Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

Interesantno je i to što je zalizani uvalio Madara Bayernu (Marku Pešiću) u periodu kad je Laso napustio Bayern, a novog selektora nisu tada našli.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, kralj said:

To se nikad ne zna, posebno iz današnje perspektive kada čak ni horor sezona u Partizanu nije pokolebala 1 Baskoniju. Očigledno je Laso i u toj sezoni u Bajernu video nešto u njemu što mu se do dan danas zapatilo.

 

Meni taj potpis deluje kao usluga Vasermanima na racun koje ce oni uzvratiti kontra-uslugom Baskoniji za nekog boljeg igraca koji im treba, to agenti cesto rade. Jaramaz nazalost nema u nogama (tj. ledjima) vise tempo za EL, a Baskonija nije ekipa sa dna EL kace pa da joj igra bilo ko.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Gale said:

Meni se čini da je baš Madar ono malo što je falilo da sezona ode mnogo boljim tokom - ne zbog toga što je on po sebi game change kvalitet nego zato što se kompozicijski uklapao i bio planiran - nešto slično Petrušev priči u Zvezdi ove godine. Sad je sve to šbbkbb, ali mislim da smo mi imali zašto da žalimo - i nije mi žao što mu nije sve po laticama krenulo. Ko ga jebe. A posebno mi je drago što jedno menadžersko nadgornjavanje nije nagrađeno uspehom. Na nauk igračima...

 

mozda si u pravu; meni je glavni utisak bio da su on i aleksa te sezone bili pomalo overkill, u smislu preklapanja talenata na istoj poziciji. mislio sam da ce aleksa imati vise minuta odlaskom madara (imao je ali ne previse), tako da pojma nemam.

 

zeljko fura komitet ballhandlera i centara, pa to za mlade ne izadje kao velika prilika.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Mislim da bi se naigrao prošle sezone. Ne zbog nekih planova da bude ključni igrač, već igrom slučaja.

Sad je poprilično jasno da si u pravu jer se pokazalo da g. Obradović nije imao nikakvo poverenje u Jaramaza. Nisam ni hteo da osporavam da je doneo pogrešnu odluku, to je iz današnje perspektive očigledno, nego počinjem da sumnjam u njegove mogućnosti pošto izgleda da se ni u Bajernu nije nametnuo što njegovu odluku da napusti Partizan čini još kritičnijom jer je kod vas ipak uspeo da nađe svoje mesto.

 

Precenio se jbg, verovao u sebe da će uspeti da iskoristi šansu koju mu je Itudis obećao i na kraju i dao. Jači tim, veća lova, obećana šansa i lepa priča Itudisa, Mišku odgovaralo, Partizan kasnio sa platom… Da je imao nekoga da ga spusti na zemlju i predoči mu da je granični EL igrač i da mu je bolje da se prvo etabilira u timu u kome već ima mesto verovatno ne bi uradio to što je uradio, ali jbg, teško je tako razmišljati kao klinac koga žele i g. Obradović i Itudis. 

 

 

Link to comment

Ma da, splet trenutnih okolnosti, nikakve zavere tu nije bilo. Baš zalizanog boli kurac da šilji patku na Zoranu i co, takvih transfera ima gomilu svake godine

  • +1 4
Link to comment

Pa nije bilo zavere, ali onaj ko ga je savetovao imao je interes da on ode iz partizana. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Pa nije bilo zavere, ali onaj ko ga je savetovao imao je interes da on ode iz partizana. 

pa to je vec nekakva zavera. sto bi neko pomerao igraca iz evroligaskog tima, kod najboljeg trenera i to cak predvidjanog za neki pokusaj u nba?

kasnila plata LoL

dobio nesto vise para a ovamo kune se u partizan.

dobio je kod zeljka svo vreme i odlaskom exuma dobio bi jos vise. kakav jaramaz iz povrede da ga ugrozava? ako je bio ugrozen od strane jaramaza kako se nije osetio ufrozeniji u feneru?

jaramaz je dosao da bude nekakav bej ap. bio je toliko spreman da nije mogao da prenese loptu preko centra na onom aba kupu.

Edited by bradilko
  • +1 2
Link to comment

zalizani inace ne pravi ovakve ispade posebno ne na ovom nivou.

on je to radio sa iskusnim i vec dokazanim igracima.

obicno i lozi mlade igrace da ostanu tu gde su tamo gde su vec stekli reputaciju i da to ne procerdaju zbog nesto love jel prava lova tek stize. tako zalizani rezonuje.

nije ni najavljivao to kroz svoje dvosmislene tvitove.

no morao je i on dati doprinos..

Link to comment

Pa napisano je vec - zalizani je imao nula dinara od Madara dok je bio u Partizanu, jer je on u klub dosao u sklopu druge agencije. Iz tog razloga je imao imperativ da ga odvede negde i potpise svez ugovor. Njegov prvi i osnovni cilj je uvek da mlati lovu, nece tek tako da pridrzava Madara za ruku jer mu se ovaj svidja.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Zašto jednostavno ne napišeš Robija

Zato što nije isto. Shvatićeš kad porasteš u čemu je razlika. 

  • +1 1
Link to comment

Ne verujem da je Miško spreman da baca karijere vrhunskih prospekata niz hrid, zarad jedne provizije. Verujem da su se rukovodili pre svega sportskim motivima, dogovorili sa Itudisom ne manju ulogu nego u Partizanu i naravno bolju lovu.

 

Da da su mu prioriteti tako šibicarski, ne bi imao ovoliku ergelu igrača.

 

 

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...