Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Naidjoh na YT direktan prenos, Trapani koji smo jedva dobili kosem u poslednjoj sekundi igra egal sa Olimpijakosom pred kraj trece, krljaju se za sve pare

Link to comment

Istakao je direktor crno-belih i problem koji muči Partizan.

 

“Jedini problem koji imamo je povreda Ajzeje Majka, pa ne znamo gde se nalazimo kada je u pitanju startna četvorka. Mislim da će da se vrati narednih dana treninzima, pa ćemo da vidimo kakva je tu situacija. Sve u svemu, zadovoljan sam dosadašnjim tokom priprema”.

 

Ово звучи баш онако као сам и мислио, импровизоваћемо временом па ако нам се нешто отвори и испостави се да нам треба..

Link to comment

Potpuno normalno.

 

Utiska sam da svaka EL ekipa trenutno ne zna na čemu je pred ovu sezonu. Svi se traže.

 

I dalje sam oduševljen Pokuovom sinoćnim partijom. I kakav je Karlik doktor.

 

I Bongica srce.

Edited by Milošica
  • +1 3
Link to comment

Нисам ни мислио ништа негативно, реално нас је солидно сјебала та повреда Мајкија на првом тренингу, досад би већ имали какву такву слику колико може. Овако смо вероватно и неочекивано доста користили Бонгицу на 4 и више него планирано Тајрика и Дејвиса заједно у петорци.

Link to comment

koliko sam pročitao Majk počinje ili je već počeo da radi sa ekipom. pa pretpostavljam da ćemo ga uskoro videti, dozirano svakako. video sam ga na tribinama na nekoj od ovih pripremnih, nasmejan, deluje kao zapeta puška

 

osim njega mislim da je i Lakić povređen, ne sećam se da sam ga video na nekoj od pripremnih.....mada onu prvu sa Italijanima nisam ni gledao

Link to comment

Koliko god da Mike moze, ne moze da bude nosilac u EL. To naravno znaju i Zeljko i Zoran od prvog trenutka kada su ga izabrali, zato celo leto pokusavaju da dovedu startnu 4. Sustina je da je bilo moguce dovesti nekog kvalitetnog, to bi uradili. Ovako ostaje da cekaju i da se krpimo.

  • Hvala 1
Link to comment

Nije tajna da nam treba četvorka ali ne čudi oprez, najmanje nam treba na ovu hemiju da dovedemo nekog nemotivisanog amera kroz last cut.

 

Tu će se mjeriti i sjeći deset puta pre nego se donese konačna odluka.

 

A možda niko i ne dođe. 🤷‍♂️

Link to comment
3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kakvo smece od teksta, od naslova pa nadalje.

Morao sam da kliknem, ali Aleksa Novaković :laugh:

  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...