lucica, ali posto je to na tankom stapu, mislim da je traka Marinkoviceva

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Tako je, Robija je zaštićena vrsta. Ja sam miran sve dok je on na klupi Partizana.

Meni je svejedno, nema šta da budem miran ili uznemiren, ali svakome ko nije zarobljen u vrtlogu emocija i halucinacija je jasno da je za partizan bilo bolje da su zadržali Ledeja i Pantera i doveli novog trenera više evropske klase. Al jbg, kad pogledamo druge entitete koje vode Vučićevi apartčici Partizan je još i odlično prošao.

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
  • -1 1
  • Tužno 4
Link to comment

Kao i tribinu i forume nam preuzese sa sve neskrivenom i novootkrivenom ljubavi prema Robiji

  • Haha 4
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

iskreno smo ganuti brigom koju pokazuješ

 

:cry:

Opet emocije neke, stvarno ste zarobljeni u svom svetu mašte.

 

ne brinem se uopšte nego iznosim svoje mišljenje o prelaznom roku jednog evroligaša prema kome sam potpuno ravnodušan 

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Meni je svejedno, nema šta da budem miran ili uznemiren, ali svakome ko nije zarobljen u vrtlogu emocija i halucinacija je jasno da je za partizan bilo bolje da su zadržali Ledeja i Pantera i doveli novog trenera više evropske klase. Al jbg, kad pogledamo druge entitete koje vode Vučićevi apartčici Partizan je još i odlično prošao.

Grobarima je problem što im je trener veći od kluba za koji navijaju, a i on to misli.

U današnje vreme trener treba da bude pre svega servis igrača, da se on prilagodi njima, a ne oni njemu.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

ne brinem se uopšte nego iznosim svoje mišljenje o prelaznom roku jednog evroligaša prema kome sam potpuno ravnodušan 


vidimtm

  • +1 2
  • Haha 5
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Kakav je lik Heavi kad je u minus fazi :puke:

 

Ti njegovi izleti su verovatno nešto najgore što se može pročitati na ovoj temi, mala maca su ovi shaqovi, bujakini i elenikovi trol postovi.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment
27 minutes ago, goofs said:

Najačitm su ovi cigani, rešenje za sve im je smena trenera, Ćoki style.

Šakula priča o važnosti kontinuiteta pa bi onda krajcnuo trenerski/stručni kontinuitet zarad kontinuiteta dva igrača, jer su oni bitniji, šta li.

 

Ljudi, imali smo jednu lošu sezonu, teramo dalje, trenerske vrteške nas ne zanimaju.

kkp je imao kontinuitet 80% tima sa sve glavnim nosiocima.. 

i kkp nije imao jednu losu, nego 3 lose sezone..

robija ne samo da nije snosio™ odgovornost za (ne)rezultate, vec ocigledno ne snosi odgovornost ni za one igrace koje je on projektovao za nosioce ovog sistema™..

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, goofs said:

Najačitm su ovi cigani, rešenje za sve im je smena trenera, Ćoki style.

Mislim da se to u psihologiji zove Stokholmski sindrom, kad se taoci zaljubljuju u otmičare.

 

Neka ih, nek živi i zdravi, naši Stokholmcitm:wub: ...jbt, i mnogo lepše zvuči nego cigani.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, lord_s said:

Stizu potvrde i da je Leday bivsi

 

Prodisaće svlačionica :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...