Jump to content
IGNORED

KKPFC 24/25 - Will somebody please think of the children!!!


Midžeta

Recommended Posts

 

 

Kako me je nasmejala moja žena. :D Pustio ja naglas ovog renomiranog analitičara a ona kaže: " Ko ti je ovaj lik? On nema ni zarez ni tačku. Sve kao iz topa. Kao da slušam mikser u jednoj brzini." :D Inače ne prati sport, ne interesuje je.

 

Baš je nagazio Ifea ovde ...

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Nebojsa said:

u vezi madara, zar nije bila neka prica da su njegovi matori takoreci ekonomski nezavisni, te da lova u njegovom slucaju nije bila presudni faktor za odlazak?

Njegovi jesu prilično bogati što se mislim nije ni znalo medju igračima, dok ih nije pozvao kod sebe kući na večeru.

 

Tako da te pare nisu bile veliki faktor ni za njega a ni za KKP. Jednostavno je Miško zalegao da predje u Fener iz ko zna kog razloga. Možda radi patkometrije sa Zokijem, možda jer je hteo da unovči rising star priznanje ili je možda stvarno mislio da će Jam da pokori u Turskoj. Šta je od toga bilo, danas je dosta manje bitno jer Jam kod dva trenera nije uspeo da se nametne uprkos tome što je Neto bio povređen bukvalno čitavu sezonu. Ostalo je da se Miško zajebo tj napravio sitnu grešku za sebe i ogromnu za Madara.

 

Ne znam na koliko mu je ugovor u Bajernu, ali očekujem da će u narednom klubu da se vodi kao domaći igrač.

Link to comment
8 hours ago, Kreator said:

Kako me je nasmejala moja žena. :D Pustio ja naglas ovog renomiranog analitičara a ona kaže: " Ko ti je ovaj lik? On nema ni zarez ni tačku. Sve kao iz topa. Kao da slušam mikser u jednoj brzini." :D Inače ne prati sport, ne interesuje je.

 

Baš je nagazio Ifea ovde ...

 

e, gledao sam i ja ovo.....i inače pogledam povremeno klipove ovog momka. meni je ok, deluje da zna o čemu priča i da voli basket. u svakom slučaju je zanimljivo za pogledati, odnosno nije dosadno. ok, mogao bi da poradi na dikciji i tako tim stvarima, što reče uvažena supruga :D

 

za razliku od onog drugog, Pavi valjda, koji deluje kao da o basketu zna manje od mene, a ja ne znam baš puno, ali ima potrebu da analizira naširoko i ekstremno dosadno

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Gore od ovoga teško da može tako da se defitivno zajebao, ali je pitanje koliko bi i u Partizanu uspeo da se nametne iako bi imao lakšu startnu poziciju. Ne verujem da je na onakav način otišao u Fener bez uveravanja Itudisa da će dobiti šansu. Ne jebu njega iz ne znam kog razloga nego dečko ne uspeva da se pokaže. 

  • +1 2
Link to comment

Ni prvi ni poslednji u fudbalu ili košarci koji se zeznuo jer je prerano otišao iz kluba gde bi verovatno napredovao zbog veće love mada svi ti igrači verovatno i veruju da će uspeti. Ima tu naravno i do menadžera pa i roditelja ako su jako mladi.

Link to comment
49 minutes ago, Heaviside said:

Gore od ovoga teško da može tako da se defitivno zajebao, ali je pitanje koliko bi i u Partizanu uspeo da se nametne iako bi imao lakšu startnu poziciju. Ne verujem da je na onakav način otišao u Fener bez uveravanja Itudisa da će dobiti šansu. Ne jebu njega iz ne znam kog razloga nego dečko ne uspeva da se pokaže. 

Mislim da bi se naigrao prošle sezone. Ne zbog nekih planova da bude ključni igrač, već igrom slučaja.

  • +1 6
Link to comment

Odlazak u Fener je bio iznenađujući makar zbog toga što su tamo bili Kalates ili Vilbekin, ali dobio je pristojnu šansu dok nije došao Jaskevičijus.

 

Prepun je košarkaški svet pipavih odluka koje se ispostave ovakvim ili onakvim. Prilično sam siguran i da je dolazak Jaramaza uticao na njegovu odluku, a opet ovaj drugi jednako može da proklinje dan kad je došao kao i Madar dan kad je otišao.

Link to comment
12 hours ago, Son_of_a_gun said:

Meni je žao Madara i pored pizdarije koju je napravio. Svi smo mi bili pomalo retardirani kao tinejdžeri, nije fer da zbog jednog kiksa iz mladosti ispaštaš cijeli život. A sve su prilike da će tako biti.

Kako to ispasta zbog jednog kiksa? Kao da su mu noge lomili svaki dan u Feneru i drzali ga u tamnici.

 

Imao je i minute i sve i sada opet ima sansu u Bajernu.

 

Ok, mogao je bolje da izabere klub, ali i tamo je igrao, a i radi se o samo jednoj sezoni.

 

Ne moze zbog takve stvari da ispasta ceo zivot.

 

Ako lose igra sad i raspada se, pre ce biti da je to zbog mnogo vise kikseva i to na svakodnevnom nivou, svakom treningu...

Edited by Hele
  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
35 minutes ago, kralj said:

Odlazak u Fener je bio iznenađujući makar zbog toga što su tamo bili Kalates ili Vilbekin, ali dobio je pristojnu šansu dok nije došao Jaskevičijus.

 

Prepun je košarkaški svet pipavih odluka koje se ispostave ovakvim ili onakvim. Prilično sam siguran i da je dolazak Jaramaza uticao na njegovu odluku, a opet ovaj drugi jednako može da proklinje dan kad je došao kao i Madar dan kad je otišao.

Moguće da je to uticalo, OJ je objavljen odmah nakon što je Madar potpisao za Fenee, mada se znalo dosta unapred.

 

U svakom slučaju nema OJ zašto da žali za tom odlukom jer posle sezone koju je imao u Bajernu, verujem da se nisu EL timovi lomili da ga potpišu. KKP je bio verovatno jedini. 

  • +1 4
Link to comment

To se nikad ne zna, posebno iz današnje perspektive kada čak ni horor sezona u Partizanu nije pokolebala 1 Baskoniju. Očigledno je Laso i u toj sezoni u Bajernu video nešto u njemu što mu se do dan danas zapatilo.

Link to comment

Meni se čini da je baš Madar ono malo što je falilo da sezona ode mnogo boljim tokom - ne zbog toga što je on po sebi game change kvalitet nego zato što se kompozicijski uklapao i bio planiran - nešto slično Petrušev priči u Zvezdi ove godine. Sad je sve to šbbkbb, ali mislim da smo mi imali zašto da žalimo - i nije mi žao što mu nije sve po laticama krenulo. Ko ga jebe. A posebno mi je drago što jedno menadžersko nadgornjavanje nije nagrađeno uspehom. Na nauk igračima...

Edited by Gale
  • +1 2
Link to comment

Prilicno je jasno bilo da ce ovo ovako da se zavrsi jer je mnogo veca konkurencija na pleju u feneru, on je cak imao i srecu u nesreci da se povredi neto koga su doveli iz nba da bude prvi plej. Imao je savrsene dve godine u partizanu, tu sezonu je zavrsio kao jedan od najvaznijih igraca u finalnoj seriji protiv zvezde, imao je veliku 

minutazu. Nije postojao racionalan razlog da ide sa njegove strane, sa strane agenta to je bio jedini moguci potez da izvuce proviziju jer ona iz partizana ide prethodnoj agenciji. Cak i da mu je partizan u sred sezone produzio ugovor morao bi da plati prethodnoj agenciji jer u takvim ugovorima obicno stoji da svaki proudzetak saradnje mora da se ispregovara sa agencijom koja ga je dovela ili da im on plati proviziju. 

  • +1 4
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...