Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

ćorava su posla te diskusije oko madara, pošto mi ovako autsajderski izgleda da je tu bilo puno nerazumevanja od svih uključenih strana. 

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

U slucaju Madara je upravo uradio suprotno, gledajuci pre svega sebe, a ubedjujuci igraca da je i za njega najbolje da promeni klub..

 

1 minute ago, uini said:

ćorava su posla te diskusije oko madara, pošto mi ovako autsajderski izgleda da je tu bilo puno nerazumevanja od svih uključenih strana. 

 

To je otprilike to, zajebale su se sve tri strane, svaka na svoj način i to je to.

 

 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Pa ne idu igraci kod Miska zato sto je on dobar covek i vredan radnik, idu zato sto je namazan ko imalin i ima veze i prodju bilo gde u kosarkaskom svetu. A sigurno se nije obogatio gledajuci izricito prvo interese igraca pa onda svoje.

 

Slabo da ti živiš od klijenata sa takvim pristupom. :D

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, kralj said:

 

Slabo da ti živiš od klijenata sa takvim pristupom. :D

I gufs je opasan, socijalna inteligencija izuzetna.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

 

To je otprilike to, zajebale su se sve tri strane, svaka na svoj način i to je to.

 

 

 

To je ono kada komentatori na utakmici kazu gledaocima "evo prosudite sami", da se slucajno nekome ne zamere.

 

Eto, svi su pomalo krivi, iako svega ovoga ne bi bilo da Misko nije odlucio da unovci rising star momenat i zajebe igraca..

 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

To je ono kada komentatori na utakmici kazu gledaocima "evo prosudite sami", da se slucajno nekome ne zamere.

 

Eto, svi su pomalo krivi, iako svega ovoga ne bi bilo da Misko nije odlucio da unovci rising star momenat i zajebe igraca..

 

 

bilo je i nekog odlaska maila u spam folder, što valjda govori da ni partizan tu nije bez grešaka u koracima, pri čemu ne mislim na proveravanje spam-foldera, jer je to laž na nivou 5og razreda osnovne. 

 

jednostavno, postoje neke informacije koje meni lično ne izgledaju kao potpune i/ili potpuno iskrene. pričam opet o svim stranama, ne samo o partizanovom spamu.

Link to comment

jel ovo tacna satnica ?

 

Na turniru od 21. do 23. septembra, igraće se po dve utakmice. Prvo se od 19.00 časova sastaju Makabi i Efes, dok je centralni deo događaja zakazan za 22.00 po lokalnom vremenu kada će koplja ukrstiti Panatinaikos i Partizan.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ovo ti je pogrešna percepcija.

 

Njegov prvi i osnovni cilj je da uradi najbolje što može za igrača, da mu obezbedi najbolju moguću opciju za njegovu karijeru, u smislu da se to isplati na duže staze, da nije bitan taj jedan trenutak već šira slika, da gleda na duže staze. Da mu je cilj da samo mlati lovu, odavno bi propao i niko kod njega ne bi dolazio u agenciju.

 


Aman, jel to on to radi iz dobročinstva ili da bi se masnije naplatio kasnije? 
Nisam rekao da je pilićar koji će da uzme prvi dinar koji može da dohvati, on je, kako to vole da kažu biznismen, i u šta god da uloži očekuje da mu se vrati sa kamatom.

 

U slučaju Madara je mislio da igrača pomera lateralno, a da sebe namiruje.

 

 

Link to comment
1 minute ago, goofs said:


Aman, jel to on to radi iz dobročinstva ili da bi se masnije naplatio kasnije? 
Nisam rekao da je pilićar koji će da uzme prvi dinar koji može da dohvati, on je, kako to vole da kažu biznismen, i u šta god da uloži očekuje da mu se vrati sa kamatom.

 

U slučaju Madara je mislio da igrača pomera lateralno, a da sebe namiruje.

 

 

 

Tačno, pritom govorimo konkretno o NBA potencijalu, draftovanom igraču koji je EL rising star. Nije potrebna ne znam kakva vizija da se isplanira dugoročno i isprojektuje benefit za svakoga.

 

Siguran sam da niko od njih nije računao da taj transfer guši Madarovu perspektivu.

Link to comment
9 minutes ago, goofs said:


Aman, jel to on to radi iz dobročinstva ili da bi se masnije naplatio kasnije? 
Nisam rekao da je pilićar koji će da uzme prvi dinar koji može da dohvati, on je, kako to vole da kažu biznismen, i u šta god da uloži očekuje da mu se vrati sa kamatom.

 

U slučaju Madara je mislio da igrača pomera lateralno, a da sebe namiruje.

 

 

Možda i na stepenik više…veći budžet, jači tim, veća plata…mislio je i Madar da pravi korak u napred i napravio bi ga da je bolje igrao 

Link to comment
21 hours ago, sasailic said:

Ko prenosi turnir iz Atine?

sport klub potvrdio da prenose

 

21.09. pao

22.09. makabi/efes

  • +1 1
Link to comment

pa naravno da postoji.....čuvene reklame za registraciju vozila na 8/12 rata i neku pečenjaru, fast fud, tako nešto......ne znam dal su mu otkazali sponzori sad, nisam gledao neko vreme

Edited by Ted
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...